دسته‌ها
اخبار

BIG و ICON اولین خانه را در محله پرینت سه بعدی تگزاس تکمیل کردند


استودیوی معماری دانمارکی BIG و شرکت آمریکایی چاپ سه‌بعدی ICON یک خانه مدل با اندازه کامل را در جایی که برنامه‌ریزی شده است «بزرگ‌ترین توسعه خانه‌های پرینت سه بعدی در جهان» باشد، تکمیل کرده‌اند.

این خانه اولین خانه ای است که در Wolf Ranch، محله ای در جورج تاون، تگزاس، در نزدیکی پایتخت شهر آستین تکمیل شده است.

طراحی شده توسط Bjarke Ingels Group (بزرگ) و آی،، یکی از 100 خانه ای است که در حال حاضر توسط شرکت ساختم، محلی در حال ساخت است لنار و به ،وان الگویی برای ،یداران احتمالی خواهد بود.

خانه مدل Wolf Ranch
اولین خانه در انجمن بزرگ و ICON طراحی شده Wolf Ranch تکمیل شده است

این خانه مدل دارای دیوارهای متمایز و مخطط پرینت سه بعدی است که با استفاده از ماده اختصاصی ICON، Lavacrete، ،یبی بتن مانند که در پرینترهای سه بعدی آتشفشان استفاده می شود، ساخته شده است.

این سقف شیرو، ساخته شده از ف، دارد که طبق گفته تیم، پنل های فتوولتائیک روی آن قرار می گیرد.

در داخل، دیوارهای مخط مانند سایر ،اصر داخلی و پرینت سه بعدی مانند جزیره آشپزخانه، سفید رنگ شده اند. شیرو، در داخل قابل مشاهده است و در امتداد کل ،مت نشیمن و ناهارخوری امتداد دارد.

مدل گرگ رنچ
دارای دیوارهای ساخته شده از ماده ای شبیه بتن است که توسط یک ماشین لایه بندی شده است

برای نمایش خانه، مبلمان چوبی و چراغ های ساده توسط لنار نصب شده است.

این خانه سه خوابه دارای یکی از هشت پلان طبقه مختلف است که در زمان توسعه اجرا خواهد شد. در مجموع 24 ارتفاع مختلف برنامه ریزی شده است تا به این محله فرم های متنوعی بدهد.

مدل مزرعه گرگ
این اولین خانه از 100 خانه در حال پیشرفت در سایت است

جیسون بالارد، یکی از بنیانگذاران ICON، در صحبت با Dezeen در آغاز ساخت و ساز در نوامبر 2022، گفت که خانه ها به دلیل سرعت فرآیند و دوام مواد، “از هر نظر بهتر” خواهند بود.

بالارد در آن زمان به Dezeen گفت: «در آینده، من معتقدم ربات‌ها و پهپادها کل محله‌ها، شهرک‌ها و شهرها را خواهند ساخت، و ما به جامعه Lennar’s Wolf Ranch به‌،وان مک، که ساخت‌وساز روباتیک در مقیاس شروع شد، نگاه خواهیم کرد.

بسیاری از ،اصر سازه ای و دیوارها و ،اصر ساختاری سایر خانه های این سایت از زمان شروع کار در اوا، سال گذشته تکمیل شده است. ICON گفت که اولین ،نان در سپتامبر شروع به نقل مکان به خانه ها خواهند کرد.

این تیم همچنین ایجاد کرده است وب سایت تور مجازی که در آن افراد علاقه مند می توانند خانه های موجود در ملک را قبل از تکمیل آنها پیش نمایش کنند.

مدل گرگ رنچ
این یکی از چندین ارتفاع و پلان طبقاتی است که در بین طرح ها به چشم می خورد

در حال حاضر، قیمت خانه‌ها بین 475990 تا 559990 دلار (370455 تا 435831 پوند) پیش‌بینی می‌شود.

Wolf Ranch یکی از معدود توسعه‌هایی است که در ایالات متحده از رویکرد چاپ سه بعدی استفاده می‌کند. سایرین عبارتند از جامعه آینده نگر مایتی بیلدینگ در کویر هات اسپرینگز، کالیفرنیا.

پروژه‌های دیگری که شامل پرینت سه بعدی می‌شوند شامل طراحی اخیر بسکتبال توسط ویلسون با بیرونی مشبک است که نیازی به هوا ندارد.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/07/21/big-and-icon-model-wolf-ranch-3d-printed-،use/