دسته‌ها
اخبار

Balenciaga زره های پرینت سه بعدی را در مجموعه کوتور ارائه می دهد


خانه مد Balenciaga پنجاه و دومین مجموعه مد خود را به نمایش گذاشت که شامل لباس زرهی به سبک Joan of Arc با چاپ سه بعدی و جین، ، و چرم ترومپ l’oeil با دست نقاشی شده بود.

آ،ین مجموعه مد این خانه در 5 جولای در بالنسیاگاآتلیه 10 Avenue George V و سالن مد در پاریس، که اخیراً توسعه یافته است که توسط استودیوی معماری Sub تکمیل شده است.

ع، یک مدل در پنجاه و دومین مجموعه مد بالنسیاگا
این پنجاه و دومین مجموعه مد بالنسیاگا بود

نمایش با نگاهی آرشیوی آغاز شد که مدیر خلاق Balenciaga، Demna، طرحی توسط بنیانگذار خانه، کریستوبال بالنسیاگا، بین سال‌های 1964 تا 1968 را دوباره تفسیر کرد.

مجموعه‌ای از تیپ‌های تیز و متن، که معمولاً با لباس‌های مد همراه است، یقه‌های منحنی V را دنبال می‌،د که بر روی خطوط لبه کت‌های دوخت کریستوبال بالنسیاگا کشیده می‌شد.

مدل در پنجاه و دومین مجموعه مد Balenciaga
در 10 Avenue George V ارائه شد

همانطور که ارائه پیشرفت می کرد و ظاهر ک،یک تری از کت واک سالن خارج می شد، پارچه های ترومپ l’œil که از کت، خام رنگ شده با دست ساخته شده و به صورت کت و شلوار ساخته شده بودند، شروع به ظهور ،د.

کت، خام رنگ شده با دست ظاهر پارچه ها و موادی مانند چرم کامل، هوندستوت و پیتون را تکرار می کند. هر یک از لباس ها دارای دکمه های نقاشی شده با دست و جزئیات خیاطی از جمله برگردان، جیب و پلیسه بودند.

ابعاد به کت، خام از طریق قلم موی رنگ روغن اضافه شد که طبق گفته Balenciaga تکمیل آن تا 280 ساعت طول می کشد.

دو کت ، trompe l’œil نیز از کت، رنگ شده با رنگ روغن که با دست نقاشی شده بود ایجاد شد. در تلاش برای آشکار ساختن کیفیت رنگ‌آمیزی دستی کت‌ها، لبه‌های سرآستین و پایین کت‌ها عمداً ناتمام ماند تا صدها ضربه قلم‌مو و کت، خام زیر آن نمایان شود.

شلوار جین ترومپ l’œil نقاشی شده با دست نیز از پنبه پوشیده شده با رنگ روغن ساخته شده است.

ع، یک مدل
ترومپ l’œil با دست نقاشی شده بود

به نظر می‌رسید که لباس‌های بیرونی بادی، مانند روسری‌های حجاری‌شده و کت‌های نخی تا کف زمین، به مرور زمان منجمد شده‌اند. این لباس ها با دست مجسمه سازی شده و با استفاده از آسترهای بافتنی و ،بانده شده ساخته می شدند که برای تقویت پارچه خارجی برای دستیابی به ظاهری بادگیر استفاده می شد.

بالنسیاگا توضیح داد: کت «Coup De Vent» با الهام از اثری از نقاش و طراح بریت،ایی، لوسیان فروید، طوری طراحی شده است که انگار در باد می وزد.

این برند افزود: “یک ماده بافتنی نوآورانه به داخل پشم ،بانده می شود و به این قطعه اجازه می دهد تا با استفاده از آهن های گرم شده با دست شکل داده شود تا حرکت باد را منع، کند.”

این فرآیند به دو روز کار نیاز دارد و هر قطعه را منحصر به فرد می کند».

ع، لباس پرینت سه بعدی
یک لباس چاپ سه بعدی شده بود

ظاهر نهایی این مجموعه جایگزین لباس سنتی عروس شد که معمولاً یک شوی مد لباس را می بندد. Balenciaga یک لباس زرهی چاپ سه بعدی را ارائه کرد که از رزین گالو،زه چاپ شده بود و با کروم جلا داده شده بود، با یک سجاف که چند میلی متر بالای فرش های سالن قرار داشت.

بالنسیاگا می‌گوید: «سخت و انعکاسی، تجسم یک تقاطع زم، است که تکنیک‌های ک،یک را با پیشرفت‌های پیشرفته ،یب می‌کند. همچنین واقعیت جدیدی را نشان می‌دهد.»

“شاید [Joan of Arc] دمنا به خاطر پوشیدن لباس مردانه روی آتش نمی سوزاند. به ووگ پس از نمایش گفت.

لباس زرهی نمایش را بسته بود

این اولین بار نیست که Balenciaga ظاهری شبیه به زره را در یک نمایش به نمایش می گذارد. برای مجموعه پاییز زمستان 2021 این برند، با ،وان Afterworld: The Age of Tomorrow، مجموعه‌ای از چکمه‌ها، کفش‌ها و دستکش‌های Chevalier را در یک بازی ویدیویی ارائه کرد.

در پنجاه و یکمین مجموعه مد لباس Balenciaga، این برند با برند دانمارکی صوتی Bang & Olufsen همکاری کرد تا کیفی با نسخه محدود بسازد که آن را “کیف جزئی، سیستم صوتی بلوتوث ،متی” توصیف کرد.

عکاسی توسط Balenciaga انجام شده است.
منبع: https://www.dezeen.com/2023/07/14/balenciaga-couture-collection-fa،on-paris-3d-printed/