دسته‌ها
اخبار

Adjaye Associates ساختمان های بروکلین را برای پردیس بازسازی طراحی می کند


استودیوی بریت،ایی Adjaye Associates طرح‌هایی را برای پردیس بروکلین برای شرکت بازسازی بدفورد استیووسانت منتشر کرده است که شامل یک مرکز فرهنگی و تئاتر است.

پردیس شامل سه ساختار در سایت موسسه در خیابان فولتون در مرکز بروکلین خواهد بود. شامل دو ساختمان متوسط ​​در 16 و 13 طبقه و یک ساختمان فرهنگی گویا و تئاتر در چهار طبقه است.

پردیس نوآوری مرمت 840000 فوت مربعی دارای یک مرکز فرهنگی، تئاتر و دفاتر و همچنین فضای عمومی و تجاری خواهد بود که به طرح‌های آموزشی و جامعه‌سازی اختصاص دارد.

رندر پردیس مرمت
Adjaye Associates طرح هایی را برای یک پردیس اجتماع محور در بروکلین منتشر کرده است

بنیانگذار استودیو گفت: «طراحی پردیس نوآوری به فرهنگ پر جنب و جوش Bed-Stuy برای ایجاد مدلی مبتنی بر مکان برای برهم زدن شکاف ثروت نژادی کمک می کند. دیوید ادجی.

“بر اساس جلسات تعامل گسترده جامعه، طرح طراحی حوزه عمومی را در اولویت قرار می دهد و فضای اختصاصی را برای همکاری بین شرکای همسو با ماموریت تضمین می کند.”

ما مشتاقانه منتظریم تا شاهد تبدیل شدن پردیس به یک واقعیت و الگو برای دیگران باشیم، زیرا بازسازی طرح تحول آفرین را به جلو می برد.

رندر تئاتر تعطیلات بیلی
این ساختمان دارای سه ساختمان است، از جمله تئاتر بیلی Holiday

برای مرکز فرهنگی و تئاتر از پیش طراحی شده Billie Holiday، رندرها ساختاری دو طبقه را نشان می‌دهند که بر روی یک میدان نصب شده و توسط تعدادی ساختار کوچک‌تر با فضاهای بین‌المللی پشتیب، می‌شود، که تصوری از پایه‌ها ایجاد می‌کند.

این سازه دارای یک نمای قوس دار با پنجره های گسترده خواهد بود و بین دو برج متوسط ​​قرار می گیرد.

خطوط دید در زیر ساختار کنسولی، بین مناطق طبقه همکف اجرا می شود و بلوک را به روی عابران پیاده باز می کند.

ساختمان‌های اداری در کنار ساختمان تئاتر تا حد زیادی متقارن خواهند بود، با تراس‌هایی که در نیمه بالا قرار می‌گیرند، زیرا برج به سمت یک پاکت باریک فارغ‌التحصیل می‌شود.

دفاتر کارمندان مؤسسه و همچنین فضایی را برای برنامه های توسعه و توسعه آغاز شده در آنجا فراهم می کنند، از جمله کمک هزینه تحصیلی مهندسی نرم افزار مرمت، مرکز تجاری بازسازی و مرکز سلامت مالی شخصی.

در سال 2019، Adjaye Associates یک “فرایند چشم انداز” را با جامعه انجام داد که منجر به طراحی های فعلی شد.

رندر فضای داخلی پردیس مرمت
این شامل یک مرکز اجتماعی، دفاتر و ،ده فروشی خواهد بود

Bedford Stuyvesant Restoration Corporation به گفته سیاستمداران محلی و ملی، 55 سال است که فعالیت می کند و نقش حیاتی در تقویت جامعه ایفا کرده است.

حکیم جفریز، رهبر اقلیت مجلس نمایندگان ایالات متحده، گفت: “Restoration Plaza ،نان را برای هنر، آموزش، مشارکت، خدمات و تجارت گرد هم آورده است.”

“پردیس نوآوری مرمت میراث آنچه قبلا آمده است را بیشتر می کند و گام های جسورانه ای برای کمک به رفع نیازهای ،نان همسایه با سرمایه گذاری در جامعه و ارائه مشاغل با درآمد خوب برمی دارد.”

اریک آدامز، شهردار نیویورک و آنتونیو رینوسو، رئیس شهر بروکلین نیز از این پروژه حمایت ،د.

این سازمان به یک «شکاف ثروت نژادی» 40 تا 50 میلیارد دلاری در بروکلین اشاره کرد که می‌گوید این شکاف تنها در طول همه‌گیری افزایش یافته است و ،ب‌وکارها را «ویران‌کننده» می‌کند و افراد رنگین پوست را از رشد اقتصادی منطقه مستثنی می‌کند.

پروژه های دیگر ایجاد شده توسط Adjaye Associates شامل موزه ملی تاریخ آفریقایی آمریکایی در واشنگتن دی سی است.

این استودیو همچنین اخیراً از برنامه‌های خود برای توسعه ،ه در کلیولند، شهری که به شدت تحت تأثیر فراصنعتی شدن در ایالات متحده قرار گرفته، رونمایی کرده است.

رندرها توسط Adjaye Associates ساخته شده است.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/02/17/adjaye-،ociates-brooklyn-restoration-campus/