دسته‌ها
اخبار

A-nrd “احساس ساحلی” را به رستوران در سوهو لندن می بخشد


دفتر طراحی لندن A-nrd از پالتی از مواد خنثی و طبیعی استفاده کرده است تا فضایی آرام به این رستوران در سوهو بدهد که یادآور یک کلوب ساحلی استرالیایی است.

سوهو ساحل شیر زاییده فکر الیوت میلن، رستوران‌دار متولد سیدنی است که می‌خواست یک غذاخوری تمام روز و شبانه‌ای ایجاد کند که تحت تأثیر برخی از سالن‌های غذاخوری معمولی استرالیا قرار دارد.

میز ناهارخوری در رستوران Milk Beach So، با درخت نخل پشت آن
A-nrd رستوران Milk Beach So، لندن را طراحی کرده است

این رستوران با گنجایش 150 نفر در داخل هتل واقع شده است خانه رز ایلونا توسعه در مرکز لندن و آنچه قبلاً یک پوسته و واحد هسته خالی بود را اشغال می کند.

A-nrd تصمیم گرفتیم فضایی قابل حمل برای غذاخوری طراحی کنم که حس مهمان نوازی ساحلی را در محله ساحل میلک سیدنی بدون احساس بیگانگی در محیط شهری آن تکرار کند.

گوشه نشستن در رستوران توسط A-nrd
این غذاخوری دارای مواد طبیعی مانند چوب و چوب خیزران است

آلسیو ناردی که همراه با لوکاس پر،وواس استودیو را اداره می‌کند، می‌گوید: «ما یک پالت طبیعی و خنثی را انتخاب کردیم تا به رستوران احساس ساحلی بدهد.

او به Dezeen گفت: «ما می‌خواستیم از هرگونه نقوش مستقیم دریایی یا اشاره‌های ناخوشایند به ساحل اجتناب کنیم. “طراحی ما عمداً کاملا مینیمال است و به جای استفاده از نقوش آشکار مانند طناب یا قایق های مدل، با بافت ها و رنگ های ظریف بازی می کند.”

نمای کلی فضای نشیمن در رستوران Milk Beach So،
چراغ های آویز بامبو از Lion Iron از سقف آویزان است

فضای روشن و مطبوع توسط یک کف ترازو پالادیانا صیقلی که در محل قرار داده شده است، با تکه‌های بزرگ سنگ مرمر تونالیستی که در پایه‌ای از سیمان شنی رنگ قرار گرفته‌اند، برای ایجاد جلوه پیاده‌روی در ساحل، پایه‌گذاری شده است.

دیوارهای پوشش داده شده با گچ و آهک گرما را به فضای داخلی جادار می بخشد و همچنین حس یکنواختی را در سراسر منطقه ناهار خوری و نوار مجاور ایجاد می کند.

منطقه بار رستوران لندن توسط A-nrd
،مت نوار توسط کاشی های سفید براق پشتیبان می شود

ساختمان‌های آرت دکو که در سیدنی و اطراف آن یافت شده‌اند، برخی از اشکال استفاده شده در این رستوران، از جمله یک نوار منحنی نه متری و دیوار گچ‌کاری شده‌ای که آن را از فضای اصلی جدا می‌کند، نشان می‌دهد.

پشتی نوار از کاشی‌های سفید مایل به براق تشکیل شده است که به نمای خانه اپرای سیدنی تکان می‌دهند. کاشی ها به طور متناوب بین یک الگوی ساده و برجسته قرار می گیرند و بافت و جذابیت بصری را به فضا اضافه می کنند.

سقف بالای میله پایین‌آمده و با تخته‌های بلوط پوشانده شد تا فضایی دنج‌تر ایجاد کند و چراغ‌های سبک آرت دکو به آن کمک می‌کند.

A-nrd بسیاری از مبلمان را برای رستوران طراحی کرده است، از جمله مبل‌ها، ضیافت‌ها و میزهایی با اشکال نرم که تأثیر هنر دکو را گسترش می‌دهد.

از دیگر طرح های سفارشی استفاده شده در این فضا می توان به چراغ های آویز با عرض دو متر اشاره کرد که توسط شرکت ف،کار ،یسی دیوید بارکر از بامبو ساخته شده است. شیر آهن.

،مت نشیمن و کف ترازو Milk Beach So،
Palladiana terr،o با رنگ شنی کف را پوشانده است

استفاده از مواد طبیعی به نشیمنگاه رستوران که از چوب و چوب خیزران یا چرم بافته شده است نیز گسترش می یابد. میزها دارای رویه های تراورتن جامد و پایه های مجسمه ای بلوط هستند.

چراغ های دیواری ساخته شده از کاغذ ژاپنی توسط هنرمند سلین رایت و یک آویز فیبر آباکا از نیشگون گرفتن نور گرم و پراکنده را در فضای ناهار خوری فراهم کنید.

چیدمان میز در رستوران توسط A-nrd
از تراورتن برای شکل دادن به میزها در سرتاسر رستوران استفاده شد

چیدمان فضا از چاه نوری بزرگ ساختمان بهره می برد که فضای داخلی را با نور طبیعی پر می کند و چشم اندازی به بیرون ارائه می دهد.

این رستوران به‌،وان تجربه‌ای در فضای باز و سرپوشیده طراحی شده است و از یک حیاط بزرگ با ظرفیت 65 مهمان نهایت استفاده را می‌برد.

،مت نشیمن رستوران Milk Beach So، توسط A-nrd
دیوارکوب های سبک آرت دکو درخششی گرم به فضای داخلی می بخشد

آلسیو ناردی A-nrd را در سال 2015 تاسیس کرد و در سال 2018 توسط دوست و همکار قدیمی لوکاس پر،وواس به او پیوست.

کار قبلی A-nrd شامل فضای داخلی رستوران Kol لندن است که هدف آن به تصویر کشیدن حس اصیل مکزیک از طریق پالت مواد و اثاثیه آن است.

عکاسی توسط چارلی مک کی.
منبع: https://www.dezeen.com/2023/02/05/a-nrd-milk-beach-so،-restaurant-london/