دسته‌ها
اخبار

2LG Studio رنگ و شخصیت را به خانه خانواده لندن می آورد


در داخل این خانه ادواردیایی مجزا در ج، شرقی لندن، که شرکت محلی 2LG Studio آن را برای مشتری بازگشته بازسازی کرده، سقف‌های چوبی تزئین‌شده حفظ شده و پاستلی رنگ‌آمیزی شده است.

این خانه در منطقه مس، سرسبز جنگل هیل واقع شده است، خانه ای در جاده ساندرلند متعلق به زوجی است که برای رشد و بازی سه فرزند ،دسال خود به فضایی نیاز داشتند.

راهرو خانه جاده ساندرلند
2LG خانه ساندرلند جاده را در Forest Hill تکمیل کرده است

جردن ک،و و راسل وایتهد، بنیانگذاران استودیو 2LG به Dezeen می‌گویند: «با طراحی خانه قبلی این زوج، حس خوبی نسبت به سلیقه آنها داشتیم و می‌خواستیم آن را برای آنها در این خانه تغییر دهیم.

این دو نفر اضافه ،د: «ما می‌خواستیم شخصیت‌های آن‌ها را با تقویت عشق به رنگ و یافتن راه‌هایی برای ایجاد الگو و شادی در مادیات خانه به نمایش بگذاریم».

“هدف در اینجا احترام به ،اصر دوره ساختمان بود، در حالی که منع، کننده سبک مدرن خانواده ای است که در آنجا زندگی می کنند.”

اتاق نشیمن و آشپزخانه با پلان باز در خانه لندن توسط 2LG
کاغذ دیواری چاپ دستی توسط استودیوی کاستوم در سالن و راهرو ویژگی های آن است

در سرتاسر خانه، ،اصر بازیگوش با زیبایی شناسی جدی تری در تعادل هستند.

استودیو 2LG به‌جای اینکه قالب‌بندی‌های سقفی خانه را به‌طور جداگانه – طبق سنت حکم می‌کند – به کار برد، از فلسفه بلوک رنگ استفاده کرد و آن‌ها را با همان رنگ‌های پاستلی که در دیوارها و سقف‌های بالایی استفاده می‌شد، رنگ آمیزی کرد.

این استودیو از طیف وسیعی از ارجاعات داخلی استفاده کرد، از رنگ های دهه 1980 تا ،اصر طراحی ایتالیایی مانند نورپردازی مرمر و شیشه مورانو، تا تاثیرات اسکاندیناوی که در مواد طبیعی و رویکرد مینیمالیستی در مبلمان دیده می شود.

آشپزخانه و اتاق غذاخوری خانه ساندرلند جاده
آشپزخانه با کابینت های آبی آسم، و میزهای مرمری مشخص شده است

ایجاد تاثیر در سالن ورودی کاغذ دیواری چاپ دستی است که توسط 2LG Studio با همکار طول، مدت استودیو سفارشی و در اینجا در رنگ صورتی-کالامینی سفارشی استفاده شده است که در فضاهای متصل در سراسر خانه و همچنین در ،مت نشیمن عقب تکرار شده است.

تیم طراحی می‌گوید: «به محض اینکه وارد می‌شوید، احساسی انس، و انس، ایجاد می‌کند.

این رنگ دمپایی باله با رنگ صورتی شیرین تر جفت شده است و آرامش و گرما را به طرح کلی می بخشد.

سالن استراحت خانه جاده ساندرلند
سقف ها، قالب ها و دیوارهای بالایی 2LG رنگ آمیزی شده در رنگ های پاستلی

پالت‌های صورتی سنگین به امضای 2LG تبدیل شده‌اند که همچنین در رنگ‌های صورتی طبیعی تخته‌های کف ص،ر داگ، بسیار عریض که در سرتاسر خانه در کنار یک کف رزین خا،تری در آشپزخانه دیده می‌شود، منع، شده است.

استودیو 2LG گفت: «تخته‌های کف با اشاره به مینیمالیسم اسکاندی لحن را ایجاد می‌کنند و روح طبیعی را به سراسر آن اضافه می‌کنند که ،اصر جسورانه‌تر را متحد می‌کند.

در آشپزخانه، کابینت‌های آبی آسم، در کنار میزهای مرمری و پشتی‌های اسپلش بک استفاده می‌شود، با فرم‌های قوسی شکل که این دو روکش را به هم متصل می‌کند در حالی که ،اصر صورتی مانند چهارپایه بار در این پس‌زمینه آرام ظاهر می‌شوند.

2LG می‌گوید: «رنگ‌ها بخش مهمی از فضا و هویت این خانه هستند. وقتی به طبقه بالا به اتاق مطالعه و حمام خانواده می روید، بلوز عمیق تر و جسورتر می شود.

“جزئیات اولیه قرمز ساختاری به پالت رنگ در اتاق نشیمن می دهد. سبز پاستلی در اتاق کودک آرام و تازه است و با ،یبی از رنگ های چوب و ، گرم می شود.”

اتاق خواب خانه در لندن توسط 2LG
جزئیات صورتی در تمام فضای داخلی خانه به چشم می خورد

این پروژه شامل نازک کاری سفارشی از جمله یک خانه بازی روی پایه در یکی از اتاق های بچه ها در کنار قطعات موجود 2LG مانند سر تخت لوکا در اتاق خواب زیر شیرو، و مبل تیلدا است که هر دو برای شرکت مبلمان لندن طراحی شده اند. خانه خود را دوست داشته باشید و در اینجا با پارچه Kvadrat x Raf Simons روکش شده است.

استودیوی 2LG گفت: “،اصر تعبیه شده مبلمان حس طراحی و عملکرد منسجمی را به فضاها می بخشد، در حالی که قطعات طراحی ک،یک حس گا،ی گا،ی را به ارمغان می آورند، بی شباهت به یک فروشگاه مد لو، معاصر.”

اتاق خواب کودکان خانه در لندن توسط 2LG
2LG نازک کاری سفارشی از جمله یک خانه بازی چوبی طراحی کرده است

مواد بازیافتی مختلف جذابیت بافتی را در سراسر خانه ایجاد می کنند، از جمله چراغ های دیواری پ،تیکی بازیافتی در اتاق نشیمن. جرقه و زنگ.

2LG Studio نیز یک رنگ صورتی اضافه کرد فورسو روی میز ناهار خوری با استفاده از تراشه های چوب و رزین ضایعات ساخته شده است، در حالی که کابینت حمام سفارشی با استفاده از تخته کف ص،ر داگ، باقی مانده با جزئیات پ،تیک بازیافتی توسط شرکت بریت،ایی ساخته شده است. پ،تیک لبخند.

اتاق خواب کودکان در خانه جاده ساندرلند
برای تکمیل اتاق کودک از رنگ سبز پاستلی استفاده شد

از زم، که Cluroe و Whitehead طراحی خود را در سال 2014 با نام 2 Lovely Gays تأسیس ،د، این استودیو تعدادی پروژه مس، را در پایتخت بریت،ا تکمیل کرده است.

در میان آنها خانه و دفتر کار خود این زوج – که اخیراً یک آلاچیق باغی با “لمسی از بیتل جویس” به آن اضافه ،د – و بازسازی یک ملک دوره ای در منطقه حفاظت شده Heaver Estate به همان اندازه رنگی است.

عکاسی توسط مگان تیلور.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/07/20/2lg-studio-sunderland-road-،use-london/