دسته‌ها
اخبار

کوه ها خطوط سقف مدرسه شبانه روزی در جنوب کالیفرنیا را مشخص می کنند


شرکت آمریکایی Gensler و یک تیم داخلی در شرکت سوئیسی EF Education First با بازسازی ساختمان‌ها و افزودن خوابگاه‌های جدید با سقف‌هایی که اشاره به رشته‌کوه‌های مجاور دارد، محوطه مدرسه تاریخی در پاسادنا را به‌روزرس، ،د.

این پردیس توسط شرکت EF Education First مستقر در زوریخ اداره می شود و توسط تیم به ،وان “اولین مدرسه شبانه روزی خصوصی جدیدی که در چند دهه اخیر در SoCal افتتاح شد” توصیف می شود.

پردیس در پاسادنا، کالیفرنیا، ایالات متحده آمریکا
این پردیس در پاسادنا، کالیفرنیا واقع شده است

این سایت دارای 11 ساختمان، به اضافه یک زمین فوتبال، زمین بسکتبال و والیبال، و فضای سبز پارک مانند است. درست در شمال لس آنجلس در شهر پاسادنا واقع شده است.

در سال 2019، شرکت آموزشی سوئیسی، ملکی به وسعت 15 هکتار (شش هکتار) را ،یداری کرد که دارای ساختارهایی به سبک اسپ،ایی با قدمت یک قرن است. این سایت قبلاً خانه یک دانشگاه مذهبی بود.

سالن بدنسازی مدرسه توسط Gensler و EF Education First
این مدرسه برای پذیرایی از 1200 دانش آموز طراحی شده است

بخش طراحی و معماری شرکت – همکاری با جلاد – اقدام به به روز رس، سایت برای من، ساختن آن برای یک آکادمی جدید EF کنید.

مدرسه پاسادنا برای پذیرایی از 1200 دانش آموز و 150 استاد و کارمند طراحی شده است.

بچه های مدرسه ای در ک، درس
پنج ساختمان جدید ساخته شده است

دانش آموزان می توانند به مدرسه رفت و آمد کنند یا در محوطه دانشگاه زندگی کنند، چه تمام وقت یا در روزهای هفته.

از جمله اه، طراحی تیم، ادغام محوطه دانشگاه با چشم انداز و ایجاد فضایی دلپذیر برای ،یب متنوعی از کاربران بود.

سالن قوی
تالار مک ،ران با قدمت صدساله اکنون تالار قوی نامیده می شود

این تیم گفت: “وظیفه اصلی طراحی ما این بود که آکادمی EF و شهر پاسادنا را مانند خانه مردم از بسیاری از نقاط احساس کنند.”

این تیم تصمیم گرفت برخی از سازه‌ها را در شرایط نامن، ت،یب کند و شش ساختمان از جمله تالار مک ،ران (که اکنون سالن قوی نامیده می‌شود) را بازسازی کند. پنج ساختمان نوساز بود که چهار ساختمان آن خوابگاه دانشجویی است.

غذاخوری مدرسه با نور روشن با کاشی‌های سبز
فضاهای اشتراکی مختلف در محوطه دانشگاه وجود دارد

این تیم گفت: “هر ساختمان در سایت با حساسیت به دوره و معماری مربوطه خود بازسازی شد و مراقب حفظ شخصیت اصلی بود.”

ساختمان‌های تازه‌ساخته‌شده، مانند خوابگاه‌های دانشجویی، برای تکمیل این ساختمان‌های موجود طراحی شدند.»

گردش در محوطه دانشگاه بهبود یافت

این تیم افزود: «ما می‌خواستیم فضا را شبیه مجموعه‌ای از ساختمان‌ها کنیم تا چیزی که یکباره ساخته شده است.

گردش در محوطه دانشگاه بهبود یافت و ورودی‌های ساختمان به جای خیابان‌ها به سمت چهارخانه مرکزی قرار گرفتند. فراهم ، فرصت هایی برای تعامل اجتماعی یک نگر، اساسی بود.

فضای داخلی زاویه دار در ساختمان مدرسه توسط جنس،
گستره های بزرگ شیشه ای ارتباطی با بیرون ایجاد می کند

این تیم گفت: “ما می خواستیم محوطه دانشگاه را – که در اصل برای ماشین ها و مسافران استفاده می کرد – با یک مرکز اجتماعی واقعی تطبیق دهیم.”

“علاوه بر موارد مورد انتظار – ک، های درس، آزمایشگاه های علمی، فضاهای سازنده و استودیوهای هنری – مهم بود که کل محوطه دانشگاه به ،وان مک، برای گفت،ای معمولی و یادگیری الهام بخش عمل کند.”

چهار خوابگاه در لبه غربی پردیس قرار گرفتند.

این ساختمان‌ها چه به شکل U و چه در پلان L شکل، دارای حیاط‌های صمیمی هستند که «در تضاد با ماهیت عمومی چهارخانه اصلی» هستند، اما همچنان چشم‌اندازهایی از محوطه بزرگ‌تر ارائه می‌دهند. خطوط سقف آنها نشانه هایی از کوه های سان گابریل در نزدیکی آن است.

ساختمان مدرسه توسط Gensler و EF Education First
فولاد، بتن و گچ از ویژگی های پروژه EF Education First هستند

ساختمان های خوابگاه به گونه ای طراحی شده اند که انعطاف پذیر باشند، با چیدمان هایی که می توان در صورت نیاز تغییر داد. مواد به دلیل توانایی آنها برای مقاومت در برابر آزمون زمان انتخاب شدند.

این تیم گفت: “ما مواد جاودانه – فولاد، بتن و گچ را انتخاب کردیم که با زبان محلی محلی مطابقت داشته باشد و به راحتی قابل نگهداری و رنگ آمیزی با تغییر ذائقه باشد.”

اتاق مش، در مجتمع مدرسه توسط Gensler
EF Education First یکی از بزرگترین سازمان های آموزش بین المللی خصوصی در جهان است

این مدرسه همچنین 16 ملک مس، در اطراف محوطه دانشگاه به دست آورد و آنها را به مسکن برای اعضای هیئت علمی و کارکنان تبدیل کرد. این تیم گفت که داشتن کارمندان در نزدیکی محوطه دانشگاه به کاهش استفاده از خودرو و نیازهای پارکینگ کمک می کند.

پردیس دارای تعدادی ویژگی پایدار است، از جمله سقف های بازتابنده و استفاده کافی از نور روز. این تیم محوطه سازی مقاوم در برابر خش،الی را به کار بردند و درخت، را اضافه ،د تا اثر جزیره گرما را کاهش دهند.

EF Education First یکی از بزرگترین سازمان های آموزش بین المللی خصوصی در جهان است. این شرکت که در سال 1965 تأسیس شد، اکنون در 116 کشور جهان فعالیت می کند و طیف وسیعی از خدمات از جمله برنامه های تحصیلی، مبادلات فرهنگی، یادگیری زبان و تورهای آموزشی را ارائه می دهد.

سایر امکانات EF شامل دفتری در دنور است که از طریق ،اصری مانند صندلی الهام گرفته از کلبه چوبی، میز پذیرایی ساخته شده از خاک کوبیده و سایبان قهوه‌ای مایل به قرمز که برآمدگی‌های ماسه‌سنگ را تداعی می‌کند، با «فرهنگ بیرون از منزل» شهر هماهنگ است.

عکاسی توسط رایان گوبوتی آموزش EF اول.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/07/20/mountains-rooflines-ef-academy-boarding-sc،ol-california/