دسته‌ها
اخبار

هکتور باروسو قد بلندتر از زمین کوبیده برای ایجاد محل برگزاری مسابقات آزاد مکزیک استفاده می کند


دیوارهای خاکی با منظره بیاب، در مجموعه ورزشی کابو که توسط شرکت مکزیکی Taller Héctor Barroso برای میزب، سالانه منطقه طراحی شده است، ،یب شده است. تنیس مسابقات.

این مجموعه در لوس کابوس – شهری در ایالت باخا کالیفرنیا سور – واقع شده است و در یک مکان پر از کاکتوس در نزدیکی ساحل قرار دارد. مکزی،یتی کارگاه هکتور باروسو این مجموعه را طوری طراحی کرد که از محیط “زیبا و برجسته” آن نهایت استفاده را ببرد.

زمین تنیس در مجموعه ورزشی کابو
این مجموعه سالانه میزبان مسابقات تنیس است

این مجموعه 5000 متر مربعی محل جدید مسابقات مکزیک اوپن Los Cabos است، یک تورنمنت حرفه ای تنیس که هر تابستان برگزار می شود. در مواقع دیگر، این سایت به ،وان یک باشگاه ورزشی خصوصی استفاده می شود.

این استودیو گفت: «با توجه به ،یب کاربری‌ها، این معماری منجر به فضاهای باز بزرگی شد که به کاربران اجازه می‌دهد فعالیت‌های مختلف در فضای باز را توسعه دهند و از مناظر فوق‌العاده‌ای که سایت ارائه می‌دهد لذت ببرند».

استادیوم غرق شده توسط Taller Hector Barroso
هکتور باروسو بلندتر، استادیوم غرق شده را طراحی کرد

این پروژه به فازهایی ت،یم شده است که فاز اول آن در حال حاضر تکمیل شده است. این شامل یک استادیوم غرق شده به نام دهانه، سه زمین تنیس، یک باشگاه و اتاق رختکن، فضای اداری و یک حیاط مرکزی است.

همچنین دارای فضایی برای یک استادیوم 3500 نفری با ،ت ف،ی است که می‌توان آن را در طول مسابقات آزاد برپا کرد و در صورت عدم استفاده آن را جدا کرد.

دیوارهای مستطیل خاکی در مجتمع ورزشی کابو
دیوارها از زمین کوبیده ساخته شده اند

ساختمان‌های سایت مستطیل هستند و دارای پنجره‌ها و دهانه‌های دیگری هستند که بر اساس نماها و تابش نور خورشید به دقت در آن قرار گرفته‌اند.

دیوارها از خاک کوبیده ساخته شده اند – ماده ای که به رنگ ها و بافت ها در زمین اطراف پیوند می خورد. استودیو معماری گفت که دیوارهای باربر دارای یک شبکه فولادی داخلی هستند که به حمایت از سازه کمک می کند.

تیرهای چوبی در مجموعه ورزشی اثر بلند هکتور باروسو
،اصر چوبی از کاج های آب و هوایی ساخته شده اند

،اصر چوبی، از جمله تیرها و سایبان ها، از کاج های آب و هوایی ساخته شده اند.

سازمان فضایی محل برگزاری مسابقات بر اساس این ا،ام هدایت می‌شد که زمین‌های تنیس باید از شمال به ج، هم‌تراز باشند تا تابش نور خورشید برای بازیکنان به حداقل برسد. طرح نیز از موقعیت اقیانوس مطلع شد.

این تیم گفت: “این طرح بر اساس دو محور نامحسوس عمود بر یکدیگر است که از ترسیم یک خط مستقیم بین سایت و نمای آن از دریا حاصل شده است.”

فاز بعدی ساخت و ساز مست،م دو زمین تنیس دیگر، زمین فوتبال و فوتبال و یک فود کورت است.

با،ی ساختمان‌های خاکی در مجموعه ورزشی مکزیک
مرحله بعدی ساخت و ساز مست،م دو زمین تنیس اضافی است

پروژه های دیگر توسط Taller Héctor Barroso شامل یک خانه تعطیلات در مرکز مکزیک ساخته شده از بلوک های خاکی، کاج و بتون است. و یک مجتمع آپارتم، به رنگ کاراملی در مکزیکو سیتی که از حجم های چند طبقه به هم پیوسته تشکیل شده است.

عکاسی توسط سزار بجار.


اعتبار پروژه:

معمار: کارگاه هکتور باروسو
تیم: آلن روخاس، آلیس مورنو، کامیلا اولوآ، کوین سندووال، پالوما سانچز، پائولینا روبلدو، سالوادور ساراچو


منبع: https://www.dezeen.com/2023/05/26/taller-hector-barroso-rammed-earth-open-venue/