دسته‌ها
اخبار

همچنان می‌توانید در راهنمای دیجیتال Dezeen برای NYCxDesign 2023 فهرست شویدهنوز زمان برای فهرست شدن در راهنمای دیجیتالی آینده ما برای NYCxDesign 2023 وجود دارد که فهرستی از رویدادهای متعدد از جمله نمایشگاه ها، تاسیسات، نمایشگاه های تجاری، گفت،ا و استودیوهای باز در شهر نیویورک.

NYCxDesign از 18 تا 25 مه 2023 اجرا می شود و اکنون در یازدهمین سال خود است. در سال های گذشته، بیش از 300000 بازدیدکننده بین المللی در آن حضور داشته اند.

راهنمای دیجیتال Dezeen

راهنمای دیجیتال Dezeen تمام اطلاعات کلیدی مربوط به جشنواره را با لیست رویدادهایی که باید حتما ببینید در اختیار بازدیدکنندگان قرار می دهد.

راهنمای جشنواره NYCxDesign Dezeen از موفقیت راهنماهای دیجیتال ما در هفته طراحی استکهلم، جشنواره طراحی لندن و هفته طراحی میلان پیروی می کند.

لیست ها از 100 پوند شروع می شود

با تیم راهنمای رویدادهای Dezeen در تماس باشید [email protected] برای رزرو در لیست خود یا بحث در مورد مشارکت گسترده تر با Dezeen. سه سطح قیمت گذاری وجود دارد:

لیست های استاندارد هزینه 100 پوند و شامل نام رویداد، تاریخ و جزئیات مکان به اضافه یک لینک وب سایت است. این لیست ها همچنین حدا،ر 50 کلمه متن در مورد رویداد ارائه می دهند. لیست های استاندارد به صلاحدید تیم راهنمای رویدادهای Dezeen گنجانده شده است.

لیست های پیشرفته هزینه 150 پوند و شامل تمام موارد فوق به اضافه یک تصویر در بالای صفحه لیست و یک تصویر در پیش نمایش لیست در صفحه راهنمای میلان است. این فهرست‌ها همچنین دارای حدا،ر 100 کلمه متن در مورد رویداد هستند.

لیست های ویژه 300 پوند هزینه دارد و همه چیز را به ،وان بخشی از فهرست پیشرفته به همراه گنجاندن در چرخ فلک رویدادهای برجسته، پست‌های رسانه‌های اجتماعی در کانال‌های @dezeenguide ما نشان می‌دهد.

این شامل یک پست در هر کانال است: اینستاگرام، توییتر و فیس بوک، و حدا،ر ۱۵۰ کلمه متن در مورد رویداد. این متن می‌تواند شامل اطلاعات تجاری مانند قیمت بلیط و پیشنهادات باشد و می‌تواند پیوندهای اضافی به صفحات وب‌سایت مانند فروش بلیط، ثبت‌نام در خبرنامه و غیره داشته باشد.

راهنمای رویدادهای Dezeen

راهنمای رویدادهای Dezeen راهنمای ما برای بهترین رویدادهای معماری و طراحی است که هر ساله در سراسر جهان برگزار می شود. این راهنما هر هفته به روز می شود و شامل رویدادهای مجازی، کنفرانس ها، نمایشگاه های تجاری، نمایشگاه های بزرگ و هفته های طراحی است.

برای جزئیات بیشتر در مورد گنجاندن در راهنمای رویدادهای Dezeen، از جمله در راهنمای ما برای NYCxDesign 2023، ایمیل [email protected].

تصویر توسط جاستینا گرین است.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/04/25/nyc-design-2023-events-guide/