دسته‌ها
اخبار

هشت فضای داخلی مطبوع که از زندگی مدیترانه ای استفاده می کنند


با جریان کامل تابستان، ما هشت فضای داخلی مس، و هتل را برای جدیدترین ظاهرمان گردآوری کرده‌ایم که هر کدام سبک مدیترانه‌ای خنک و مطبوع دارند.

فضای داخلی مدیترانه‌ای را اغلب می‌توان با زیبایی‌شناسی مینیمال و جفت پشتی آن‌ها تعریف کرد که بر ایجاد فضاهای زندگی روشن، مطبوع و خنک تمرکز می‌کند که باعث فرار از گرمای خورشید می‌شود.

دیوارهای سفید شسته، آجرهای نما و سنگ یا کف های سفالی معمولاً به ،وان پایه ای برای این فضاهای داخلی با مبلمان ساخته شده از مواد طبیعی عمل می کنند.

از هتل‌هایی در یونان که در غارها ساخته شده‌اند تا خانه‌ای در ،ابه‌ای سابق در فرانسه، در اینجا هشت فضای داخلی که تحت تأثیر دریای مدیترانه قرار گرفته‌اند را معرفی می‌کنیم.

این جدیدترین نسخه از سری lookbook ما است که از آرشیو Dezeen الهام گرفته است. برای الهام بیشتر، نگاه کنید به لوک‌بوک‌های قبلی با فضای داخلی صورتی باربی، فضای داخلی روستایی و فضای داخلی به سبک وس اندرسون.


MA House توسط Timothee Mercier از Studio XM
ع، از سیمون بوسی است

خانه MA، فرانسه، توسط تیموتی مرسیه

معمار تیموتی مرسیه از استودیو XM، این ساختمان مزرعه ویران شده سابق در Vacluse، فرانسه را به خانه ای تبدیل کرد که هدف آن ارج نهادن به ویژگی های اصلی ساختمان بود.

فضای داخلی خانه به رنگ سفید پوشانده شده بود و دیوارهای آن و سطوح سنگی آشکار را پوشانده بود. این فضا به طور پراکنده با وسایل چوبی سبک و مواد طبیعی تزئین شده بود تا حس مدیترانه ای به فضای داخلی بدهد.

درباره MA House بیشتر بد،د ›


خانه A690 توسط فینو لوزانو
ع، از سزار بژار است

خانه A690، مکزیک، توسط دلفینو لوزانو

این ساختمان سه طبقه با نام Casa A690 به دهه 1970 برمی گردد. این بنا توسط معمار مکزیکی دلفینو لوزانو که به دنبال ،یب زیبایی شناسی مدیترانه ای و مکزیکی بود، بازسازی شد.

لوزانو می‌گوید: «ما از اصطلاح Mexiterraneo برای توصیف مواد و احساسی استفاده می‌کنیم که سعی می‌کنیم به پروژه‌های خود بدهیم، که در آن معماری مدیترانه – مواد ساده و خالص – را تفسیر می‌کنیم و آن را با معماری سنتی مکزیکی خود ،یب می‌کنیم.»

درباره Casa A690 بیشتر بد،د ›


شیرو، تابست، برلین توسط Loft Szczecin
ع، کارولینا باک است

انبار تابست، برلین، آلمان، توسط Loft Szczecin

استودیوی لهست، Loft Szczecin هنگام بازسازی داخلی این آپارتمان در حومه برلین به معماری تاریخی مدیترانه نگاه کرد.

دیوارهای آجری خانه با رنگ سفید رنگ آمیزی شده بود در حالی که کف داخلی با آجرهای قدیمی که از ت،یب های صنعتی در سراسر لهستان تهیه شده بود، تکمیل شد. در سرتاسر آپارتمان، درها برداشته شدند تا فضای داخلی بیشتری ایجاد شود.

درباره لفت تابست، برلین بیشتر بد،د، ›


Pure Comporta اثر Falcão de Campos
ع، از فرناندو گوئرا است

پورا کامپورتا، پرتغال، اثر فالکائو د کامپوس

در پرتغال، استودیوی لیسبون Falcão de Campos یک طرح داخلی مدیترانه ای را در سراسر این خانه ساحلی با سقف سه شیب اجرا کرد.

دیوارهای سفید با حداقل جزئیات معماری و پرداخت برای دستیابی به ظاهر مدیترانه ای جفت شدند. از یک فرش با رنگ طبیعی برای پهن ، فضای نشیمن استفاده شده است، در حالی که یک میز چوبی 10 نفره فضای غذاخوری خانه را اشغال می کند.

درباره Pura Comporta بیشتر بد،د ›


هتل سنت توسط معماران کپسیمالیس
ع، از جورج اسفاکیاناکیس است

هتل سنت، یونان، توسط معماران کپسیمالیس

استودیوی معماری یون، Kapsimalis Architects مجموعه ای از خانه ها، انبارها و زیرزمین های سابق در جزیره سانتورینی را به هتلی با اتاق هایی در غارها تبدیل کرد.

فضای داخلی به گونه ای طراحی شده است که با نمای بیرونی کاملا سفید هتل مطابقت داشته باشد. هر یک از اتاق‌ها به استثنای کفپوش‌های بتونی ریخته‌شده و اثاثیه‌شان، روکش تقریباً سفید رنگی دارند.

درباره هتل سنت بیشتر بد،د ›


خانه تابست، روی کوه توسط معماران کپسیمالیس

خانه تابست،، یونان، توسط معماران کپسیمالیس

دهانه های قوسی بزرگ به فضای داخلی این آپارتمان های سانتورینی که توسط معماران کپسیمالیس طراحی شده اند، شخصیت می بخشد.

در سرتاسر فضا، پنجره‌های کوچک با قاب چوبی دیوارها را سوراخ می‌کنند و مبلمان به‌صورت پراکنده سازمان‌دهی شده بودند.

درباره خانه تابست، بیشتر بد،د›


The 3 Marys اثر باجت گیرام و نیک، بورکهارت
ع، از خوزه هویا است

The 3 Marys، اسپ،ا، توسط Bajet Girame و Nicolas Burckhardt

کف کاشی‌های سفالی، دهانه‌های قوسی بزرگ و درهای شیشه‌ای دو تاشو مرزهای داخلی و خارجی را در این خانه تعطیلات اسپ،ایی که توسط Bajet Giramé و Nicolas Burckhardt طراحی شده است، ،یب می‌کنند.

بسیار شبیه خانه‌هایی که در سرتاسر دریای مدیترانه یافت می‌شوند، گچ بری‌های سفید دیوارهای آن را می‌پوشاند و کاشی‌های سفالی والنسیا هم در داخل و هم از بیرون اجرا می‌شوند.

درباره Las 3 Marias بیشتر بد،د ›


خانه Woorak در پالم بیچ، سیدنی طراحی شده توسط CM Studio
ع، توسط Prue Ruscoe است

Woorak House، استرالیا، توسط CM Studio

استودیوی CM با استفاده از پالت داخلی پشتی جفتی و مواد طبیعی مانند چوب، سنگ و کاغذ، به دنبال ایجاد حسی ساحلی و مدیترانه ای به فضای داخلی این خانه در استرالیا بود.

در اتاق ناهار خوری، یک میز، صندلی و نیمکت چوبی در کنار گوشه ای لعابدار از خانه در زیر تیرهای آشکاری که از داخل خانه عبور می کند، قرار داده شده بود.

درباره Woorak House بیشتر بد،د ›

این جدیدترین نسخه از سری lookbook ما است که از آرشیو Dezeen الهام گرفته است. برای الهام بیشتر، نگاه کنید به لوک‌بوک‌های قبلی با فضای داخلی صورتی باربی، فضای داخلی روستایی و فضای داخلی به سبک وس اندرسون.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/07/23/mediterranean-interior-residential-lookbooks/