دسته‌ها
اخبار

این هفته معماران The Line در عربستان سعودی معرفی شدند


این هفته در Dezeen، استودیوهایی از جمله Adjaye Associates، Morp،sis، Studio Fuksas و Coop Himmelb(l)au در حال کار بر روی ابرشهر The Line در ،ستان سعودی نامگذاری شدند.

در مجموع، 12 استودیو معماری در نمایشگاهی که در ریاض به نمایش گذاشته شده است، به این ابرشهر به طول 170 کیلومتر که در حال حاضر در ،ستان سعودی در حال ساخت است، نامگذاری شده است.

در کنار Adjaye Associates، Morp،sis، Studio Fuksas و Coop Himmelb(l)au، این شامل Pei Cobb Freed & Partners، Tom Wi، Architecture، Oyler Wu Collaborative، HOK، استودیوی پیتر کوک CHAP، Delugan Meissl Associated Architects، Studio Fuksas، ONStu بود. .

نمایندگان OMA و UNStudio به Dezeen گفتند که استودیوها روی پروژه کار نمی کنند اما در مراحل اولیه آن در یک مسابقه طراحی شرکت ،د.

نصب عایق دیوار
معماران بریت،ایی به Dezeen گفتند که مقاوم سازی یک مصالحه است

با توجه به موضوع داغ بودن عایق کاری، ما با تعدادی از معماران بریت،ایی صحبت کردیم که اخیراً بازسازی های خود را با انرژی انجام داده اند تا نظرات آنها را دریافت کنیم.

به گفته معماران، بازسازی موثر موجودی مسکن قدیمی بریت،ا در برابر تلفات حرارتی کنترل نشده، مست،م “سازش بین عملکرد و میراث” است.

رضو، موتورز رونمایی کرد "تهاجمی ترین خودروی جهان"
رضو، موتورز از “تهاجمی ترین SUV جهان” رونمایی کرد.

در اخبار خودرو، رضو، موتورز از خودرویی که به ،وان «تهاجمی‌ترین SUV جهان» توصیف می‌شود، با مجموعه‌ای از ویژگی‌های امنیتی از جمله دستگیره‌های درب برقی و آینه‌های بال فلفل‌دار رونمایی کرد.

با نگاهی به آینده رانندگی، نظرسنجی انجام شده توسط دانشگاه MIT آمریکا نشان داد که پذیرش جه، خودروهای خودران احتمالاً افزایش عمده ای در انتشار کربن ایجاد می کند.

جایگزین آجر
ما هفت آجر جایگزین گرد کردیم

با تلاش معماران، طراحان و محققان مواد برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای مرتبط با ساخت و ساز، بسیاری از مصالح ساختم، در حال بررسی مجدد هستند.

ما هفت جایگزین آجری را گردآوری کردیم که هدف آنها پایداری بیشتر از آجرهای رسی سنتی است که در کوره های فسیلی پخته می شوند.

کریس هیلدری معمار بریت،ایی
کریس هیلدری، بنیانگذار ProxyAddress، در یک مصاحبه اختصاصی با Dezeen صحبت کرد

این هفته همچنین با کریس هیلدری، بنیانگذار ProxyAddress صحبت کردیم، او به Dezeen گفت که معماران وظیفه دارند از مهارت های خود برای حل مشکلات اجتماعی استفاده کنند.

معمار بریت،ایی شرکت خود را در سال 2018 با هدف ارائه آدرس ثابت به افرادی که بی خانم، را تجربه می کنند، تأسیس کرد.

نمای بیرونی ،د تیت مدرن در کنار مسکن نئو بانک ساید
تیت مدرن نبرد طول، مدت خود را در خصوص حفظ حریم خصوصی با ،نان اطراف ش،ت داد

در لندن، گا،ی تیت مدرن در نبرد طول، مدت خود با ،نان آپارتمان های همسایه Neo Bankside بر سر سکوی تماشای خود ش،ت خورد.

دادگاه عالی بریت،ا حکم داد که گا،ی تماشای بالای محوطه‌ای که هرتزوگ و دی مورون طراحی کرده است به حریم خصوصی ،ن در برج مس، طراحی‌شده توسط RSHP تجاوز می‌کند.

نمای بیرونی ویلا BW توسط Mecanoo
مکانو خانه ای را ایجاد کرد که با کاشی های سرامیکی مروارید پوشیده شده بود

پروژه‌های پرطرفدار در Dezeen در این هفته از خانه‌ای با کاشی‌های سرامیکی مروا، توسط Mecanoo گرفته تا یک خانه مقاوم در برابر سیل در ژاپن و یک جفت ویلا با خاکی در کاستاریکا را شامل می‌شود.

جدیدترین لوک‌بوک‌های ما بر روی فضاهای داخلی مس، متمرکز شده‌اند که از فضاهای باریک و کابین‌هایی با فضای داخلی دنج که مناظر طبیعت را قاب می‌کنند، نهایت استفاده را می‌برند.

این هفته در Dezeen

این هفته در Dezeen جمع بندی منظم اخبار برتر هفته است. در خبرنامه های ما مش، شوید تا مطمئن شوید چیزی را از دست ندهید.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/02/04/this-week-the-line-architects-saudi-arabia/