دسته‌ها
اخبار

این هفته معماران The Line تفکر پشت کلان شهر را توضیح دادند


خط در نئوم

این هفته در Dezeen، معمار، که The Line را طراحی می‌کنند، از جمله تام ماین و پیتر کوک، در یک مستند، تفکر پشت کلان شهر برنامه‌ریزی‌شده در ،ستان سعودی را توضیح دادند.

بسیاری از معماران درگیر در طراحی این شهر به طول 170 کیلومتر، در یک پخش 45 دقیقه ای کانال دیسکاوری، برای اولین بار به طور عمومی در مورد این پروژه صحبت ،د.

ماین بنیانگذار Morp،sis گفت: “من نمی توانم به ،ی فکر کنم که بخواهد بخشی از این پروژه باشد.”

Rewild the Run مربیان توسط Kiki Grammatopoulos
کیکی گراماتوپولوس یک مربی بازگرد، ساخته است

در اخبار طراحی، کیکی گراماتوپولوس، فارغ‌التحصیل سنترال سنت مارتینز، یک مربی چرخاندن را ایجاد کرد که گیاهان را در حین دویدن مردم پراکنده می‌کند.

این کفش دویدن دارای زیره‌ای است که با قلاب‌های کوچک پوشانده شده است که روی خاک می‌،بد و گیاهان دانه‌ها را پخش می‌کنند تا تنوع زیستی را به شهرها برگردانند.

تولید کننده دوچرخه های برقی VanMoof ورش،ت شد
برند دوچرخه برقی VanMoof ورش،ت شد

همچنین در اخبار این هفته، تولیدکننده پیشگام دوچرخه برقی VanMoof ورش،ت شد. این شرکت هلندی که پیش از این به ،وان “با بودجه ترین برند دوچرخه الکترونیکی جهان” شناخته می شد، روز دوشنبه توسط دادگاه منطقه آمستردام ورش،ت شد.

مدیران منصوب دادگاه ون موف اکنون در حال بررسی این هستند که آیا این شرکت هلندی می تواند بازسازی شود یا فروخته شود.

فروشگاه M&S Oxford Street
طرح مار، اند اسپنسر برای ت،یب فروشگاه خیابان آ،فورد رد شد

ما همچنین از نجات دو ساختمان در معرض خطر خبر دادیم. در بریت،ا، مایکل گوو، وزیر امور خارجه بریت،ا، طرح های مار، اند اسپنسر برای ت،یب فروشگاه پرچمدار هنر دکو در خیابان آ،فورد لندن را رد کرد.

و در آلمان، آزمایشگاه وحشیانه Mäusebunker در برلین پس از اینکه مقامات محلی آن را در فهرست آثار تاریخی قرار دادند، از ت،یب نجات یافت.

رفیک آنا،
ما به ،وان بخشی از مجموعه AItopia با Refik A،ol صحبت کردیم

در ادامه مجموعه AItopia ما با پیشگام هنر یادگیری ماشینی Refik A،ol صحبت کردیم که به Dezeen گفت “درک عمیق انس،ت بسیار پیچیده تر از هر الگوریتمی است”.

ما همچنین در مورد مجموعه‌ای از دستورالعمل‌ها برای توسعه اخلاقی هوش مصنوعی که توسط بنیاد جه، داده‌های اخلاقی منتشر شد، گزارش دادیم.

باربیلند
با طراحان دکورهای «پوچ» فیلم باربی مصاحبه کردیم

پیش از اکران فیلم باربی، با سارا گرین وود، طراح تولید، و کیتی اسپنسر، دکوراتور صحنه، درباره دکورهای «پوچ» فیلم صحبت کردیم. این مجموعه‌ها که برای داشتن یک «تصنوعی اصیل» طراحی شده‌اند، شامل است،های بدون آب، یخچال‌هایی با مواد غذایی دوبعدی و غروب خورشید نقاشی شده با دست است.

ما همچنین با طراح تولید پشت صحنه آ،ین فیلم شهر سیارکی وس اندرسون، که به ،وان یک شهر کارآمد با برق و فاضلاب زیرزمینی ساخته شد، مصاحبه کردیم.

خانه مینیمالیستی در ساحل نیوزلند
یک خانه مینیمالیستی در سواحل نیوزلند یکی از محبوب ترین پروژه ها بود

پروژه‌های محبوب این هفته شامل یک خانه مینیمالیستی در سواحل نیوزلند، زمین‌های تنیس ویمبلدون با سقفی وسیع با راکت و پاویون ملی تنوع زیستی در مکزی،یتی بود.

لوک‌بوک‌های ما دارای فضای داخلی هستند که در آن صورتی Barbiecore رنگی بازیگوش و اتاق‌خواب‌هایی آرام با مناظر طبیعی خیره‌کننده به آن اضافه می‌کند.

این هفته در Dezeen

این هفته در Dezeen جمع بندی منظم اخبار برتر هفته است. در خبرنامه های ما مش، شوید تا مطمئن شوید چیزی را از دست ندهید.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/07/22/the-line-do،entary-this-week/