دسته‌ها
اخبار

این هفته در BIG HQ اوج گرفتیم


این هفته در Dezeen، تصاویری از دفتر مرکزی جدید استودیوی معماری BIG را در حالی که به اتمام آن در بندر کپنهاگ نزدیک می‌شود، فاش کردیم.

این بلوک اداری هفت طبقه که BIG HQ نام دارد، در نوک ،ه در ناحیه بندر Nordhavn کپنهاگ قرار دارد و به چهارمین دفتر استودیو در شهر تبدیل خواهد شد.

بنیانگذار BIG، معمار دانمارکی Bjarke Ingels، بازدید از ساختمان را در جریان کنگره جه، معماران UIA امسال، که در این ماه در شهر برگزار شد، هدایت کرد.

Bjarke Ingels در BIG HQ
معمار Bjarke Ingels با Dezeen صحبت کرد

او در مصاحبه ای با Dezeen، یکی از شناخته شده ترین معماران جهان را “شمشیر ،به” توصیف کرد.

“من فکر می کنم از یک طرف، این واقعیت که برخی از پروژه های ما با مردم به روش های مرتبط با آنها صحبت کرده اند، به ما این فرصت را می دهد تا کارهای هیجان انگیزی را انجام دهیم که دوست داریم توسط افرادی که به روش ما کشیده شده اند انجام دهیم. فکر ، و کار ،،” او به Dezeen گفت.

او افزود: «اما البته، طرف مقابل تقریباً شبیه به تضاد زانویی است که شاید شکل خوبی از ترموستات باشد».

حیاط پردیس موسسه آفریقا
موسسه آفریقا پروژه دیوید ادجایه در شارجه را لغو کرد

در پاسخ به معمار بریت،ایی-غنائی دیوید آجای که هفته گذشته توسط سه کارمند سابق به آزار و اذیت ، متهم شد، موسسه آفریقا کار بر روی پروژه ای را که استودیوی او در شارجه طراحی می کرد، لغو کرد.

هور القاسمی، رئیس مؤسسه آفریقا در بی،ه ای که با Dezeen به اشتراک گذاشته شد، گفت: «انستیتو آفریقا عمیقاً از اتهامات گزارش شده اخیر در مورد دیوید ادجی ناراحت است و ما تصمیم گرفتیم پروژه ساختمان را با Adjaye Associates لغو کنیم.

Linn Sondek LP12-50 توسط Jony Ive
ج، آیو از به روز رس، صفحه گردان Sondek LP12 لین رونمایی کرد

در اخبار طراحی، مدیر ارشد طراحی سابق اپل، Jony Ive از یک به‌روزرس، «محترمانه و ملایم» برای سینی گردان Sondek LP12 برند Linn رونمایی کرد. طراحی مجدد صفحه گردان که به من،ت پنجاهمین سالگرد آن ایجاد شد، بازگشتی به پخش کننده های موسیقی برای طراح iPod بود.

آیو گفت: «من همیشه عشق عمیقی به موسیقی داشته‌ام و این فرصت و امتیاز فوق‌العاده را داشته‌ام تا تعدادی پخش‌کننده موسیقی و هدفون مختلف را طراحی کنم – به ویژه نسل‌های متعدد آی‌پاد در زم، که طراحی را در اپل رهبری می‌کردم.»

سفارت در گواتمالا
مشارکت می، هال سفارت ایالات متحده را در گواتمالا ایجاد کرد

این هفته شاهد رونمایی از یک جفت سفارت آمریکا بودیم. در گواتمالا، The Miller Hull Partner،p از معماری مایاها و ایده آل “باز بودن و خوش بینی” برای سفارت این کشور در شهر گواتمالا استفاده کرد.

در حالی که در ،یه بود، استودیوی نیویورکی Ennead Architects با هدف “تعادل باز بودن و امنیت” با ساختم، در آنکارا که از معماری سنتی ،یه مطلع شده بود، اقدام کرد.

یک مرکز هنری در کامپالا
پرخواننده‌ترین پروژه‌های این هفته شامل یک مرکز هنری با زمین در کامپالا بود

پروژه‌های پرطرفدار این هفته شامل یک مرکز هنری در کامپالا، یک ایستگاه تحقیقاتی خارج از شبکه در روستایی کانزاس و یک امتداد تمام مرمر به خانه ویکتوریایی بود.

لوک‌بوک‌های ما دارای فضای داخلی هستند که حال و هوای فیلم وس اندرسون و
فضای داخلی که تعادلی بین روستیک و معاصر برقرار می کند.

این هفته در Dezeen

این هفته در Dezeen جمع بندی منظم اخبار برتر هفته است. در خبرنامه های ما مش، شوید تا مطمئن شوید چیزی را از دست ندهید.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/07/15/big-hq-copenhagen-this-week/