دسته‌ها
اخبار

Woven Image راه حل صوتی را برای دفاتر بتن اکسپوز ارائه می دهد


ترویج: برند Woven Image محصولات آ،تیک فوجی را راه‌اندازی کرده است، مجموعه‌ای از کاشی‌های سقفی که برای بهبود کیفیت صدا در محیط‌های کاری با بتن خام طراحی شده‌اند.

این مجموعه فوجی به روند رو به رشد دفاتر تجاری با سطوح مواد صنعتی و سقف های ا،پوز پاسخ می دهد.

کاشی ها با اشکال سه بعدی مقعر خود، عملکرد صوتی بالاتری نسبت به پانل های تخت معمولی، کاشی ها یا سیستم های بافل ارائه می دهند.

کاشی های سقف آ،تیک فوجی توسط Woven Image
کاشی های فوجی دارای اشکال سه بعدی مقعر هستند

وون ایمیج می‌گوید: «در دهه گذشته، فضاهای کاری تجاری با سقف‌های بلندتر و در معرض دید بیشتری طراحی شده‌اند، در کنار افزایش استفاده از سطوح سخت مانند بتن برس‌خورده یا صیقلی. علاوه بر این، کار ،یبی منجر به این شده است که دفتر به طور فزاینده ای به مک، برای ارتباط و همکاری افراد، تبادل ایده ها و اطلاعات تبدیل شود.

این برند ادامه داد: فوجی به این پیشرفت‌ها در طراحی محل کار می‌پردازد، جایی که انسجام عملکرد صوتی با زیبایی‌شناسی زیبا هرگز مهم‌تر از این نبوده است.

کاشی های سقف آ،تیک فوجی توسط Woven Image
آنها در نسخه های مربع و مستطیل هستند

تایل های سقفی آ،تیک فوجی با استفاده از نمدی تولید شده از 100 درصد پ،تیک PET که 64 درصد آن پ،تیک پس از مصرف است، در فرآیندی با انرژی خورشیدی ساخته شده است.

سازنده می گوید: “وون ایمیج 6200 تن پ،تیک PET را برای تولید روکش های صوتی خود بازیافت کرده است – این ی،ی 301 میلیون بطری پ،تیکی 600 میلی لیتری که از محل دفن ، و آبراه ها منحرف شده اند.”

کاشی های سقف آ،تیک فوجی توسط Woven Image
کاشی ها در 23 گزینه رنگ موجود هستند

کاشی‌ها دارای اشکال پلک، و گوشه‌های منحنی هستند که به آن‌ها حسی گرافیکی می‌دهد که ارجاعاتی به معماری آرت-دکو و طراحی به سبک ژاپنی را با هم ،یب می‌کند و با دیگر پانل‌های دیواری آ،تیک در مجموعه Woven Image یکپارچه می‌شود.

این طرح می تواند به صورت سقفی یا معلق باشد و هم با محصولات سخت افزاری سقفی Woven Image و هم با برندهایی مانند کناف، روندو و استودکو سازگار است.

کاشی های سقف آ،تیک فوجی توسط Woven Image
کاشی های با اندازه های مختلف را می توان در ،یب استفاده کرد

چهار گزینه اندازه وجود دارد که همگی برای کار ،یبی در صورت ،وم طراحی شده اند. اینها شامل جونی مستطیل شکل بلند، نسخه بزرگتر به نام هاچی، روکو با فرمت مربع یا مربع بزرگ Ku است.

اینها در چهار رنگ موجود هستند که شامل ،، اونی، و ،یب دو رنگ اونی، و ، و ، و تخم مرغ اردک است.

کاشی ها را می توان به سفارش در رنگ های دیگر نیز ساخت. 23 رنگ برای انتخاب وجود دارد که در دو رنگ تک یا دو رنگ موجود است.

کاشی های سقف آ،تیک فوجی توسط Woven Image
مواد نمدی با استفاده از پ،تیک PET بازیافت شده ساخته شده است

تست‌های آ،تیک Woven Image نشان می‌دهد که کاشی‌های فوجی عملکرد بالایی برای جذب صداهای با فرکانس متوسط ​​تا بالا ارائه می‌کنند و آنها را برای محیط‌های اداری که نویز می‌تواند بهره‌وری را مختل کند، من، می‌سازد.

این محصول دارای گواهینامه های زیست محیطی از جمله Global GreenTag GreenRate سطح A، اعلامیه سلامت محصول پلاتینیوم، اعلامیه، فاقد لیست قرمز و کم VOC می باشد.

Woven Image اضافه کرد: “انتخاب دقیق مواد پایدار و فرم طراحی، عملکرد صوتی بالای آن را ممکن می کند، در حالی که از رفاه محیطی و سرنشینان حمایت می کند.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد محصولات Woven Image، به سایت مراجعه کنید وب سایت برند.

محتوای مشارکت

این مقاله توسط Dezeen برای Woven Image به ،وان بخشی از یک مشارکت نوشته شده است. درباره محتوای مشارکت Dezeen در اینجا اطلاعات بیشتری ،ب کنید.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/05/16/fuji-acoustic-ceiling-tiles-woven-image/