دسته‌ها
اخبار

Workspace Design Show با بیش از 100 بلندگو بازمی گردد


ترویج: نمایشگاه تجاری سالانه Work،e Design S،w برای دومین نسخه خود به لندن بازمی گردد، که در آن کارشناسان طراحی در مورد موضوعاتی مانند بهینه سازی املاک و مستغلات با طراحی انعطاف پذیر، رفاه کارکنان و طراحی تجربه فضای کاری آینده بحث می کنند.

نمایش طراحی فضای کاری از 27 تا 28 فوریه 2023 در مرکز طراحی ،ب و کار در Islington برگزار می شود.

ع، افراد در حال گفتگو
نمایشگاه طراحی فضای کاری 2023 در مرکز طراحی ،ب و کار برگزار می شود

این نمایشگاه تجاری شامل برنامه ای از گفت،ا با موضوع محل کار مقصد: مکان هایی است که مردم می خواهند باشند، که در آن بحث ها به موضوعاتی مانند تغییر محیط، کار ،یبی و طراحی مکان های کاری که کارمندان را جذب می کند، می پردازد.

سخنرانان در Work،e Design Talks شامل شریک Foster + Partners، Grant Kanik هستند. شارلوت مک کارتی، رئیس بخش داخلی استودیو هیترویک؛ رهبر طراحی خدمات املاک و مستغلات در ارنست و یانگ، لولا هویا. شریک موسس و رئیس PLP، لی پولیسانو. و بنیانگذار و مدیر عامل انجمن طراحی داخلی بریت،ا و بین المللی، ونسا برادی.

مرکز طراحی ،ب و کار
در این رویداد 90 سخنران به موضوعاتی مانند پایداری، محیط های مطلوب و کار هیب، می پردازند

گفت،ای Sustainability Works، با تمرکز بر ابتکارات سبز در محل کار، شامل رئیس بخش پایداری BDP، لوسی تاونسند خواهد بود. مدیر خلاق استودیو جولی، سارا ویکفیلد. مدیر پرکینز و ویل، ناتالی اسمیت؛ مدیر طراحی MCM، دیپاک پارمار و مدیر و رئیس محیط زیست، اجتماعی و حاکمیت در BDG Architecture + Design، لیدیا راندال.

نمایشگاه تجاری همچنین انجمن اشغالگران را ارائه می دهد: نمایی از HQ، با 20 اشغالگر محل کار که دیدگاه های خود را در مورد ساخت فضاهای اجتماعی، ساختمان های خالص صفر، تغییر تنظیمات، طراحی مکان های مطلوب و بهبود بهره وری در محیط های کاری ،یبی ارائه می دهند.

ع، مبلمان در غرفه یک برند
این نمایشگاه از 27 تا 28 فوریه 2023 برگزار می شود

در میان ،، که در انجمن اشغالگران صحبت می کنند، ک، هندرسون، رهبر طراحی جامع طراحی محل کار در HMRC هستند. مدیر املاک اروپا، خاورمیانه و آفریقا در نورتون رز فولبرایت LLP، میشل ماروود؛ سرب طراحی محل کار برای اروپا، خاورمیانه و آفریقا در Oracle، Ash Kaur. و رئیس محل کار اروپا و آمریکا در استاندارد چارترد، سوزان دی،ون.

Work،e Design S،w همچنین میزبان کنفرانس بخش پایانه‌ها و دکوراسیون داخلی (FIS) در هر دو روز رویداد است، با 16 سخنران که در مورد فرآیندهای انطباق و تن،، و آنچه که یک “محل کار مقصد” می‌سازد، بحث می‌کنند.

سخنرانان عبارتند از مدیر مشاوره در MCM، Jamesina Sainsbury. شریک آ،تیک در Cundall، اندرو پارکین. و مدیر خلاق در Modus Work،e، ویدی شارما.

ع، افراد در حال گفتگو
این رویداد شامل بحث های پنل و جلسات پرسش و پاسخ است

این نمایش تعدادی از ویژگی های تجربی از جمله ورودی: تولد مجدد محل کار مقصد توسط جنس، را ارائه می دهد. سالن: تغییر با طراحی توسط BDP. نوار توسط M Moser Associates; و مسابقه هیئت روحیه، توسط کوادرات.

Work،e Design S،w در نوامبر 2021 راه اندازی شد و مبلمان، نورپردازی، سطوح، فناوری، آ،تیک، ذخیره سازی و محصولات بیوفیلیک را به نمایش می گذارد.

ع، دیوار زنده در غرفه برند
در این نمایشگاه نورپردازی، مبلمان، فناوری و محصولات بیوفیلیک ارائه می شود

نمایشگاه طراحی فضای کاری 2023 از 27 تا 28 فوریه 2023 در مرکز طراحی تجاری، 52 Upper Street، لندن N1 0QH، UK برگزار می شود. برای فهرستی به روز از رویدادهای معماری و طراحی که در سراسر جهان برگزار می شود، به راهنمای رویدادهای Dezeen مراجعه کنید.

تصاویر توسط مارک سیکورا هستند.

محتوای مشارکت

این مقاله توسط Dezeen برای Work،e Design S،w 2023 به ،وان بخشی از یک مشارکت نوشته شده است. درباره محتوای مشارکت Dezeen در اینجا اطلاعات بیشتری ،ب کنید.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/01/18/work،e-design-s،w-100-speakers/