دسته‌ها
اخبار

Studio Gang اولین آسمان خراش مسکونی خود را در شهر نیویورک تکمیل کرد


استودیوی معماری Studio Gang آسمان ،اش مس، 11 Hoyt را در مرکز شهر بروکلین با نمای بتنی و یک پارک مرتفع تکمیل کرده است.

این آسمان ،اش با ارتفاع 620 فوت (189 متر) با نام 11 Hoyt با صفحات بتنی پیش ساخته پوشیده شده بود که در زوایای مختلف قرار گرفته اند تا جلوه ای موج دار به آن ببخشند.

نمای مواج آسمان ،اش بروکلین
استودیو گنگ یک آسمان ،اش با صفحات بتونی را در مرکز شهر بروکلین تکمیل کرد. ع، های بالا و برتر از تام هریس

به گفته این استودیو، پانل ها به منظور ایجاد یک “نمای قابل س،ت” قرار گرفته اند – نامگذاری به دلیل فضاهای داخلی اضافی ایجاد شده در جایی که پانل ها از پوشش های داخلی بیرون می آیند.

موقعیت پنجره های زاویه دار در برخی از پانل های پیش ساخته بر اساس “پنجره های خلیج ک،یک موجود در میان سنگ های قهوه ای نمادین بروکلین” است.

بندر خودرو با اکولوس در سکوی آسمان ،اش
با صفحات بتنی پیش ساخته که در زوایای مختلف قرار گرفته اند پوشیده شده بود. ع، از کالین می،

ما 11 Hoyt را از درون به بیرون طراحی کردیم و به دنبال ارائه نور طبیعی عالی، مناظر و فضای داخلی بزرگ به ،نین بودیم، حتی در مرکز شهر بروکلین متراکم. سالن استودیو بنیانگذار جین گنگ

این تیم افزود: «طراحی آنها را به‌،وان حفره‌هایی که به صورت مورب به سمت بالا و پایین نما حرکت می‌کنند، مانند امواجی که به آرامی تاج می‌شوند، تفسیر می‌کند».

سکوی پارک با نگاهی به خط افق بروکلین
یک پارک خصوصی بالای تریبون قرار دارد. ع، از کالین می،

این برج 57 طبقه از سکویی که ساختمان را احاطه کرده است، بالا می رود، که در بالای آن یک پارک خصوصی به مساحت 27000 فوت مربع (2508 متر) با طراحی منظر توسط نیویورکی نصب شده است. طراحی هلندر.

گنگ گفت: ما به دنبال راه هایی برای آوردن فضای سبز و طبیعت تنوع زیستی به محله بودیم که به طور سنتی فاقد آن بود.

کاشت‌های جدید در سطح خیابان به فضای عمومی سبز می‌افزایند و منظره باغ مرتفع بالای سکو مک، را فراهم می‌کند که ،نان می‌توانند در آن جامعه بسازند و از فضای باز لذت ببرند و همچنین زیستگاهی برای حیات وحش و آب باران نگهداری کنند.»

،پاهای بتنی در عرشه تن، اندام آسمان ،اش بروکلین
این آسمان ،اش دارای یک سکوی تن، اندام است که پارک و فضای داخلی را به هم متصل می کند. ع، لورن رندال

این پارک از طریق یک عرشه تن، اندام نیمه محصور که در آن ،پاهای بتنی بزرگ در معرض دید قرار گرفته بودند، به تنگه اصلی متصل می شود.

استودیوی معماری Michaelis Boyd فضاهای داخلی این آسمان ،اش را طراحی کرده است که شامل مناطق عمومی و 481 اقامتگاه می شود.

اینها شامل سالنهای دوبله و امکانات ورزشی در طبقه سوم، در مجاورت پارک مرتفع، با یک است، آب شور 75 فوتی است که توسط ستونهای پوشیده از کاشی های آبی عمیق و پنجره های کف تا سقف افق مجاور قاب شده است.

،اصر ساختاری ساختمان مانند ستون‌های عظیمی که فضای داخلی سالن همکار را مشخص می‌کنند، در معرض دید قرار گرفتند. مایکلیس بوید با کفپوش چوب تیره تزئین شده است.

است، با ستون های کاشی کاری شده روی دیوارها و منظره بروکلین
شامل یک است، آب شور است. ع، از کریس کو

این اقامتگاه ها همگی سقف هایی به ارتفاع 10 فوت (به ارتفاع سه متر) دارند و کف آنها از بلوط آمریکایی ساخته شده است.

دو طرح رنگ متفاوت – یکی از ف، تیره و چوب رنگی و دیگری از چوب روشن و فولاد ضد زنگ – برای لهجه ها و سخت افزار انتخاب شده است.

شرکت املاک و مستغلات شهر نیویورک Tishman Speyer این پروژه را توسعه داد و با استودیو گنگ بر روی سازه های دیگر در سراسر ایالات متحده از جمله برج آپارتم، پیچ خورده میرا در سانفرانسیسکو و ساختمان مرتفع سبز استودیو برای توسعه Mission Rock، همچنین در سانفرانسیسکو، کار کرده است.


منبع: https://www.dezeen.com/2022/12/07/11-،yt-studio-gang-brooklyn-skys،er/