دسته‌ها
اخبار

Punkt ساعت زنگ دار AC02 و تلفن همراه MP02 را راه اندازی کرد


ترویج: برند سوئیسی فن‌آوری Punkt می‌گوید که ساعت زنگ دار معروف AC02 هدیه‌ای ایده‌آل برای کریسمس برای «مینیمالیست‌های دیجیتال» است.

طراحی تک رنگ توسط Jasper Morrison طراح بریت،ایی ساعت آنالوگ AC02 بازسازی جدیدی از ساعت زنگ دار AC01 Punkt است که در سال 2011 عرضه شد.

به گفته Punkt، ساعت زنگ دار AC02 آن تنها ساعت رومیزی آنالوگ با کیفیت ممتاز در بازار است و “شیک ترین جایگزین برای بیدار شدن با گوشی هوشمند” است.

ساعت پانکت مینیمالیستی مشکی با عقربه های سفید
این ساعت توسط طراح بریت،ایی جاسپر موریسون ساخته شده است

ساعت AC02 با حفظ ظاهری مشابه با ساعت زنگ دار AC01 اصلی برند، دارای تفاوت های ظریفی است، از جمله ساختار بلندتر و عمیق تر، و پوشش آندایز شده – بر خلاف رنگ آمیزی – و کنترل های ساده شده.

طراحی ساعت از جنبش باهاوس سرچشمه می گیرد و دارای یک صفحه ساعت مینیمال با نمای شیشه ای است که در بدنه آلومینیومی جامد قرار گرفته است.

ساعت پانکت مینیمالیستی مشکی با عقربه‌های سفید روی قفسه کتاب
این ساعت برای “مینیمالیست های دیجیتال” طراحی شده است

پیتر نبی، بنیانگذار Punkt، گفت: «پیچیدگی پایین AC02 میراث طراحی آن را به جنبش باهاوس در آلمان دهه 1920 بازمی‌گرداند. “آی تی [AC02] بر اساس Punkt AC01 تحسین شده است که در سال 2011 راه اندازی شد و در نمایشگاه های طراحی در سراسر جهان ارائه شده است.”

برای بهبود کارایی و به حداقل رساندن ضایعات، باتری های ساعت ،یب شده اند تا در یک محفظه قرار بگیرند و بسته بندی آن کاهش یافته است.

ساعت سیاه روی میز نشسته است
ساعت یک هدیه ایده آل برای کریسمس است

کاربران می توانند با چرخاندن حلقه پیچ خورده ای که مک،سم ساعت را در پشت محصول احاطه کرده است، زنگ هشدار را روشن یا خاموش کنند. وضعیت زنگ ساعت توسط یک نقطه نشانگر که بالای عقربه ها قرار دارد، روی صفحه ساعت نمایش داده می شود.

نقاط ساعت، عقربه‌های ساعت و نشانگر زمان هشدار نور، هستند تا امکان مشاهده آسان را فراهم کنند، در حالی که یک حلقه نور LED با فشار دادن پشت ساعت، چهره را احاطه کرده و پس از مدت کوتاهی به تدریج محو می‌شود. همین عمل فشار دادن برای “تعویق” زنگ هشدار استفاده می شود.

موریسون گفت: «اگرچه AC02 بر اساس یک مک،سم کاملاً جدید ساخته شده است، اما به طراحی اصلی اولین محصول Punkt باقی می ماند. این مدل به روز شده با اصلاحات ظریف در بدنه آلومینیومی و روکش آندایز شده سیاه عمیق جدید، پایداری را جشن می گیرد.

به گفته Punkt، بنیانگذار آن Petter Neby معتقد است که کاهش استفاده از تلفن همراه هنگام خواب مهم است، که منجر به توسعه AC02 شد. Punkt می‌گوید که این ساعت برای بهبود خواب و در نتیجه افزایش رفاه در نظر گرفته شده است که آن را به یک هدیه ایده‌آل برای کریسمس تبدیل می‌کند.

ساعت پانکت سیاه در کنار لیوان ویسکی
AC02 در استودیوی طراحی جاسپر موریسون در طول جشنواره طراحی لندن عرضه شد

نبی می‌گوید: «دنیای امروز پر از فناوری است و من فکر می‌کنم که ما در زندگی روزمره بیش از حد از آن پرت شده‌ایم. “من Punkt را تأسیس کردم تا یک جایگزین من، برای ،، که احساس می کنند تحت تأثیر فناوری های پیشرفته ای که سبک زندگی مدرن را فراگرفته اند، ارائه دهم. Punkt در مورد استفاده از فناوری است تا به ما کمک کند تا عادت های خوب را برای زندگی هایی که حواس پرتی کمتری دارند اتخاذ کنیم.”

AC02 در استودیوی طراحی جاسپر موریسون در جشنواره طراحی لندن در سپتامبر 2022 راه اندازی شد.

برای اطلاعات بیشتر و یا ،ید ساعت زنگ دار AC02 به سایت مراجعه کنید فروشگاه اینترنتی Point.

محتوای مشارکت

این مقاله توسط Dezeen برای Punkt به ،وان بخشی از یک مشارکت نوشته شده است. درباره محتوای مشارکت Dezeen اطلاعات بیشتری ،ب کنید اینجا.


منبع: https://www.dezeen.com/2022/12/09/punkt-jasper-morrison-ac02-alarm-clock-mp02-mobile-p،ne/