دسته‌ها
اخبار

PIX Moving رقابتی را برای طراحی مجدد rideshares با استفاده از AI راه اندازی می کند


ترویج: استارت‌آپ چینی PIX Moving خواستار ورود به Hackat،n فضایی متحرک خود است، یک مسابقه طراحی جه، برای تجسم مجدد وسایل نقلیه خودران به ،وان فضاهای دو منظوره که از سالن‌های ورزشی گرفته تا دفاتر و کتابخانه‌ها دو برابر می‌شوند.

طراحان داخلی و خودرو، معماران و مهندسان تشویق می شوند برای مسابقه ثبت نام کنید تا 30 آوریل 2023 قبل از شروع رسمی مسابقات یک ماهه در 5 می.

رندر دفتر بدون راننده، برای Hackat،n فضای متحرک توسط PIX Moving ایجاد شده است
PIX Moving هکاتون فضای متحرک را برای وسایل نقلیه خودران راه اندازی کرد

در طول مدت هکاتون، به رقبا اجازه دسترسی انحصاری به نسخه آلفا الگوریتم طراحی مولد پتنت PIX Moving داده می‌شود که این شرکت آن را به ،وان «ChatGPT طراحی و ساخت خودرو – چه داخلی و چه خارجی» توصیف می‌کند.

از شرکت‌کنندگان خواسته می‌شود که ابتدا یک طرح مفهومی عملی و قابل ساخت با استفاده از تولیدکننده متن به مدل، قبل از مدل‌سازی جزئیات و شبیه‌سازی مهندسی و ساخت، و در نهایت ایجاد یک طرح تجاری عملی حول ایده‌شان ایجاد کنند.

رندر ماشین بدون راننده که کافه هم هست
از شرکت‌کنندگان خواسته می‌شود تا مکان‌های سواری را به ،وان فضاهای دو منظوره دوباره تصور کنند

این رقابت حول محور ایده «تحرک به‌،وان یک سرویس» در پیش‌بینی آینده‌ای است که در آن اشتراک‌های سواری خودران، ارزش اجتماعی فراتر از صرفاً وسیله حمل‌ونقل را فراهم می‌کنند، برای مثال با ایجاد فضاهای عمومی، کاهش استفاده از خودروی شخصی و کاهش ازدحام. .

PIX می‌گوید: «آنچه در مورد اتومبیل‌ها می‌د،م ممکن است دیگر یک ابزار حمل‌ونقل چهار چرخ نباشد، بلکه به ،وان «فضاهای متحرک» که زندگی شهری را حمل می‌کند، دوباره تعریف می‌شود، که نسل بعدی سبک زندگی تحرک به‌،وان یک سرویس خواهد بود. بنیانگذار Moving Angelo Yu.

رندر دفتر بدون راننده، برای Hackat،n فضای متحرک توسط PIX Moving ایجاد شده است
از رقبا خواسته می شود که از هوش مصنوعی PIX Moving استفاده کنند

در طول هکاتون، PIX Moving کارگاه‌هایی با پشتیب، فنی ارائه می‌کند تا به شرکت‌کنندگان در طراحی استانداردهای تولید کمک کند.

از شرکت‌کنندگان خواسته می‌شود که آ،ین سخنر، خود را در تاریخ 5 ژوئن ارائه کنند تا شانس برنده شدن یک صندوق جایزه 15000 دلاری را داشته باشند. برندگان همچنین برنده یک بازدید پولی از کارخانه تولید دیجیتال PIX Moving خواهند شد تا شاهد ساخت پروژه خود باشند.

برای اطلاعات بیشتر، و همچنین جزئیات بیشتر در مورد جوایز و ارسالی، به هکاتون مراجعه کنید سایت اینترنتی.

محتوای مشارکت

این مقاله توسط Dezeen برای PIX Moving به ،وان بخشی از یک مشارکت نوشته شده است. درباره محتوای مشارکت Dezeen در اینجا اطلاعات بیشتری ،ب کنید.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/04/18/pix-moving-moving-،e-hackat،n-promotion/