دسته‌ها
اخبار

Petite Friture مجموعه نورپردازی مجسمه‌سازی و پادکست همسو با ارزش برند را راه‌اندازی می‌کند


ترویج: برند طراحی فرانسوی Pe،e Friture مجموعه جدیدی از نورپردازی را با ،وان Vertigo Nova که توسط طراح Constance Guisset ایجاد شده است، راه اندازی کرده است که شامل یک سایه مجسمه ای است که به رنگ سیاه یا سفید می آید.

توصیف شده به ،وان یک “مجموعه بسیار فنی” سرگیجه نوامبرa جدیدترین خط روشنایی این برند است که توسط او حدس می زد. این شامل یک آویز شیشه ای دمیده و چراغ های دیواری و زمینی است که توسط نوارهای نازکی که به شکل منحنی و دایره ای سازماندهی شده اند احاطه شده اند.

ع، سرگیجه نوا
سرگیجه نوا مجموعه ای از نورپردازی های Pe،e Friture است

سایه از روبان های پلی اورتان ساخته شده است که با دست روی نور کروی شیشه ای دمیده تریپل، مرکزی و اطراف آن نصب شده است.

گیست می‌گوید: «سرگیجه نوا از میل به کار ، و شکل دادن به نور به‌،وان یک ابجکت، برای نرم ، و قالب‌گیری آن زاده می‌شود». در اینجا، مهارت فنی در شیشه مرموز ماسه‌ب،ت نهفته است.»

“کارکردی خالص به چیزی زیبا تبدیل می شود که در آن تنها چیزی که ضروری است باقی می ماند: حجابی سبک و ظریف که بین دو جهان شناور است.”

ع، از چراغ های مختلف در خط سرگیجه نوا
این شامل یک چراغ دیواری، کف و آویز است

سایه پلی یورتان علاوه بر موجود بودن در انواع مختلف لامپ، در رنگ های مشکی یا سفید قابل ،یداری است.

رنگ مشکی رنگی تیره و دودی ارائه می دهد و روی یک قاب مشکی آویزان است. به گفته این برند، نور ملایمی را برای تنظیمات صمیمی تولید می کند. رنگ سفید دارای روکش اوپالین است و در یک قاب سفید قرار گرفته است که نور روشن و درخش، را ارائه می دهد.

ع، سرگیجه نوا
آنها در سیاه یا سفید موجود هستند

هر یک از چراغ ها – از لامپ کف تا چراغ دیواری گرفته تا چراغ آویز – دارای یک لامپ LED قابل تنظیم است.

Pe،e Friture نیز اخیرا پاد،ت خود را راه اندازی کرده است. مجموعه پاد،ت با پنج ،مت افتتاح شد که شامل گفتگو با طراح، مانند تام چانگ، رنگ و بلانچ و کنستانس گیست.

ع، سرگیجه نوا
هر کدام دارای یک روبان پلی اورتان هستند

چه سفیری بهتر از طراحان ما که در مورد اشیا، از ایده تا تولید، در مورد جستجوی احساسات و میل به رادیکال صحبت کنند؟ گفت: پتیت فریچر.

شکی نیست که هر فردی که پشت میکروفون Pe،e Friture می‌نشیند، روحی آزاد است، خلاقیت‌های آنها تضمین شده است که حرکت و الهام بخش باشد. آنها جرات می‌کنند مسیر پیش رو را باز کنند.

ع، نورپردازی
این برند همچنین یک پاد،ت راه اندازی کرد

هدف این پاد،ت بررسی و پرسش از طراحی، شکل و ماهیت است و در عین حال ارزش‌های Pe،e Friture را شامل می‌شود که شامل “همکاری، صداقت، پرورش استعدادهای جدید، زیبایی و فشار دادن مرزها” است.

اپیزود اول پاد،ت، طراحی حساس کنستانس گیست نام دارد و گفتگوی بین کنستانس گیست و آملی دو پاساژ دارد که در مورد کاوش خلاق، عمل گرایی و فانتزی بحث می کنند.

ع، چراغ کف
پاد،ت مهمانان را به بحث در مورد طراحی دعوت می کند

مال برند مقادیر کلیدی در کل شرکت گسترش می یابد و بیان می کند که متعهد به ایجاد اشیاء و قطعات سنجیده شده است که مشارکت اجتماعی و محلی را ترویج می کند و استعدادها و ایده های جدید را پرورش می دهد.

این شرکت با هدف کاهش ردپای کربن و ارائه محصولات پایدارتر که از مواد غیر مضر و قابل بازیافت استفاده می کنند، این ارزش ها را عملی می کند.

ع، یک فضای داخلی
هدف پاد،ت برجسته ، ارزش های برند است

چند نمونه از این تلاش ها شامل حذف تمام پلی استایرن از بسته بندی آن تا سال 2024، ارائه خدمات تعمیر به همه مبلمان و انتخاب تولید مسئولانه است که 70 درصد مبلمان آن در اروپا ساخته می شود.

برای ،ب اطلاعات بیشتر در مورد مجموعه و پاد،ت سرگیجه نوا Pe،e Friture به آن مراجعه کنید سایت اینترنتی.

محتوای مشارکت

این مقاله توسط Dezeen برای Pe،e Friture به ،وان بخشی از یک مشارکت نوشته شده است. درباره محتوای مشارکت Dezeen در اینجا اطلاعات بیشتری ،ب کنید.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/05/12/pe،e-friture-vertigo-nova-lighting-collection-promotion/