دسته‌ها
اخبار

Moxy Lower East Side دارای فضای داخلی توسط Michaelis Boyd و Rockwell Group است


برند هتل مو،ی پنجمین محل برگزاری خود را در شهر نیویورک با طراحی متفاوتی که شامل یک بار روی پشت بام پر از گیاهان و یک اتاق پیانو با پوشش مخمل آبی است افتتاح کرده است.

استودیوی معماری و طراحی Michaelis Boyd طراحی داخلی Moxy Lower East Side را رهبری کرد، در حالی که Rockwell Group دو رستوران و رستوران خود را طراحی کرد. استون هیل تیلور بر کارهای معماری نظارت داشت.

جاه طلبی این بود که طراحی بازیگوش برند Moxy را حتی فراتر از مکان های خواهرش پیش ببریم، که نشان دهنده سرزندگی Bowery است، جایی که Lower East Side با SoHo ملاقات می کند.

صندلی هایلایت اتاق در Moxy Lower East Side
اتاق هایلایت یک بار روی پشت بام است که در مرکز آن درخت نخل قرار دارد

این هتل 303 اتاقه، سبک‌ها و روایت‌های مختلف را گرد هم می‌آورد تا «روح پوچ» را خلق کند.

رینا کوکاج، کارگردان نیویورک در نیویورک می‌گوید: «ما می‌خواستیم یک نمایش عجیب و غریب و در عین حال شیک در مورد پوچ خلق کنیم. مایکلیس بوید.

او به Dezeen گفت: “هدف طراحی به روز بود، اما به گذشته Bowery اشاره می کند، با دوز خوبی از هوس علامت تجاری Moxy و ،اصر شگفت انگیز.”

آستر نقره ای در Moxy Lower East Side
Silver Linings یک سالن پیانو است که با ضیافت ها و پرده های مخمل آبی تزئین شده است.

Moxy یکی از شرکت‌های تابعه هتل‌های زنجیره‌ای Marriott International است که هدف آن بازاری جوان‌تر است که بیشتر بر تجربیات سبک زندگی مدرن متمرکز است تا اشکال سنتی تجمل.

توسعه یافته توسط شرکت املاک و مستغلات لایت استوناین هتل دارای چهار سالن رستوران و بار، یک سالن لابی با بار و کافه تمام روز، و سه استودیو است که می تواند برای جلسات، کار مش، یا مهمان نوازی استفاده شود.

لابی در Moxy Lower East Side
گیاهان از سقف در لابی آویزان هستند

میچل هوچبرگ، رئیس لایت استون، می گوید: «لور ایست ساید همیشه به طور نمادین جذاب بوده است. “ما آن را به ،وان مرز منطقی بعدی برای Moxy دیدیم.”

مردم به این محله می‌آیند تا عطش خود را برای اکتشاف کم کنند، و آن را در مو،ی نیز دریافت خواهند کرد.»

لابی در Moxy Lower East Side
سالن لابی توسط “حیوانات هیپستر” زنده می شود

در لابی، ،یبی از انواع صندلی‌ها فرصت‌هایی را برای استراحت، کار یا معاشرت ایجاد می‌کنند که در میان جزئیاتی که شامل میزهای بازی، گیاهان بالای سر، “حیوانات هیپستر” و لوسترهایی با دختر، که با چاپ سه‌بعدی نمایش داده می‌شوند، نقطه‌گذاری شده‌اند.

ال، مایکلیس، یکی از بنیانگذاران Michaelis Boyd، گفت: «ما می خواستیم یک واحه سرسبز و معاصر ایجاد کنیم.

او به Dezeen گفت: “هنگامی که از لابی عبور می کنید، هر کجا که چشم شما را ببرد، اتفاقاتی را خواهید دید که در حال رخ دادن است.”

کاشت‌های آویزان بالای سر، الگوی دایره‌ای در کف ترازو، و چراغ‌های گنبدی که به آرامی به سمت شما می‌درخشند. مهمان‌ها تقریباً هنرمندی هستند که در حال بازی هستند، نقطه کانونی تجربه.»

کافه تمام روز در Moxy Lower East Side
یک کافه تمام روز به نام The Fix در لابی وجود دارد

Silver Lining یک سالن پیانو در مجاورت لابی است که با ضیافت‌ها و پرده‌های مخملی آبی تزئین شده است و دارای تصاویری است که به زندگی و کار اندی وارهول، ،ن سابق بووری، اشاره دارد.

Kukaj گفت: “Silver Lining مجلل و پیچیده است؛ واقعاً صمیمی است.”

،ه نه هانا
Sake No Hana دارای ملیله‌هایی با الهام از کیمونو و آویزهای فانوس‌مانند است

گروه راکول مدیریت Sake No Hana را بر عهده گرفت، یک رستوران ژاپنی که ارجاعاتی را به صحنه پانک دهه 1980 نیویورک و فرهنگ خیاب، ژاپنی ،یب می کند.

ملیله‌هایی با الهام از کیمونو و آویزهای فانوس‌مانند از سقف آویزان است، در حالی که یک جفت پلکان منحنی متقارن، نواری با کاشی‌های آبی را می‌پیچد.

لوسی
Loosie’s یک بار و کلوب زیرزمینی است که یک لوستر «دیسکو منفجر شده» دارد

Loosie’s – یک بار زیرزمین و کلوپ – مشارکت دیگر Rockwell Group است. این فضای تاریک و جوی در اطراف یک لوستر “توپ دیسکو منفجر شده” متمرکز شده است.

در طبقه شانزدهم، Michaelis Boyd اتاق برجسته را طراحی کرد تا مانند یک باغ تفریحی قرن نوزدهمی باشد. یک درخت نخل در مرکز این بار روی پشت بام قرار دارد.

استودیو در Moxy Lower East Side
از استودیوها می توان برای جلسات، کار مش، یا مهمان نوازی استفاده کرد

کوکاج گفت: «ما می خواستیم این حس یک باغ پنهان را در میان پشت بام ها بازسازی کنیم.

“گیاهان آویزان و فانوس های پارچه ای از سقف بالای بار می چرخند، شاخ و برگ از گوشه های پنهان بیرون می زند و در مرکز، درختی باشکوه شاخه هایش را به سمت چهار گوشه اتاق می گستراند.”

اتاق خواب در Moxy Lower East Side
این هتل دارای 303 اتاق خواب است که جزئیات آن از جمله صفحه های شیشه ای رنگی است

Moxy Lower East Side با اتاق‌های مهمان ساده و یکپارچه تکمیل می‌شود. فقط چند طرح در اینجا شکوفا شده است – مانند نورپردازی به سبک هالیوود و صفحه نمایش های شیشه ای رنگی.

برند Moxy از سال 2018 در نیویورک بوده است، زم، که میدان مو،ی تایمز با طراحی Yabu Pushelberg را افتتاح کرد.

گروه راکول رستوران هایی را برای هر چهار مکان در نیویورک ایجاد کرده و بر کل طراحی روستای شرقی مو،ی نظارت داشته است.

حمام در اتاق مهمان در Moxy Lower East Side
اتاق خواب ها دارای نورپردازی به سبک هالیوود و سینک های سنگ گدازه هستند

برای Michaelis Boyd، Moxy Lower East Side اولین همکاری کامل آن با این برند است. این استودیو مستقر در لندن و نیویورک قبلاً فضای داخلی را برای So، House و The Williamsburg Hotel ایجاد کرده است.

کوکاج افزود: «ما به خاطر کارمان با سوهو هاوس شناخته شده‌ایم و اگرچه فضاهای عمومی هتل به روی عموم باز است، اما در مکان‌ها می‌خواستیم حس صمیمی یک باشگاه اعضا را ایجاد کنیم.»

Moxy Lower East Side
Moxy Lower East Side چهارمین هتل این برند در نیویورک است

او افزود: “در مورد اتاق های مهمان، آنها به ،وان یک لحظه آرام در هتل طراحی شده اند، یک قدم به عقب از همه فعالیت ها.”

Moxy Lower East Side در اکتبر افتتاح شد و محل برگزاری جشن هالووین 2022 هایدی کلوم بود – جایی که این سوپر مدل به یاد ماندنی در لباس ، سر تا پا.

عکاسی توسط مایکل کلینبرگ.
منبع: https://www.dezeen.com/2022/12/05/moxy-lower-east-side-michaelis-boyd/