دسته‌ها
اخبار

Great White Melrose در لس آنجلس غذاخوری در فضای باز در پاسیو صورتی گچی ارائه می دهد


ستون‌ها و شومینه‌های گچ‌کاری‌شده صورتی اطراف این رستوران با مفهوم باز در خیابان م،وز لس‌آنجلس را احاطه کرده‌اند که سام کوپر، یکی از بنیان‌گذاران و کارگردان خلاق، آن را مطابق با خانه دوران کودکی‌اش رنگ آمیزی کرد.

کوپر و شریک تجاری اش سم ترود اخیرا افتتاح شدند م،ز سفید بزرگ به ،وان سومین و بزرگترین مکان آنها در شهر، پس از پاسگاه های در ساحل ونیز و دهکده لارچمونت.

شومینه صورتی در ناهار خوری در فضای باز
شومینه‌ها در سراسر منطقه غذاخوری پاسیو در Great White Melrose روبروی یکدیگر قرار دارند

در محل یک خشکشویی سابق، رستوران 5000 فوت مربعی (465 متر مربع) توسط کوپر و تیم داخلی او طراحی شد. این فضا همراه با منوی معمولی‌اش توسط سرآشپز خوان فریرو، تأثیرات فرهنگ‌های ساحلی در استرالیا، مکزیک و اروپا را ،یب می‌کند.

غذاخوری در پاسیو نیمه باز رو به خیابان، زیر سقفی از پانل‌های چوبی بین تیرهای چوبی فرسوده در دسترس است.

نشیمن ضیافت بین ستون های گچی
گچ بری با رنگ صورتی برای هماهنگی با رنگ خانه کودکی سام کوپر یکی از بنیانگذاران انتخاب شده است.

شومینه های صورتی در سراسر این منطقه روبروی یکدیگر قرار دارند که با درخششی ملایم از آویزهای بافته شده بزرگ موجود در پا،تان روشن شده است.

تیم رستوران می‌گوید: «مفهوم باز که کاملاً از خیابان قابل مشاهده است، بسیار عمدی برای ایجاد رابطه با محله ایجاد شده است، برخلاف روشی که بسیاری از مکان‌های مهمان‌نوازی لس‌آنجلس – و به‌ویژه غرب هالیوود – کار می‌کنند».

درب ورودی بزرگ سفید Melrose
سنگفرش های احیا شده که از آلمان تهیه شده اند، کف را در داخل و خارج می پوشانند

مهمانان از طریق یک گذرگاه سنگ‌فرش شیبدار وارد می‌شوند که از میان دسته‌ای از طاق‌های صورتی رنگ می‌گذرد که هر کدام با فضای سبز پوشانده شده‌اند و دیوارکوب‌هایی در گچ‌کاری‌ها تعبیه شده است.

این رنگ به گونه ای انتخاب شد که با خانه ای که کوپر در استرالیا در آن بزرگ شده بود مطابقت داشته باشد و “لمسی احساسی” به پروژه اضافه کرد.

فضای داخلی خنثی در Great White Melrose
فضای داخلی صورتی را با رنگ های خنثی عوض می کند

کفپوش سنگفرش احیا شده که از آلمان تهیه شده است در داخل ادامه دارد، جایی که صورتی با رنگ‌های خنثی جایگزین می‌شود و تمرکز روی کاردستی است.

نواری ساخته شده از سنگ آهک پرتغالی در امتداد پشت فضا قرار دارد و طاقچه‌های قوسی در پشت آن بطری‌های شراب را روی قفسه‌های چوبی نمایش می‌دهند.

طاقچه های قوسی در پشت میله سنگی پرتغالی
یک نوار ساخته شده از سنگ آهک پرتغالی در امتداد پشت اتاق قرار دارد

روی دیوار اصلی تابلوی نقاشی بزرگی از هنرمند مقیم برلین نصب شده است دنی گرتشر که نکاتی از رنگ های موجود در بیرون را به اتاق می آورد.

درهای لعاب دار با فریم ف،ی مشکی کنسرتینا برای اتصال مناطق داخلی و خارجی باز می شوند.

صندلی‌های حصیری و بالشتک‌های صندلی قهوه‌ای رنگ که در سرتاسر هر دو یافت می‌شوند، بازتاب سبک آرامی است که معمولاً در مکان‌های مهمان‌نوازی در تفرجگاه مکزیکی تولوم یافت می‌شود.

ترود می‌گوید: «محل ما در غرب هالیوود توسعه‌ای از فرمول موفقی است که همه ،اصر لازم را برای یک تجربه غذاخوری فراموش‌نشدنی در نظر می‌گیرد.»

نورپردازی دیوارکوب ساخته شده در دیوارهای گچی
نورپردازی در گچ کاری ادغام شده است

او افزود: Great White Melrose «هنر جالب، طراحی، معماری، موسیقی و گزینه‌های متنوعی را در مورد غذا و نوشیدنی که دارای بهترین مواد اولیه و فهرستی از سازندگان با استعداد هستند، ،یب می‌کند».

خیابان م،وز به لطف بوتیک‌فروشی‌های فراو، مانند فورته فورته، غذاخوری‌هایی مانند Auburn که اکنون تعطیل شده و گا،ی‌های طراحی از جمله Francis Gallery LA، مقصدی محبوب برای گردشگران و افراد محلی است.

ورودی از طریق طاق
Great White Melrose سومین پاسگاه کوپر و شریک تجاری سام ترود است که مکان‌هایی را در ساحل ونیز و دهکده لارچمونت دنبال می‌کند.

کوپر می‌گوید: «من همیشه از این بخش از غرب هالیوود لذت برده‌ام، که به نظر می‌رسد به‌طور یکپارچه تمام دنیاهای مختلف درون آن مانند سرگرمی، شب زنده‌داری، گردشگری و غیره را به هم متصل می‌کند.

انرژی واقعی در این فضا و محیط اطراف وجود دارد و ما هیجان زده هستیم که با Great White Melrose از آن بهره ببریم.

دیگر پروژه های مهمان نوازی که اخیراً در لس آنجلس افتتاح شده اند عبارتند از Hotel Per La که توسط Jaqui Seerman در یک ساختمان نئوک،یک طراحی شده است.

سال گذشته، ما شش مورد از بهترین طراحی های رستوران در کالیفرنیا را جمع آوری کردیم.


منبع: https://www.dezeen.com/2022/12/11/great-white-melrose-restaurant-sam-cooper/