دسته‌ها
اخبار

Dezeen Debate دارای یک کابین تخته سنگی “دلپذیر” در فرانسه است


کابین تخته سنگی در جنگل

را آ،ین نسخه از خبرنامه هفتگی Dezeen Debate دارای یک کابین تخته سنگ مانند در فرانسه توسط استودیوی معماری Bureau. اکنون در Dezeen Debate مش، شوید.

استودیوی معماری Bureau از یک روکش بتنی خشن برای مبدل ، یک کابین چوبی کوچک در فرانسه به ،وان یک تخته سنگ استفاده کرده است.

این سازه که ترز نام دارد، تنها با پنجره ای به سبک روزنه ای قابل تشخیص است و در محوطه روستایی فضای هنر معاصر برمودا در خارج از شهر سرگی واقع شده است.

برخی از خوانندگان تحت تأثیر این پروژه قرار گرفتند و یکی آن را به ،وان “،وج تجربی دلپذیر و بازیگوش از جعبه های معمول” ستود، در حالی که دیگری فضای داخلی آن را “فشار هراسی” توصیف کرد.

بلوک آپارتم، مستطیلی شکل در دیترویت توسط Undecorated
Undecorated ساختمان آپارتمان کاترپیلار را در دیترویت ایجاد می کند

از دیگر داستان‌های خبرنامه این هفته می‌توان به یک کلبه ف،ی دراز Quonset طراحی شده توسط استودیوی معماری Undecorated، مصاحبه اختصاصی با مدیر عامل هارلی دیویدسون در مورد برنامه‌های این برند برای تبدیل شدن به تمام الکتریکی و اخبار اولین نیروگاه همجوشی مغناطیسی جهان که قرار است ساخته شود، اشاره کرد. در ،ستان ساخته شده است.

بحث Dezeen

Dezeen Debate یک خبرنامه مدیریت شده است که هر پنجشنبه حاوی نکات برجسته Dezeen است. آ،ین نسخه Dezeen Debate را بخو،د یا اینجا مش، شوید

همچنین می‌تو،د در Dezeen Agenda که هر سه‌شنبه ارسال می‌شود و شامل گزیده‌ای از مهم‌ترین اخبار مهم هفته است، و همچنین Dezeen Daily، بولتن روزانه ما که شامل هر داستان منتشر شده در 24 ساعت قبل است، مش، شوید.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/01/19/debate-newsletter-bureau-wooden-boulder-cabin/