دسته‌ها
اخبار

Dezeen Debate دارای یک پسوند “نفیس” برای یک خانه گوتیک است


ا،تنشن تزئینی در خانه کواترفویل توسط Hyde + Hyde

این آ،ین نسخه از خبرنامه هفتگی Dezeen Debate دارای خانه بازسازی شده گوتیک قرن نوزدهمی در آ،فورد، بریت،ا. اکنون در Dezeen Debate مش، شوید.

استودیوی معماری Hyde + Hyde یک ،د پشتی با مجموعه ای از فضاهای نشیمن لعابدار اضافه کرده است که دارای موتیف quatrefoil هستند. به این ترتیب نام پروژه به نام خانه چهارفویل (Quaterfoil House) داده شد.

برخی از نظر دهندگان از این پروژه الهام گرفتند، یکی از آنها “،اصر طراحی زیبا، مواد نفیس و اتاق های نفس گیر” را تحسین کرد، در حالی که دیگری فکر کرد “بیش از حد”.

Hyde + Hyde توضیح داد: “با الهام از سبک احیای گوتیک و زبان خانه شهری موجود در دهه 1870، مداخله معاصر جدید یک کاوش و جشن زینت است.”

افزونه گا،ی هنری Beaverbrook توسط KPMB Architects
KPMB غرفه مجموعه هنری عمومی نیوبرانزویک را تکمیل می کند

سایر داستان‌های خبرنامه این هفته شامل غرفه تکمیل شده معماران KPMB برای یک گا،ی هنری کانادایی، یک اقامتگاه معاصر با تراس باغ در میامی توسط Strang Design و مطالعه دانشگاه کمبریج در مورد بهره‌وری انرژی در خانه‌های بریت،ا است.

بحث Dezeen

Dezeen Debate یک خبرنامه مدیریت شده است که هر پنجشنبه حاوی نکات برجسته Dezeen است. آ،ین نسخه Dezeen Debate را بخو،د یا در اینجا مش، شوید

همچنین می تو،د در خبرنامه های دیگر ما مش، شوید؛ Dezeen Agenda هر سه‌شنبه حاوی مجموعه‌ای از مهم‌ترین اخبار هفته ارسال می‌شود، Dezeen Daily بولتن روزانه ما است که حاوی هر داستان منتشر شده در 24 ساعت قبل است و Dezeen In Depthدر آ،ین جمعه هر ماه و عمیق تر به داستان های اصلی شکل دهنده معماری و طراحی می پردازد.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/01/26/debate-newsletter-19th-century-gothic-،me/