دسته‌ها
اخبار

Dezeen Debate افزونه “همپوشانی” Sydney Modern را در SANAA دارد


این آ،ین نسخه از خبرنامه هفتگی Dezeen Debate شامل گسترش SANAA در گا،ی هنری نیو ساوت و، در سیدنی است. اکنون در Dezeen Debate مش، شوید.

استودیوی معماری SANAA گا،ی هنری سیدنی در نیو ساوت و، را با غرفه های مستطیلی گسترش داده است. مجموعه‌های مدرن سیدنی که قرار است این آ، هفته افتتاح شوند، از دامنه تپه‌ای مشرف به خلیج ووللومولو در بندرگاه سیدنی می‌آیند.

ویژگی های توسعه یافته باعث شد SANAA چهار گا،ی و همچنین استودیوهای آموزشی برای کودکان، مناطق کوچکتر نمایشگاهی، یک استودیو برای کارهای چندرسانه ای و تانک – یک پناهگاه سوخت دریایی جنگ جه، دوم که به فضایی به مساحت 2200 متر مربع تبدیل شده است، طراحی کند.

ساختمان‌های روی هم افتاده موزه هنر مدرن سیدنی که از بالا مشاهده می‌شود
حجم های همپوش، گا،ی از دامنه تپه پایین می آیند

این استودیو گفت که هدفش این است که سیدنی مدرن، که با استفاده از پنل های خورشیدی و آب باران از انرژی های تجدیدپذیر تامین می شود، “هماهنگ با محیط اطراف خود” باشد.

نظر دهندگان نظرات متفاوتی در مورد این پروژه داشتند، یکی آن را “به هم ریختگی مفهومی وحشتناک” می‌دانست، در حالی که دیگری دوست داشت “چگونه پیچیدگی کل از حجم‌های ساده، به هم پیوسته و همپوش، شکل می‌گیرد”.

از دیگر داستان‌های خبرنامه این هفته می‌توان به طرح‌های بازسازی هرتزوگ و دی مورون برای ایستگاه خیابان لیورپول لندن، درخواست دنیس اسکات براون برای رد تغییرات پیشنهادی در گا،ی ملی و توسعه مس، Space Encounters در هلند اشاره کرد.

بحث Dezeen

Dezeen Debate یک خبرنامه مدیریت شده است که هر پنجشنبه حاوی نکات برجسته Dezeen است. آ،ین نسخه Dezeen Debate را بخو،د یا در اینجا مش، شوید

همچنین می‌تو،د در Dezeen Agenda که هر سه‌شنبه ارسال می‌شود و شامل گزیده‌ای از مهم‌ترین اخبار مهم هفته است، و همچنین Dezeen Daily، بولتن روزانه ما که شامل هر داستان منتشر شده در 24 ساعت قبل است، مش، شوید.


منبع: https://www.dezeen.com/2022/12/01/dezeen-debate-features-sanaas-overlapping-sydney-modern-extension/