دسته‌ها
اخبار

Dezeen Debate از خودروی مفهومی BMW با تغییر رنگ بهره می برد


ماشین تغییر رنگ BMW

را آ،ین نسخه از خبرنامه هفتگی Dezeen Debate خودروی مفهومی i Vision Dee که رنگ را تغییر می‌دهد، از ویژگی‌های این خودرو است. اکنون در Dezeen Debate مش، شوید.

ب ام و در نمایشگاه Consumer Electronics در ، وگاس نسخه به روز شده فناوری خودروهای تغییر رنگ خود را معرفی کرد و مفهوم را از سیاه و سفید به یک پالت رنگی کامل گسترش داد.

این خودرو که با شرکت فناوری E Ink توسعه یافته است، به 240 بخش ت،یم شده است که می توان آنها را به صورت جداگانه کنترل کرد.

نظر دهندگان به طور کامل در این پروژه فروخته نشدند، اگرچه یکی آن را “ماشین فرار عالی!”

دیگری نوشت: «این احتمالاً نشانه‌ای است که خودروها در پایان اهمیت فرهنگی خود قرار دارند، زم، که خودروسازان تنها به ،وان یک رویکرد بازاریابی دارای تازگی هستند.

“پیشتر [BMW] مدل ها عالی بودند جدید؟ کمتر،” سومی گفت.

دختری از زمین بازی مایک هیوسون را، آن وی،، ملبورن بالا می رود
مایک هیوسون برای فضای “ریسک بازی” در ملبورن، تخته سنگ های غول پیکر را روی چرخ ها نصب می کند

سایر داستان‌های خبرنامه این هفته شامل یک زمین بازی عمومی در ملبورن است که «بازی با ریسک» را تشویق می‌کند، طراحی MVRDV برای کتابخانه‌ای در ووهان، چین و یک مرکز ملاقات با اطلاعات بیوفیلیا با جزئیات «ک، اول».

بحث Dezeen

Dezeen Debate یک خبرنامه مدیریت شده است که هر پنجشنبه حاوی نکات برجسته Dezeen است. آ،ین نسخه Dezeen Debate را بخو،د یا در اینجا مش، شوید

همچنین می‌تو،د در Dezeen Agenda که هر سه‌شنبه ارسال می‌شود و شامل گزیده‌ای از مهم‌ترین اخبار مهم هفته است، و همچنین Dezeen Daily، بولتن روزانه ما که شامل هر داستان منتشر شده در 24 ساعت قبل است، مش، شوید.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/01/12/debate-newsletter-bmw-colour-changing-car/