دسته‌ها
اخبار

Dezeen Agenda شامل کلیسای مرکز تجارت جهانی سانتیاگو کالاتراوا است


کلیسای ارتدو، یون، سنت نیک، در سایت مرکز تجارت جه، نیویورک

این آ،ین نسخه از خبرنامه هفتگی Dezeen Agenda کلیسای ارتدو، یون، نور، سانتیاگو کالاتراوا در سایت مرکز تجارت جه، در نیویورک را به نمایش می گذارد. اکنون در Dezeen Agenda مش، شوید!

کلیسای ارتد، یون، سنت نیک،، طراحی شده توسط معمار اسپ،ایی سانتیاگو کالاتراوا، در سایت مرکز تجارت جه، در نیویورک افتتاح شد.

این کلیسا به جای کلیسای قرن نوزدهمی ساخته شد که در 11 سپتامبر 2001 ویران شد و بخشی از بازسازی سایت مرکز تجارت جه، است.

کلیسای ارتدو، یون، سنت نیک، با طراحی سانتیاگو کالاتراوا رسما افتتاح شد

کالاتراوا این کلیسا را ​​که در کنار بنای یادبود 11 سپتامبر در محل برج‌های دوقلو سابق ساخته شده است، طراحی کرد تا “محرمی برای عبادت” و همچنین یادآور تأثیر حملات 11 سپتامبر باشد.

کالاتراوا گفت: “امیدوارم که این سازه به ،وان پناهگاهی برای عبادت و همچنین مک، برای تأمل در مورد آنچه شهر تحمل کرده و چگونه به جلو می رود، عمل کند.”

مردی که هدفون دایسون زون به سر دارد
Dyson هدفون های تصفیه کننده هوا خود را عرضه کرد

داستان های دیگر در آ،ین خبرنامه شامل راه اندازی هدفون تصفیه کننده هوا Dyson، تکمیل بلندترین ساختمان کیتو توسط استودیوی معماری BIG و یک خانه تعطیلات توسط استودیوی مکزیکی CO-LAB Design Office در Tulum است.

این تقویم

Dezeen Agenda یک خبرنامه تنظیم شده است که هر سه شنبه حاوی مهمترین اخبار مهم از Dezeen است. آ،ین نسخه Dezeen Agenda را بخو،د یا در اینجا مش، شوید

همچنین می‌تو،د در Dezeen Debate که هر پنج‌شنبه ارسال می‌شود و حاوی مجموعه‌ای از نکات برجسته هفته است، و همچنین Dezeen Daily، بولتن روزانه ما که شامل هر داست، است که در 24 ساعت قبل در Dezeen منتشر شده است، مش، شوید.


منبع: https://www.dezeen.com/2022/12/13/santiago-calatrava-world-trade-centre-church-agenda-newsletter/