دسته‌ها
اخبار

Dezeen Agenda دارای “اولین طراح هوش مصنوعی جهان” است.


تیلی تالبوت توسط استودیو اسنوپ

این آ،ین نسخه در خبرنامه هفتگی Dezeen Agenda، استودیو اسنوپ از تیلی تالبوت، “اولین طراح هوش مصنوعی جهان” در هفته طراحی میلان رونمایی کرد. اکنون در Dezeen Agenda مش، شوید.

شرکت مستقر در سیدنی استودیو اسنوپ تیلی تالبوت را که ادعا می کند “اولین طراح هوش مصنوعی جهان” است را در هفته طراحی میلان به نمایش گذاشت.

این طراح مبتنی بر هوش مصنوعی توسط آماندا تالبوت، بنیانگذار استودیو اسنوپ ساخته شده است.

آماندا تالبوت توضیح داد که در استودیو اسنوپ، تیلی در نقش “طراح نوآوری” کار می کند و با اعضای انس، تیم برای تصور اشیاء طراحی همکاری می کند.

معماری Rau Haus Feldman
Rau Haus اثر Feldman Architecture در دامنه تپه دره سیلی، قرار دارد

خبرنامه این هفته همچنین شامل خانه ای در دامنه تپه دره سیلی، توسط Feldman Architecture، یک ماشین الکتریکی مینی تخت توسط شرکت فناوری Luvly و تصاویر تادائو آندو برای دهمین MPavilion در استرالیا بود.

این تقویم

Dezeen Agenda یک خبرنامه تنظیم شده است که هر سه شنبه حاوی مهمترین اخبار مهم از Dezeen است. آ،ین نسخه Dezeen Agenda را بخو،د یا در اینجا مش، شوید

شما همچنین می تو،د مش، شوید خبرنامه های دیگر ما؛ Dezeen Debate هر پنج‌شنبه ارسال می‌شود و داغ‌ترین نظرات خوانندگان و داستان‌های مورد بحث را در خود دارد، Dezeen Daily بولتن روزانه ما است که شامل هر داستان منتشر شده در 24 ساعت قبل است و Dezeen In Depthدر آ،ین جمعه هر ماه و عمیق تر به داستان های اصلی شکل دهنده معماری و طراحی می پردازد.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/05/16/dezeen-agenda-features-worlds-first-ai-designer/