دسته‌ها
اخبار

Alter Interiors کابینت High Bar را طراحی می کند تا به حشیش “جایگاه مناسب خود” بدهد.


یک سینی چرخشی و یک قفسه بونگ در استودیو سانفرانسیسکو Alter Interiors’ High Bar، کابینتی که مراسم استفاده از ماری جوانا را جشن می‌گیرد، تعبیه شده است.

تغییر دکوراسیون داخلی بنیانگذاران جنی ماگ، و استفی اوهم، High Bar را به گونه ای طراحی ،د که راحتی یک کابینت بار خانگی سنتی را با ویژگی های اضافه شده مخصوص افراد سیگاری شاهدانه داشته باشد.

Alter Interiors می‌گوید: «انسان‌ها همیشه فرصتی برای ا،یرهای خود پیدا کرده‌اند و از آن منظره ساخته‌اند. و ما همیشه فضاها و اثاثیه‌ای را طراحی کرده‌ایم تا این ا،یرها را تشریف بیاوریم.»

ع، کابینت با کمد باز و گیاه شاهدانه در کنار آن
High Bar برای نگهداری الکل، شاهدانه و لوازم جانبی مرتبط طراحی شده است

طراحی این استودیو به کابینت های ، سنتی اشاره دارد که برای قرن ها هم برای پنهان ، و هم برای نمایش الکل استفاده می شده است.

این استودیو گفت: “سرخاب شراب” یا “سلارت” قرن پانزدهم را در نظر بگیرید، یک کابینت چوبی که برای حفظ ویسکی و شراب طراحی شده است.”

ع، سینی چرخان بیرون کشیده شده است
دارای چندین قفسه، کشو و کمد است

این استودیو متوجه شد که با وجود استفاده‌های آیینی مشابه، احترام مشابهی برای نگهداری حشیش در طول سال‌ها انجام نشده است.

“با شاهدانه‌مان چه کنیم؟ جوانه‌هایمان را پشت فریزر پنهان کنیم؟ خوراکی‌هایمان را در جعبه‌ای قدیمی که در کشوی ، انداخته‌ایم مبهم کنیم؟ بونگ‌های بدبومان را پشت کاناپه ب،ب،م؟ دیگر نیست!” استودیو گفت.

کابینت High Bar دارای یک فرم بلند مستقل است که با در نظر گرفتن ذخیره سازی و تهیه حشیش طراحی شده است.

قفسه‌ها و کشوهای آن دارای محفظه‌هایی هستند که برای قرار دادن وسایل مرتبط با اتصالات نورد و استفاده از بونگ‌ها، از جمله سینی غلتکی بیرون‌کش، درج‌های موج‌دار برای نگه‌داشتن لوله‌ها و قفسه‌ای با فضای بدون مانع بالای آن طراحی شده‌اند که به‌ویژه برای جا دادن بانگ‌های بلند طراحی شده است.

ع، کشو حاوی درگاه های شارژ
این طرح دارای سنگ، چوب و کاشی است

High Bar همچنین دارای قفسه‌های قابل تنظیم، پشتی کاشی‌کاری‌شده، روکش سنگی، یک کمد بلند برای قرار دادن بطری‌ها و خنک‌کننده‌ها و یک کشو با درگاه‌های شارژ برای دستگاه‌های سیگار الکترونیکی است.

کاشی‌های سرامیکی، چوب خا،تر و پیشخوان سنگ کوارتزیت، همگی برش‌ها و مواد پشتیبان اضافی از پروژه بازسازی آشپزخانه است که توسط Alter Interiors تکمیل شده است.

“[High Bar] طراحان به Dezeen گفتند که چگونه استفاده مجدد از این مقادیر کوچک می تواند چیزی زیبا ایجاد کند.

ع، کشو حاوی ویال های شیشه ای
درج های کشو امکان ذخیره سازی منظم را فراهم می کند

طراحان ادامه دادند: «زمان آن رسیده است و در نیمی از ایالت‌ها قانونی است که به حشیش احترام بگذاریم، همانطور که اجداد ما در تمدن‌های باست، انجام می‌دادند». ما نسخه قرن بیست و یکمی از انبار را ایجاد کرده‌ایم که در نهایت جایگاه من، خود را به حشیش می‌دهد.»

Alter Interiors علاوه بر طراحی مبلمان، طرح های داخلی مس، را نیز با تمرکز بر آشپزخانه ها و فضاهای نشیمن ایجاد می کند.

سایر محصولات منتشر شده در Dezeen که استفاده از ماریجوانا را تسهیل می کند شامل یک حشیش لو، با روکش پنل های توری صنعتی در تورنتو توسط StudioAC و لوله های شیشه ای طراحی شده برای ایجاد مسیر دود برای کاربران توسط Ninon C،plin است.

عکاسی توسط هیلی هرامب.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/01/13/alter-interiors-designs-cabinet-that-gives-cannabis-its-proper-place/