دسته‌ها
اخبار

9 پروژه دانش آموزی طراحی می کنند که هدف آنها افزایش یادگیری، بازی و سلامت کودکان است


نمایش های مدرسه Dezeen: ما نه پروژه طراحی را انتخاب کرده‌ایم که در نمایش‌های مدرسه Dezeen نشان داده شده‌اند که راه‌های جدیدی را برای کودکان برای یادگیری و بازی، علاوه بر پروژه‌هایی که هدفشان بهبود سلامت ذهنی و جسمی است، کشف می‌کند.

این جمع بندی شامل یک ،اب بازی است که قصد دارد مهارت های ارتباطی کودکان نوپا را بهبود بخشد و یک بازی شبیه سازی با هدف کاهش اضطراب کودکان در طول آزمایش خون.

انتخاب پروژه ها از دوره های تولید، مبلمان و طراحی صنعتی در موسسات بین المللی از جمله دانشگاه و، ترینیتی سنت دیوید، L’École de design Nantes Atlantique، دانشگاه برونل، موسسه طراحی هنگ کنگ و دانشگاه پلی تکنیک هنگ کنگ است.


فعالیت کودکان برای تشویق آنها به مق، سالم با فقدان طراحی شده است

باغ رشد اثر سوفی لازنبی

سوفی لازنبی، دانشجوی کارشناسی طراحی و فناوری صنعتی، یک بازی درم، ایجاد کرده است که هدف آن پشتیب، از مکالمه با کودکان در مورد از دست دادن است.

این بازی که Growth Garden نام دارد، بحث بین والدین و فرزندانشان را از طریق بازی تسهیل می کند و هدف آن جلوگیری از مسائل مربوط به سلامت روان مانند اضطراب و افسردگی در بزرگسالی است.

لازنبی گفت: «به طور متوسط ​​از هر پنج کودک، یک کودک تا سن 18 سالگی از دست دادن یکی از نزدیکان خود را تجربه می کند. “بازی Growth Garden یک فعالیت حواس پرتی و مکالمه جذاب را برای والدین فراهم می کند تا با فرزندان خود صحبت کنند و به کودک کمک کنند تا احساسات خود را به روشی که بیشتر درک می کند، از طریق بازی بیان کند.”

دانشجو: سوفی لازنبی
مدرسه: دانشگاه برونل
دوره: لیسانس طراحی و فناوری صنعتی

نمایش کامل مدرسه ›


ع،ی که دوچرخه‌های ،اب‌بازی کودکان را در پس‌زمینه سفید نشان می‌دهد

ساخت و سوار شدن توسط آدام هیگینز

آدام هیگینز، دانشجوی کارشناسی ارشد طراحی صنعتی، دوچرخه ای ساخته است که برای استفاده باید مونتاژ شود و هدف آن بهبود هماهنگی و مهارت های حرکتی کودکان است.

ساخت این دوچرخه که Build & Ride نام دارد از یک فرآیند ده مرحله ای تشکیل شده است. پس از ساخت، دوچرخه قصد دارد به کودک اعتماد به نفس و حس موفقیت بدهد.

هیگینز گفت: «Build & Ride دوچرخه تعادلی کودکان است که کاربران را با نتایج یادگیری عملی STEM درگیر می کند. “کودک با به دست آوردن حس موفقیت و اعتماد به نفس، می تواند با اولین ماجراجویی دوچرخه سواری به زمین بزند.”

دانشجو: آدام هیگینز
مدرسه: دانشگاه و، ترینیتی سنت دیوید
دوره: کارشناسی ارشد طراحی صنعتی

نمایش کامل مدرسه ›


طراحی برای کمک به افراد مبتلا به پای پرانتزی

بریس لبخند اثر نظیفه بیگم

نظیفه بیگم، دانشجوی طراحی صنعتی و فناوری، دستگاهی را برای بیماران مبتلا به فوت پرانتزی مونتاژ کرده است که به دنبال دور شدن از ظاهر وسایل پزشکی سنتی است.

با ایجاد طرحی به سبک دمپایی، Smile Brace دارای مک،زمی است که به حمایت از پاهای کودکان کمک می کند و در عین حال تجربه ای راحت و قابل تنظیم را ارائه می دهد.

بیگم گفت: «بریس لبخند برای کمک به بیمار، که با پای پرانتزی با استفاده از بریس خود سازگارتر هستند، طراحی شده است، با بهبود راحتی و تجربه کلی، در نتیجه میزان عود را کاهش می‌دهد». یک مک،سم دوری فل، ابداکشن در طراحی ادغام شد تا اصلاح پاچنبری را حفظ کند.

دانشجو: نظیفه بیگم
مدرسه: دانشگاه برونل
دوره: لیسانس طراحی و فناوری صنعتی

نمایش کامل مدرسه ›


میز تحریر کودک تاشو توسط دانش آموز L'Ecole de Design

Orbi اثر کورالی هیگمن

کورالی هیگمن، دانش آموز طراحی و نوآوری، یک میز متحرک ایجاد کرده است که به دنبال تشویق دانش آموزان دبست، به انجام تکالیف است.

این میز با گنجاندن دسته و پایه های قابل تنظیم، به دانش آموزان اجازه می دهد مکان مطالعه را انتخاب کنند و هدف آن سرگرم کننده تر ، تکالیف مدرسه است.

هیگمن می گوید: «اوربی یک میز عشایری است که به کودک اجازه می دهد متحرک باشد و محل تحصیل را انتخاب کند. “میز به اندازه یک کتاب مدرسه باز بزرگ است.”

دانشجو: کورالی هیگمن
مدرسه: مدرسه طراحی نانت
دوره: طراحی و نوآوری MDes

نمایش کامل مدرسه ›


دستگاه White Milky Assistant در پس زمینه خا،تری

دستیار شیری توسط لئونگ یی تینگ، ژو ونجی و هو یویانگ

دانش‌آموزان فناوری سرگرمی و چندرسانه‌ای، لئونگ یی تینگ، ژو ونجی و هو یویانگ، دستگاه و اپلیکیشن موبایلی تولید کرده‌اند که به والدین امکان می‌دهد تغذیه نوزادشان را پیگیری کنند.

هدف این دانش‌آموزان که دستیار شیری نامیده می‌شود، با تسهیل ردیابی تغذیه، اضطراب مراقبین را کاهش دهند.

دانش‌آموزان می‌گویند: «دو مؤلفه کلیدی برای رشد و نمو نوزاد، خواب و تغذیه است». اینها پایه و اساس یک زندگی سالم را در دوران نوزادی ایجاد می کنند.

دانش آموزان: لئونگ یی تینگ، ژو ونجی و هو یویانگ
مدرسه: دانشگاه پلی تکنیک هنگ کنگ
دوره: کارشناسی ارشد در فناوری چند رسانه ای و سرگرمی

نمایش کامل مدرسه ›


ع،ی که ،اب بازی کودکان را با سرنگ ساختگی، لوله و ،س آبی نشان می دهد

PreMedPrep توسط آدام هیگینز

آدام هیگینز، دانشجوی کارشناسی ارشد طراحی صنعتی، ،اب‌بازی طراحی کرده است که به کودکان امکان می‌دهد آزمایش‌های خون را با هدف کاهش اضطراب تجربه شده در طول آزمایش، تقلید کنند.

به گفته هیگینز، PreMedPrep نمونه‌ای از تست آمادگی پزشکی است که هنوز در بیمارستان‌ها در دسترس نیست. هیگینز با استفاده از این ،اب بازی قصد دارد حواس کودک را در طول آزمایش خون منحرف کند و تجربه را برای کودکان، متخصصان پزشکی و والدین آسان تر کند.

هیگینز گفت: “هدف از این ،اب بازی تعاملی استفاده از یادگیری بصری برای ارائه حمایت عاطفی و شناختی از کودکان است.” “اجازه دادن به کودکان در بازی با این محصول به آنها امکان می دهد تا نحوه انجام آزمایش خون را کشف کنند، آنها را از ترس یا اضطراب خود منحرف می کند و احساس کنترل بیشتری بر موقعیت می کند.”

دانشجو: آدام هیگینز
مدرسه: دانشگاه و، ترینیتی سنت دیوید
دوره: کارشناسی ارشد طراحی صنعتی

نمایش کامل مدرسه ›


تجسم کالسکه بچه مشکی و بژ

آغوش نوشته جان هو

جان هو، دانشجوی طراحی محصول، یک کالسکه کودک با صندلی کودک برآمده ساخته است تا ناوبری را برای والدینی که بینایی ضعیف یا ضعیف دارند، آسان‌تر کند.

این کالسکه کودک که Em،ce نام دارد شامل ترمز و فاصله بین دو محور گسترده تر است که هدف آن افزایش امنیت و تحرک در مواقع اضطراری است.

هو می‌گوید: «برای بسیاری از والدینی که بینایی ضعیف یا ضعیفی دارند و فقط می‌توانند مسافت‌های کمتر از سه متر را ببینند، کالسکه‌های کودک موجود توانایی آن‌ها را برای حرکت ایمن زم، که با فرزندشان هستند محدود می‌کند. Em،ce صندلی کودک را به کاربر نزدیک‌تر می‌کند تا دید واضحی از محیط پیش رو به او بدهد.

دانشجو: جان هو
مدرسه: موسسه طراحی هنگ کنگ
دوره: HD در طراحی محصول

نمایش کامل مدرسه ›


ع،ی که کیف حمل تسمه‌دار سبز و مشکی را نشان می‌دهد که به دوچرخه کودکان صورتی ،بیده است

پیوست توسط لورن گوچ

لورن گوچ، دانشجوی طراحی محصولات و مبلمان، یک کیسه روی شانه برای سیلندرهای ا،یژن را تکمیل کرده است، که هدف آن استقلال بیشتر کودک، است که نیاز به ا،یژن رس، مداوم دارند.

Attach را می توان به دوچرخه و اسکوتر متصل کرد و به کاربران اجازه داد بدون کمک والدین یا مراقب در فعالیت های فیزیکی و اجتماعی شرکت کنند.

گوچ گفت: “ویژگی بالای شانه و قلاب جه،، سیلندر را به طور ایمن به اسکوترها، دوچرخه ها و سایر تج،ات متصل می کند و محصول را برای ا،ر فعالیت ها من، می کند و به کاربر اجازه می دهد مستقل تر باشد.”

دانشجو: لورن گوچ
مدرسه: دانشگاه و، ترینیتی سنت دیوید
دوره: BA طراحی محصولات و مبلمان

نمایش کامل مدرسه ›


تئو اثر یوانا سایو

Ioana Saioc، دانشجوی کارشناسی مهندسی طراحی محصول، یک ،اب‌بازی تعاملی به شکل توپ تنیس تولید کرده است که هدف آن جذاب‌تر ، ورزش برای کودکان است.

پس از درک ترجیح بسیاری از کودکان به بازی های دیجیتالی نسبت به بازی های فیزیکی، Saioc، Theo را طراحی کرد – ،اب بازی ای که دارای بلندگو، کارت های تصویری و حسگرهایی است که به اعمال کودک واکنش نشان می دهد.

Saioc گفت: “با توجه به اینکه 80 درصد از کودکان دیجیتال را به بازی فیزیکی ترجیح می دهند، ورزش هایی مانند تنیس به دلیل عدم لذت، کاهش مشارکت را تجربه می کنند.” “کودک کارتی را انتخاب می کند و آن را در دستگاه قرار می دهد. گوینده ابتدا قو،ن را توضیح می دهد و پس از آن توپ روشن می شود و بازی شروع می شود.”

دانشجو: یوانا سایوک
مدرسه: دانشگاه برونل
دوره: لیسانس مهندسی طراحی محصول

نمایش کامل مدرسه ›

محتوای مشارکت

این پروژه ها در نمایش های مدرسه از موسساتی که با Dezeen شریک هستند ارائه می شوند. درباره محتوای مشارکت Dezeen در اینجا اطلاعات بیشتری ،ب کنید.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/02/01/student-design-projects-children-play-health-education-dezeen-sc،ols،ws/