دسته‌ها
اخبار

10 محصول محبوب Dezeen Showroom در سال 2022


ما 10 محصول پربازدید در نمایشگاه Dezeen 2022 را از بین بیش از 600 محصول فهرست شده توسط طیف وسیعی از برندهای مشهور بین المللی گردآوری کرده ایم.

نمایشگاه Dezeen از زمان راه اندازی خود در سال 2020، مبلمان، نورپردازی و طرح های محصول از بیش از 370 شرکت شناخته شده را به نمایش گذاشته است و این بخش تنها در سال 2022 بیش از دو میلیون بازدید از صفحه داشته است.

از واحدهای آشپزخانه و صندلی های بازیگوش گرفته تا غلاف های اداری آ،تیک و فرش های پویا، در اینجا مجموعه ای از بهترین محصولات ارائه شده در نمایشگاه Dezeen در سال گذشته را مشاهده می کنید:


واحدهای بلند فالپر و جزیره آشپزخانه در فضای آشپزخانه سفید روشن

آشپزخانه های کوچک زندگی – جزایر توسط فالپر

برند ایتالیایی فالپر اکنون آشپزخانه‌ها و همچنین حمام‌ها را طراحی می‌کند، و آشپزخانه‌های کوچک زندگی آن شامل جزایری است که هدف آن ایجاد حتی فشرده‌ترین مناطق آماده‌سازی غذا است.

جزایر کوچک Living Kitchen، ظرافت و امکانات آشپزخانه های بزرگتر را به واحدهای جمع و جور تقطیر می کند، با گزینه ای برای داشتن مجموعه ای از لوازم داخلی و همچنین انتخاب مواد تکمیل شده.

درباره آشپزخانه های کوچک زندگی – جزایر بیشتر بد،د ›


مجموعه صندلی Yum Yum توسط Lapo Ciatti برای Opinion Ciatti

مجموعه صندلی Yum Yum توسط Lapo Ciatti برای Opinion Ciatti

موسس Opinion Ciatti، طراح Lapo Ciatti، مجموعه صندلی های Yum Yum را با ،یب یک صندلی به سبک پوف با پشتی چوبی خمیده ایجاد کرد.

این صندلی در سه اندازه – صندلی راحتی، صندلی راحتی فوق العاده بزرگ و مبل دو نفره موجود است و دارای روکش های قابل جابجایی است که می تواند از طیف گسترده ای از مواد داخلی ساخته شود.

درباره یام یام بیشتر بد،د ›


غلاف های چوبی و مشکی Zen Abstracta با نوارهای چوبی در مقابل شیشه بیرونی

غرفه اداری Zen Pod توسط S،an Holm برای Abstracta

Abstracta با طراح S،an Holm در غرفه اداری Zen Pod همکاری کرد و از اصول طراحی ژاپنی استفاده کرد تا غلاف ها را به فضایی آرام برای کار تبدیل کند.

هولم می‌خواست با دادن دیوارهای شیشه‌ای با پرده‌های مبهم و تخته‌های چوبی برای حفظ حریم خصوصی و تمرکز غرفه‌ها، از ایجاد احساس انزوا در غرفه‌ها جلوگیری کند.

درباره Zen Pod بیشتر بد،د ›


سیستم پانل اطلس توسط L'ottocento

آشپزخانه Atlante توسط L’Ottocento

برند ایتالیایی L’Ottocento با مشاوره طراحی همکاری کرد makethatstudio برای ایجاد یک سیستم پوشش چوبی برای تزئین دیوارها و پنهان ، وسایل یکپارچه.

نقشه اطلس پوشش از گردوی جامد ایتالیایی ساخته شده و برای استفاده در آشپزخانه و فضاهای نشیمن من، است.

درباره آشپزخانه Atlante بیشتر بد،د ›


تخت خواب چوبی ساعت 4 بعد از ظهر توسط M،،uctions در یک اتاق بتنی

شزلون ساعت 4 عصر توسط M،،uctions

شرکت طراحی سوئدی M،،uctions یک شزلون عرضه کرد که یک صندلی راحت و راحت و بدون روکش تمام قد را فراهم می کند.

شزلون 4 بعدازظهر از چوب چند لایه ساخته شده است و دارای یک تکیه گاه بلند است که به ،وان یک میز کناری کوچک عمل می کند و برای راحتی بیشتر، یک پشتی سر قابل جدا شدن دارد.

درباره ساعت 4 بعدازظهر بیشتر بد،د ›


ع، مبل آبی کبالتی با نور حلقه ای زرد در پشت

مبل شل از دوشی لوین برای آرپر

طراح Do، Levien با همکاری برند مبلمان ایتالیایی Arper یک مبل م،ار طراحی کرده است که از شش جزء اصلی تشکیل شده است که می توانند در طیف وسیعی از چیدمان ها ،یب شوند.

مبل شال دارای ضلع های محکمی است که حاوی ،ن های عمیق و ضخیم است که می توان آن ها را در طیف وسیعی از پارچه ها از جمله منسوجات و چرم پوشاند.

درباره شال بیشتر بد،د ›


فرش بزرگ رودخانه گنگ در زیرزمین با راه پله

فرش رودخانه های پ،تیکی توسط آلوارو کاتالان د اوکن برای گان

شرکت اسپ،ایی گان با طراح Álvaro Catalán de Ocón در مجموعه ای از چهار فرش که با نقشه های توپوگرافی چهار آبراه جه، که تحت تأثیر آلودگی پ،تیکی قرار گرفته اند تزئین شده است، همکاری کرد.

فرش‌های Plastic Rivers توسط صنعتگران از الیاف پ،تیکی PET بازیافتی ۱۰۰ درصد ساخته می‌شوند که بافتی بادوام و نرم در زیر پا دارند که شبیه پشم است.

درباره رودخانه های پ،تیکی بیشتر بد،د ›


دستشویی ال توسط آگاپه

شرکت ایتالیایی حمام Agape نسخه ای مستقل از سینک Ell خود را منتشر کرده است که دارای همان حوضچه صاف است که با توری مشبکی پوشانده شده است که زهکشی آن را مسدود می کند.

دستشویی Ell توسط یک ستون استوانه ای باریک پشتیب، می شود و در مجموعه ای از مواد تکمیل می شود.

درباره Ell بیشتر بد،د ›


کاشی های کراستار شش گوش قرمز روی کف یک مغازه کفش فروشی

مجموعه کاشی کراستار توسط جانسون تای،

برند بریت،ایی کاشی جانسون تای، طیف کاشی های کف و دیوار خود را به کاشی های نارنجی با رنگ گرم و قرمز و خا،تری تیره با رنگ سرد گسترش داده است.

کاشی‌های کراستار گزینه‌ای بادوام برای مکان‌های عمومی پرتردد هستند و در اشکال مستطیلی، مربعی و شش ضلعی برای ایجاد طیف وسیعی از ال،ا هستند.

درباره کراستار بیشتر بد،د ›


صندلی در مقابل دیوار ترازو با شاخ و برگ

سطوح مقاوم توسط Sustonable

نام تجاری مواد Sustonable طیف وسیعی از پوشش های سطحی 100 درصد قابل بازیافت را برای استفاده های مختلف ایجاد کرده است.

سطوح پایدار در طیف گسترده ای از ال،ا از جمله سطوحی که از مصالح ساختم، سنگی سنتی تقلید می کنند در دسترس هستند.

درباره سطوح مقاوم بیشتر بد،د ›

درباره نمایشگاه Dezeen

نمایشگاه Dezeen فضایی مقرون به صرفه برای برندها فراهم می کند تا محصولات جدید را عرضه کنند و طراحان و پروژه های خود را به مخاطبان جه، Dezeen به نمایش بگذارند.

آیا می خواهید در ویژگی های ویژه نمایشگاه Dezeen آینده ما قرار بگیرید؟ برای راه اندازی یک محصول یا مجموعه جدید در نمایشگاه Dezeen لطفا ایمیل بزنید [email protected].


منبع: https://www.dezeen.com/2022/12/14/dezeen-s،wrooms-most-popular-،ucts-furniture-2022/