دسته‌ها
اخبار

10 افزونه برتر خانه Dezeen در سال 2022


در ادامه بررسی سال 2022 خود، 10 الحاقیه مس، را که امسال در Dezeen نشان داده شده است، جمع آوری کرده ایم، از یک سازه فولادی در حال هوازدگی قرار گرفته در بالای یک خانه ییلاقی گرفته تا یک جفت حجم بتنی که به یک خانه مزرعه دورافتاده اضافه شده است.

برای یافتن معماری خیره‌کننده، لازم نیست به ساختمان‌های جدید و عظیم نگاه کنید. پروژه‌های کوچکی که خانه‌های موجود را گسترش می‌دهند، اغلب از محبوب‌ترین داستان‌های Dezeen هستند.

در اینجا 10 الحاقیه مس، که در سال 2022 پوشش داده ایم آورده شده است:


خانه دوستیابی
ع، از ایوو تاوارس است

خانه نامورا، پرتغال، اثر فیلیپه پینا و دیوید بیلو

معماران فیلیپه پینا و دیوید بیلو دو حجم شیرو، پوشیده شده با بتن ناهموار را به Casa NaMora، یک خانه مزرعه در گواردا، پرتغال اضافه ،د.

حجم‌های متقاطع که برای پایین آمدن از سایت کوهست، تنظیم شده‌اند، شامل فضای بزرگ نشیمن، غذاخوری و آشپزخانه و همچنین سه اتاق خواب است که فضای خانه اصلی را آزاد می‌کند و ظاهر کلی چشمگیرتری به توسعه می‌دهد.

درباره خانه نامورا بیشتر بد،د ›


تصویر داخلی آشپزخانه و فضای ناهارخوری در خانه Magpie
ع، توسط تیم کراکر است

Magpie House، ،ستان، توسط DGN Studio

Magpie House که به ،وان یک “موزه شخصی” برای ،نانش توصیف می شود، خانه ای پلک، در شرق لندن است که برای ارائه پس زمینه ای برای مجموعه گسترده مبلمان در اواسط قرن گسترش یافته است.

این پروژه توسط DGN Studio شامل باز ، طبقه همکف خانه رو به شمال و همچنین بازسازی طبقه اول آن بود. در طبقه پایین، نورگیرهای تعبیه شده بین تیرهای چوبی، فضای داخلی را روشن می کند که با آجرهای رنگ شده، فولاد ضد زنگ و چوب مشخص می شود.

درباره خانه زاغی بیشتر بد،د ›


سوف
ع، از کیسی دان است

پرچ، ایالات متحده، اثر نیکول ب،

این ،د خانه نامتقارن با روکش فولادی در حال هوا، دو سانتی‌متر بالای یک خانه ییلاقی خانوادگی در آستین قرار دارد و نام آن از این روست. معمار نیکول ب، وظیفه داشت فضای زندگی ،نان را بدون قرب، ، هیچ یک از باغ پشتی خانه گسترش دهد.

،د با شکل غیرمعمول بر روی چهار ستون فولادی قرار دارد و در خارج از محل مونتاژ شده است تا از اختلال در پوشش گیاهی منطقه جلوگیری شود. در داخل، فضاهای نشیمن با رنگ های صورتی پوشیده شده اند و با تخته های چوبی زبانه و شیار روی سقف ها و دیوارها قاب شده اند.

درباره The Perch بیشتر بد،د ›


Cascada House اثر Ana Nuño de Buen و Luis Young
ع، از لوئیس یانگ است

Cascada House، مکزیک، اثر Ana Nuño de Buen و Luis Young

یک قاب ف،ی مستطیل در سایه تیره سبز، Cascada House را تشکیل می‌دهد، آپارتم، مطبوع که در محیطی سرسبز قرار دارد و بالای ساختمان بتنی دهه 1950 در مکزی،یتی قرار دارد.

معماران Ana Nuño de Buen و Luis Young این سازه را با دو شیب سقف طراحی ،د که به سمت یک ناودان مرکزی که بارندگی را مدیریت می کند تخلیه می شود، در حالی که در داخل، ساختار فولادی برای ایجاد یک فضای داخلی متمایز در معرض دید قرار می گیرد.

درباره خانه کاسکادا بیشتر بد،د ›


آشپزخانه در داخل خانه کم انرژی طراحی شده توسط Architecture برای لندن
ع، از لورنزو زاندری است

خانه لندن، ،ستان، توسط معماری برای لندن

کابینت های بلوط و وسایل سنگ آهکی خا،تری در این خانه ادواردیایی سه طبقه در تپه ماسول لندن که Architecture for London آن را برای بنیانگذار استودیو بن ریدلی بازسازی و گسترش داد، گرد هم آمده اند.

دیوارها با گچ آهک پوشانده شدند تا یک لایه هوابند به منظور کاهش اتلاف گرما ایجاد کنند، در حالی که چوب و سنگ آهک به جای مواد مبتنی بر سیمان برای کاهش ردپای کربن پروژه انتخاب شدند.

درباره این خانه لندن بیشتر بد،د ›


خانه معدن
ع، از جیسون ریک است

کواری هاوس، ایالات متحده، توسط AB Design Studio

یک سایت پر از تخته سنگ در Montecito، کالیفرنیا، زمینه را برای کواری هاوس فراهم می کند – خانه ای در دهه 1950 که گمان می رود در ابتدا توسط معمار Lutah Maria Riggs طراحی شده بود که سخاوتمندانه توسط دفتر معماری AB Design Studio توسعه داده شد.

ساختمان به روز شده و یک مهمانخانه اضافی اطراف یک است، شنای تازه ساخته شده است. مواد این پروژه که به دلیل مقاومت در برابر آتش انتخاب شده‌اند، شامل نوارهای عمودی از چوب قرمز آبنباتی و روکش ف،ی تیره است.

درباره کواری هاوس بیشتر بد،د ›


خانه ردوود
ع، از جو فلچر است

خانه ردوود، ایالات متحده، توسط استودیو ترپلوک

این خانه با طراحی آلبرت ل،ر در سال 1976 در سانفرانسیسکو گسترش یافت تا دارای یک سوئیت مهمان جدید، اتاق رسانه، دفتر خانه و بار مرطوب در یک بازسازی گسترده توسط Studio Terpeluk باشد.

تخته سه لا روکش شده با چوب قرمز ناهموار که از ساختمان اصلی نجات یافته است، بسیاری از دیوارها و سقف‌های داخلی را می‌پوشاند، در حالی که اتاق نشیمن دارای چشم‌اندازهای پیچیده از افق شهر است.

درباره خانه ردوود بیشتر بد،د ›


خانه حیاط آرک استودیو
ع، توسط Jin Weiqui است

Mixed House، چین، توسط Arch Studio

می،د هاوس یک خانه تعطیلات در حیاط چوبی در حومه پکن است که استودیوی آرک آن را گسترش داد تا یک حجم چوبی اضافی با سقفی موجدار که دو سازه اصلی را به هم متصل می کند، در بر گیرد.

ساختمان جدید که توسط دفتر معماری به ،وان ایجاد “گفتگوی بین حجم های ساختمان قدیمی و جدید” توصیف شده است، با مواد در معرض دید و آجرهای قرمز و خا،تری بازیافت شده مشخص می شود که معماری اصلی سایت را بازتاب می دهد.

درباره خانه ردوود بیشتر بد،د ›


تصویر بیرونی ،د Kensington Place توسط O'Sullivan Skoufoglou Architects
ع، توسط Ståle Eriksen است

Kensington Place، UK، توسط O’Sullivan Skoufoglou Architects

در این خانه ویکتوریایی لندن که توسط معماران O’Sullivan Skoufoglou اقتباس شده است، یک نمای پشتی با سنگ پورفیری قرمز پوشیده شده است.

این پروژه شامل نوسازی طبقه پایین همکف موجود بود، جایی که ،د جعبه ای قرار گرفت. درهای کشویی بزرگ با قاب‌های چوبی آیروکو به حیاط باز می‌شوند، در حالی که نازک کاری تخته سه لا کم‌رنگ سازه برای تکمیل سنگ قرمز بیرونی در نظر گرفته شده است.

درباره Kensington Place بیشتر بد،د ›


خانه سن کریستوبال اثر مارک پروتا
ع، از فابیان مارتینز است

کاسا سن کریستوبال، مکزیک، اثر مارک پروتا

معمار محلی، مارک پروتا، یک حجم “دست و پا چلفتی” را با ،د بتنی، شیشه ای و آجری در Casa San Cristobal، خانه ای در مریدا مکزیک جایگزین کرد.

این افزودنی دو طبقه به شکل U که شامل بیشتر فضاهای نشیمن است، سه حیاط پر از گیاهان بومی سرسبز را ایجاد می کند که برای تسکین گرمای استوایی طراحی شده اند.

درباره Casa San Cristobal بیشتر بد،د ›


منبع: https://www.dezeen.com/2022/12/04/،me-extensions-2022-review/