دسته‌ها
اخبار

پنج رویداد معماری و طراحی آنلاین در ژانویه


ما پنج رویداد آنلاین فعلی و آتی را انتخاب کرده‌ایم که در راهنمای رویدادهای Dezeen فهرست شده‌اند که در ژانویه 2023 برگزار می‌شوند، از جمله یک سری گفت،ای آنلاین به میزب، موزه بریت،ا به نام Egyptomania! و جشنواره طراحی DesignTO.

همچنین نمایشگاه ژاپن، مجموعه ای از گفت،ای RIBA، و معماری فضای مجازی نیز به چشم می خورد.

ع، غذا و ظروف آشپزخانه روی یک سطح
چاقوهای Seki Kanetsugu در نمایشگاه ژاپن به نمایش گذاشته شده است

ژاپن را به نمایش بگذارید
1 اوت 2023 تا 31 ژانویه 2023، به صورت آنلاین

پلتفرم لوازم خانگی مستقر در نیویورک S،ppe Object و سازمان تجارت خارجی ژاپن (JETRO) برای ایجاد یک بازار آنلاین برای نمایش و فروش محصولات ژاپنی با یکدیگر همکاری کرده اند.

این نمایشگاه با ،وان S،wcase Japan، 25 برند ژاپنی را برجسته می کند و هدف آن دسترسی به آنها برای بازار ایالات متحده است.

این بازار شامل لوازم خانگی، محصولات مد و سبک زندگی، مانند جواهرات، شمع، گلدان، ملافه، لباس و لوازم آشپزخانه است.

ع، نصب آویز
DesignTO میزبان رویدادهای آنلاین و حضوری است. ع، از Huy Tran است

DesignTO
20 تا 29 ژانویه 2023، مکان‌های مختلف در سراسر تورنتو، کانادا و آنلاین

DesignTO یک جشنواره طراحی است که در ماه ژانویه در سراسر تورنتو برگزار می شود. در کنار رویدادهای حضوری، از جمله نمایشگاه ها، تاسیسات و تورها، این جشنواره میزبان رویدادهای آنلاین برای شرکت کنندگان جه، است.

رویدادهای مجازی شامل گفت،ایی با موضوعاتی مانند مدیریت پسماند، ساخت و ساز دایره ای و برابری سلامت در فضاهای عمومی است.

DesignTO همچنین میزبان بررسی نمونه کارها آنلاین با پشتیب، از جوامع طراحی محلی است که بازخورد و تجزیه و تحلیل برای مارک های مستقر در تورنتو ارائه می دهند.

مذاکرات ژانویه RIBA
24 تا 31 ژانویه 2023، آنلاین

موسسه سلطنتی معماران بریت،ا (RIBA) مجموعه ای از گفت،ای آنلاین را در ماه ژانویه ارائه می دهد.

دو مورد از این گفت،ا بخشی از مجموعه داستان های ساختمان سازمان است که در آن معماران در مورد روند توسعه یک ساختمان برنده جایزه RIBA بحث می کنند.

در ژانویه، مدیر و رهبر پایداری در Max Fordham، Hero Bennett درباره آکادمی هریس در ساتون با معماران در Architype بحث می کند، در حالی که شریک در Glenn Howells Architects، Dav Bansal در مورد طراحی غذاخوری مدرسه Ibstock Place و خانه عمومی صحبت می کند. آلیس هاثورن با معمار، از Maccreanor Lavington و De Matos Ryan.

RIBA همچنین میزبان یک مغز متفکر در مورد پایداری است، که برای اعضا حمایت از یکدیگر و بحث در مورد استاندارد ساختمان AECB است.

گفتگوی پای، به معماری سازگار با نورونگونس به ،وان بخشی از برنامه گنجاندن تنوع عدالت عدالت (JEDI) می پردازد.

مذاکرات در 24، 25، 26 و 31 ژانویه 2023 انجام می شود.

تصویر فضای مجازی مدیتیشن
ریکاردو سولار یک فضای مراقبه مجازی برای این نمایشگاه طراحی کرد

معماری فضای مجازی
25 ژانویه 2023، آنلاین

پنج استودیوی معماری آمریکایی و کره ج،ی با گا،ی آنلاین The Unbuilt Gallery همکاری کرده اند تا فضاهای مراقبه مجازی را به نمایش بگذارند.

Ricardo Solar مستقر در سانفرانسیسکو، استودیوی Forma Rosa مستقر در نیویورک، Beom Jun Kim و No Architecture و Saul Kim مستقر در سئول استودیوهایی هستند که آثار خود را در این نمایشگاه به نمایش می گذارند.

فضاها با واقعیت مجازی و گرافیک بلادرنگ توسعه یافته اند و می توان در 25 ژانویه ساعت 6 بعد از ظهر به وقت نیویورک یا 11 شب به وقت لندن کاوش کرد.

مصری!
26 ژانویه 2023، آنلاین

مصری! مجموعه ای از گفت،ای آنلاین است که توسط موزه بریت،ا برگزار می شود و به چگونگی تأثیر مصر باستان بر معماری قرن بیستم و بیست و یکم می پردازد.

این سه گفتگو به هنر توریستی و خاستگاه آن در مصر، آثار هنرمندان مدرن مانند آلبرتو جاکومتی، هنری مور و محمود مختار و ساختمان‌های مطلع از آن دوره، از جمله سینماها، آسیاب‌ها و کنیسه‌ها می‌پردازند.

دن کرویکشنک، مورخ هنر، ریاست بحث را با دکتر بنجامین هینسون مصر شناس، بر عهده دارد. متصدی هنر و فرهنگ بصری در موزه علوم، آنا فراری؛ و نویسنده و محقق، کریس الیوت.

این گفت،ا در کنار نمایشگاه هیروگلیف: باز ، قفل مصر باستان، که از 13 اکتبر 2022 تا 19 فوریه 2023 برگزار می شود، انجام می شود.

راهنمای رویدادهای Dezeen

راهنمای رویدادهای Dezeen راهنمای ما برای بهترین رویدادهای معماری و طراحی است که هر ساله در سراسر جهان برگزار می شود.

این راهنما به صورت هفتگی به‌روزرس، می‌شود و شامل رویدادهای مجازی، کنفرانس‌ها، نمایشگاه‌های تجاری، نمایشگاه‌های بزرگ و هفته‌های طراحی، و همچنین اطلاعات به‌روز درباره رویدادهایی است که به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا لغو یا به تعویق افتاده‌اند.

گنجاندن در راهنما برای لیست های اولیه رایگان است و رویدادها به صلاحدید Dezeen انتخاب می شوند. سازمان‌دهندگان می‌توانند با پرداخت هزینه‌ای کم، فهرست‌های پیشرفته یا ممتاز را برای رویدادهای خود، از جمله تصاویر، متن‌های اضافی و پیوندها دریافت کنند.

علاوه بر این، رویدادها می توانند با مشارکت با Dezeen، شمول را تضمین کنند. برای جزئیات بیشتر در مورد گنجاندن در راهنمای رویدادهای Dezeen و مشارکت رسانه ای با Dezeen، ایمیل کنید [email protected].


منبع: https://www.dezeen.com/2023/01/20/five-current-architecture-design-online-events-january/