دسته‌ها
اخبار

هشت فضای داخلی هتل که با رنگ های جواهری منحط غنی شده است


روکش‌های مخملی مخملی، فرش‌های مراکشی و عثم،‌هایی به سبک چینی در این لوک‌بوک از فضای داخلی هتل که از رنگ‌های جواهر اشباع شده برای پر ، شکاف بین راحتی و تجمل استفاده می‌کنند، دیده می‌شود.

سایه‌های قرمز یاقوتی، آبی کبالت و زمردی می‌توانند به ایجاد فضای داخلی غنی از عمق و ابعاد کمک کنند، به خصوص وقتی که با مواد لمسی مانند ابریشم یا چرم همراه باشند.

در ادامه هشت فضای داخلی هتل را بخو،د که نشان می دهد چگونه می توان این پالت را به فضای داخلی مدرن تبدیل کرد بدون اینکه احساس خفگی کند.

این جدیدترین نسخه از مجموعه لوک‌بوک‌های ما است که از آرشیو Dezeen الهام می‌گیرد. برای الهام بیشتر، نگاه کنید به لوک‌بوک‌های قبلی که شامل فضای داخلی به سبک دهه ۷۰، خانه‌های بیوفیلیک و مبلمان سنگی نوآورانه است.


اتاق نشیمن جواهری در هتل کلوئه در نیواورلئان
ع، از پل کاستلو

هتل کلویی، ایالات متحده آمریکا، اثر سارا رافین کاستلو

طراح داخلی سارا رافین کاستلو تصمیم گرفت بر معماری بزرگ ویکتوریای ج،ی این عمارت خانوادگی متعلق به دهه 1800 در نیواورلئان تاکید کند و آن را به هتل کلوئی (بالا و بالاتر) تبدیل کند.

دیوارهای آبی کبالتی و عثم،‌های شینیون‌ای مطابق با سقف‌های بلند اصلی و کف‌های چوبی تیره و همچنین کاشی‌های چوبی سوخته که دور شومینه اتاق پذیرایی را احاطه کرده‌اند، کمک می‌کنند.

کاستلو به Dezeen گفت: «کلویه با مبلمان تیره و عتیقه، با تأکید بر شرق‌شناسی، بدخلقی است، اما از طریق یک مجموعه هنری بسیار خاص، به روز شده و از نظر فرهنگی مرتبط است.

درباره هتل کلوئه بیشتر بد،د ›


فرش و کاناپه با رنگ جواهر در هتل ،و بارسلونا، اسپ،ا، توسط گروه راکول
ع، از ریکاردو لابوگل

Nobu Hotel Barcelona، اسپ،ا، توسط Rockwell Group

این هتل بارسلونا که توسط رستوران‌های زنجیره‌ای Nobu تبدیل به مهمان‌نواز شده است، ،اصری از صنایع دستی و طراحی ژاپنی را با نقاشی‌های مرکب سنتی، صفحات شوجی و تکنیک ترمیم لاک طلا به پایتخت کاتالونیا معرفی می‌کند. کینتسوگی.

در سوئیت‌های خوش آب و هوای هتل، این امر به شکل فرش‌های آبی جوهری و آسیاب‌کاری توکار با رنگ‌های لاک‌اشباع به پایان رسیده است، در حالی که حمام‌ها دارای وان‌های سنتی خیساندن اورو هستند.

درباره هتل ،و بارسلونا بیشتر بد،د ›


هتل Esme توسط Jessica Schuster Design
ع، از کریستین هاردر

هتل Esme، ایالات متحده آمریکا، توسط Jessica Schuster Design

طراح داخلی جسیکا شوستر با آن کار کرد هیئت حفاظت از تاریخی میامی برای احیای “عظمت” احیای مدیترانه ای این هتل دهه 1920 در میامی، با استفاده آزادانه از گچ و تراورتن. سرو پکی، نوعی چوب سرو حاوی سوراخ های ریز، در سقف ها استفاده می شد.

اینها با اثاثیه منحط، ال،ای پر جنب و جوش و رنگ‌های اشباع شده تکمیل می‌شوند و اتاق‌خواب‌ها با رنگ‌های کوارتز رز یا سبز زمردی تکمیل شده‌اند.

درباره هتل اسمه بیشتر بد،د ›


اتاق مهمان با رنگ های جواهری در هتل کینزلی توسط رابرت مک کینلی
ع، از نیکول فرانزن

هتل کینزلی، ایالات متحده آمریکا، توسط استودیو رابرت مک کینلی

طراح داخلی رابرت مک‌کینلی می‌خواست هنگام طراحی هتل کینزلی در دره هادسون، از زیبایی‌شناسی معمولی نیویورکی مانند “شاخ یا شطرنجی” دوری کند.

این هتل در چهار ساختمان تاریخی – از جمله یک بانک سابق – قرار دارد و در عوض از پالت مواد غیرمنتظره‌ای از پشم آب‌پز، فرش‌های پیچیده مراکشی قرمز گارنت و روکش‌های مخملی در سایه‌های زرد ،دلی و توپاز استفاده می‌کند.

درباره هتل کینزلی بیشتر بد،د ›


پیشخوان دربان جواهری در Maison De La Luz توسط استودیو شمشیری و آتلیه آس
ع، آتلیه آس

Maison De La Luz، ایالات متحده آمریکا توسط آتلیه آس و استودیو شمشیری

این مهمان‌خانه 67 اتاقه که در داخل ضمیمه سابق تالار شهر نیواورلئان قرار دارد، با ادغام اثاثیه و آثار هنری که از میراث چندفرهنگی منحصربه‌فرد شهر استفاده می‌کنند، جلوه‌ای مدرن از مهمان‌نوازی ج، را ارائه می‌دهد.

در میان آن‌ها اشاره‌هایی به نیواورلئان به‌،وان خانه اولین دزد دریایی آمریکا، در کنار جزئیات عجیب و غریب مانند میز نگهب، به رنگ آبی یاقوت کبود، جایی که مهمانان می‌توانند کلیدهای منگوله‌دار خود را جمع‌آوری کنند، وجود دارد.

درباره Maison De La Luz بیشتر بد،د ›


فضای داخلی باشگاه اعضای ارشد در شیکاگو، طراحی شده توسط AvroKO

Chief Chicago، ایالات متحده، توسط AvroKO

تا کانال های خدماتی، هر سطح در لابی این باشگاه اعضای شیکاگو با رنگ سبز رنگ آمیزی شده است و کاشی های همسان روی زمین گذاشته شده است.

این زمینه را برای ،یبی از اثاثیه التقاطی و آثار هنری انتزاعی فراهم می کند، که شرکت طراحی AvroKO برای ارائه تفسیری جایگزین از تجملات سنتی دنیای قدیم انتخاب کرد.

این استودیو گفت: “دیوارهای اشباع عمداً جسور هستند، با گرمای تودوزی مخملی و چرم ش،ته متعادل می شوند، و با یک سبک کلی که تازه و بادوام است، قابلیت دسترسی را ایجاد می کنند.”

درباره چیف شیکاگو بیشتر بد،د ›


هتل تورنی بای فور
ع، از Riikka Kantinkoski

هتل تورنی، فنلاند، توسط فیرا

هتل تورنی هلسینکی که در ابتدا در سال 1931 ساخته شد، زم، به ،وان محل ملاقات جاسوسان در طول جنگ جه، دوم عمل می کرد و بعدها مورد علاقه هنرمندان، رو،مه نگاران و دیگر شخصیت های فرهنگی از جمله آهنگساز فنلاندی ژان سیبلیوس قرار گرفت.

در حال حاضر، استودیوی محلی Fyra ساختمان را بازسازی کرده و در عین حال “محیط بی‌نظیر” خود را حفظ کرده است، به پالت رنگی سبز زمردی و لایه‌بندی سبک‌های مختلف مبلمان، از جمله قطعات مدرن توسط طراح سوئدی گوستاف وستمن در کنار صندلی‌های فولادی لوله‌ای شکل که نمونه‌ای از مبلمان هستند، ساختمان را بازسازی کرده است. زمان.

درباره هتل تورنی بیشتر بد،د ›


بخش صندلی گوشه ای در Hoxton، Poblenou
ع، از هایکو پریژ

The Hoxton Poblenou، اسپ،ا، توسط Ennismore

پاسگاه Hoxton در بارسلونا ثابت می‌کند که رنگ‌های جواهر می‌توانند در آب و هوای آفتاب‌تر نیز کار کنند، و از پالت کمی خاموش‌تر قرمز زنگ‌زده، زرد ،دلی و آکوامارین استفاده می‌کنند.

این طرح با رنگ‌ها و فرم‌های متمایز مورد استفاده توسط معمار اسپ،ایی ریکاردو بوفیل، که استودیوی او در همان نزدیکی قرار داشت، مشخص شد.

درباره The Hoxton Poblenou بیشتر بد،د ›

این جدیدترین نسخه از سری lookbookهای ما است که از آرشیو Dezeen الهام می گیرد. برای الهام بیشتر، نگاه کنید به لوک‌بوک‌های قبلی با فضای داخلی به سبک دهه ۷۰، خانه‌های بیوفیلیک و مبلمان سنگی نوآورانه.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/01/15/jewel-tones-،tel-interiors-lookbooks/