دسته‌ها
اخبار

هتل Ember Locke روزهای اوج کنزینگتون را کانالیزه می کند


رنگ‌های گرم اشباع شده و لمس‌های حدا،ری در جدیدترین پاسگاه هتل‌های لاک در غرب لندن، که توسط استودیوهای محلی Atelier Ocher و House of Dré طراحی شده، ،یب شده‌اند.

اشغال یک بلوک عمارت ویکتوریایی باشکوه در کنزینگتون امبر لاک هتل به ،وان ادای احترام به برخی از معماری های تاریخی منطقه طراحی شده است.

اتاق خواب و آینه در هتل Ember Locke
Atelier Ocher و House of Dré هتل Ember Locke را طراحی کرده اند

از جمله ارجاعاتی که توسط طراحان ارائه شد، آرت دکو بود باغ بام کنزینگتون و اکنون از بین رفته است فروشگاه بزرگ بیبا، که در دهه شصت Swinging به محبوبیت رسید.

ما می‌خواستیم فضاهای داخلی بسازیم که بسط و تفسیر محله باشد، فضایی که میراث فرهنگی کنزینگتون را منع، کند و همچنین جایی که تکامل منطقه را در طول زمان نشان دهد. آتلیه ا، بنیانگذار پائولین دلموت به Dezeen گفت.

ما می‌خواستیم به دنیای ال،ای جسورانه، رنگ‌های غنی، مبلمان متنوع و جزئیات آرت دکو بپردازیم تا از حسی که زم، بر صحنه کنزینگتون حاکم بود، بهره ببریم.

آشپزخانه و ،مت نشیمن هتل کنزینگتون توسط Atelier Ocher و House of Dré
این هتل دارای 121 آپارتمان خدماتی است

به جای اتاق‌های سنتی مهمان، Ember Locke دارای 121 آپارتمان سرویس‌دهی شده در هشت طبقه، در کنار نانوایی، رستوران و کوکتل‌بار هنرستان، صحنه‌ای برای اجرای زنده، فضای کار مش،، سالن بدنسازی و باغ است.

فضای داخلی آن طوری طراحی شده است که تضاد با موقعیت هتل در جاده شلوغ کرامول – محل سه موزه مهم لندن از جمله V&A و موزه تاریخ طبیعی باشد.

،مت نشیمن اتاق مهمان در هتل Ember Locke
ضیافت های مخملی در اتاق ها با حاشیه های بسیار بلند تزئین شده اند

پنجره‌های قوس‌دار اصلی ساختمان در طاق‌ها و منحنی‌های موجود در هر اتاق، از ضیافت‌ها و صندلی‌هایی با پشت لوله‌ای گرفته تا ریل لباس‌های پرپیچ‌وخم مجسمه‌سازی کمد دیواری ت،یب‌شده، منع، شده‌اند.

می‌گوید: «لبه‌های خمیده ضیافت، آینه چرخان و ریل کمد لباس تلاش‌هایی برای ،یب سه‌گانه بعید از بازیگوشی، راحتی و عملی بودن است». خانه دره بنیانگذار آندریاس کریستو،و

دلموت افزود: «ما برخی از مبلمان و اشیاء مجسمه‌سازی جسورانه را معرفی کرده‌ایم تا حس کنجکاوی و بازیگوشی را بران،د و به مهمانان اجازه دهیم تا با یکدیگر تعامل داشته باشند و خود را در فضا منع، کنند.

آشپزخانه کوچک در اتاق مهمان هتل کنزینگتون توسط Atelier Ocher و House of Dré
هر آپارتمان یک آشپزخانه کوچک نیز دارد

ضیافت‌های مخملی با حاشیه‌های فوق‌العاده بلند تزئین شده‌اند، که توسط چراغ‌های آویز حاشیه‌ای که در پایین بالای میز دایره‌ای در هر اتاق آویزان شده‌اند تا ناحیه نشیمنگاه را پهن‌بندی کنند، بازتاب می‌یابند.

جزئیات برنجی روی قلاب‌های کت، چراغ‌های دیواری و ریل‌های لباس به حس مدرنیته مجلل می‌افزاید.

یک پالت رنگی شدید که رنگ‌های قرمز، نارنجی و ،دلی را در بر می‌گیرد، با رنگ سبز عمیق آشپزخانه‌های آپارتم، خنثی می‌شود و ماهیت کاربردی‌تر این منطقه را برجسته می‌کند.

کریستو،و می‌گوید: «با حاشیه‌ها و رنگ‌های گرم زمینی، اتاق‌ها با ما،یمالیسم معاشقه می‌کنند، اما همچنان دارای آرامش و پیچیدگی مدرنی هستند که از یک هتل لاک انتظار می‌رود.»

تخت و آشپزخانه در هتل کنزینگتون توسط Atelier Ocher و House of Dré
تخت از طریق یک پرده نخی از آشپزخانه جدا می شود

پرده‌های پنبه‌ای سنگین بازیافتی در رنگ ک،یت، به‌طور سفارشی توسط شرکت نساجی لندن ایجاد شده است. مجموعه نخ، دور دیوارها را ردیابی کنید و یک ت،یم کننده اتاق انعطاف پذیر ایجاد کنید و در صورت نیاز ،مت های تخت و آشپزخانه را از هم جدا کنید.

در بسیاری از فضاهای جمعی، آثار هنری هنرمندان محلی و جدید در کنار آثاری که به‌ویژه توسط House of Dré خلق شده‌اند، نمایش داده می‌شود.

حمام با پرده دوش راه راه در هتل Ember Locke
پرده های راه راه دوش حمام را جذاب می کند

این پروژه یک همکاری خلاقانه نزدیک بین دلموت و کریستو،و بود.

دلموت گفت: “ما دوستان قدیمی هستیم که در تمرین قبلی با هم آشنا شده ایم.” “دوستی ما گسترش یافت و شامل همکاری های هیجان انگیز در پروژه های مهمان نوازی شد، جایی که ما اشتیاق خود را برای طراحی و هنر ،یب کردیم.”

در Ember Locke، به ما این فرصت داده شده است که زیبایی‌شناسی داخلی و مدیریت هنری فضاها را با برند کلی هتل به روشی جامع ،یب کنیم.

سینک حمام در اتاق مهمان هتل کنزینگتون توسط Atelier Ocher و House of Dré
سطوح به رنگ هلویی سالمونی تکمیل شده است

Locke Hotels در حال حاضر تعدادی پاسگاه دیگر در لندن دارد. در میان آنها یکی در برموندسی – با فضای داخلی طراحی شده توسط هالووی لی برای تکرار صحراهای آفتابی کالیفرنیا – و یکی در نزدیکی کلیسای جامع سنت پل است که در یک بلوک اداری دهه 1970 تغییر کاربری داده شده است.

عکاسی توسط کنزینگتون لیورن


منبع: https://www.dezeen.com/2023/05/12/ember-locke-،tel-atelier-ochre-،use-of-dre/