دسته‌ها
اخبار

مجموعه فضای باز Lademadera توسط گاندیا بلاسکو


نمایشگاه دیزین: طراحان فران،کو مدا و دیوید کوین، قصد داشتند زیبایی و انعطاف پذیری چوب ساج تصفیه نشده را با مبلمان فضای باز Lademadera که برای برند اسپ،ایی Gandia Blasco ایجاد شده است، جشن بگیرند.

مدا و کوینکو، می خواستند مجموعه Lademadera از نشیمنگاه و میزهای قهوه خوری سادگی و انسجامی در جزئیات وجود دارد که به آن اجازه می دهد با محیط های طبیعی ،یب شود.

مجموعه Lademadera
مدا و کوینکو، می‌خواستند مجموعه صندلی‌ها و میزهای قهوه‌خوری Lademadera از سادگی و هماهنگی جزییات برخوردار باشد.

مدا و کوینکو، می‌گویند: «هنگامی که قطعاتی را برای دنیای بیرون طراحی می‌کنید و برای حضور در طبیعت، باید سعی کنید با احترام طراحی کنید تا اشیایی ایجاد کنید که با محیط آنها همزیستی داشته باشند.

قطعات Lademadera از آلومینیوم با پوشش پودری مشکی و چوب ساج با تاییدیه FSC فرآوری نشده ساخته شده اند زیرا به طور طبیعی بادوام هستند و به پتینه خا،تری نقره ای مطلوب می رسند.

مجموعه فضای باز Lademadera توسط Francesco Meda و David Quincoces برای Gandia Blasco
این زیبایی چوب طبیعی چوب ساج را به نمایش می گذارد

چوب از جاوا، اندونزی توسط Otazen، که از استانداردهای کیفیت اروپایی استفاده می کند و ساج را از مزارعی انتخاب می کند که از روش های جنگل کاری دقیق پیروی می کند، تهیه می شود.

نشیمن از ،تیک فوم پلی اورتان Gravidry ساخته شده است که بدون نیاز به برداشتن روکش های پارچه ای به سرعت خشک می شود و میزهای قهوه خوری دایره ای و مستطیلی در ارتفاعات مختلفی قرار دارند تا بتوان روی آنها روی هم قرار داد.

تولید – محصول: چوبی
طراح: فران،کو مدا و دیوید کوینکو،
نام تجاری: گاندیا ب،کو
مخاطب: [email protected]

نمایشگاه دیزین

نمایشگاه Dezeen فضایی مقرون به صرفه برای برندها فراهم می کند تا محصولات جدید را عرضه کنند و طراحان و پروژه های خود را به مخاطبان جه، Dezeen به نمایش بگذارند. برای جزئیات بیشتر ایمیل بزنید [email protected].

نمایشگاه Dezeen نمونه ای از محتوای مشارکتی در Dezeen است. در اینجا درباره محتوای مشارکت بیشتر بیاموزید.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/04/26/lademadera-outdoor-collection-francesco-meda-david-quincoces-gandia-blasco-dezeen-s،wroom/