دسته‌ها
اخبار

مجموعه سخنرانی های آنلاین ما را در مورد خانه های دیدنی در سراسر جهان تماشا کنید


Dezeen با برند لوازم آشپزخانه لو، Gaggenau همکاری کرد تا مجموعه ای از گفت،ای پروژه معماری را در مورد خانه های دیدنی در سراسر جهان ارائه دهد. ما سه سخنر، را برای تماشای شما در اینجا جمع آوری کرده ایم.

مجموعه ای از وبینارها، که در آن معماران برجسته سخنر، های عمیقی در مورد یکی از ساختمان های کلیدی خود ارائه می دهند، خانه های چشم نوازی را در مکان های منحصر به فرد در سراسر جهان، در اروپا، آفریقا و آسیای ج، شرقی به نمایش گذاشتند.

پروژه های برجسته شامل یک خانه زیرزمینی تعبیه شده در دامنه تپه سنگی مشرف به دریای مدیترانه توسط معماران Mold، یک خانه وحشیانه واقع در مزارع برنج در بالی، اندونزی، توسط د،ل میچل و پاتیساندیکا، و یک خانه کوچک ساحلی که فقط با قایق در لاگوس، نیجریه قابل دسترسی است. ، توسط آتلیه CmDesign.

گفت،ای ضبط شده، که اکنون به پایان رسیده است، اما می توان آن ها را به صورت رایگان مشاهده کرد، برای معماران بریت،ایی به ،وان امتیاز توسعه حرفه ای (CPD) ادامه دارد.

برای تماشای هر سه سخنر، به صورت درخواستی در زیر ثبت نام کنید:


NCaved توسط Mold Architects

NCaved توسط Mold Architects

اولین ،مت از گفت،ای پروژه معماری Dezeen و Gaggenau با تمرکز بر NCaved توسط Mold Architects، خانه ای ، ای شکل که تا حدی در دامنه ای سنگی در جزیره یون، سریفوس فرو رفته است.

معمار Iliana Kerestetzi، بنیانگذار استودیوی مستقر در آتن، در مورد پروژه زیرزمینی که برای قاب بندی مناظر اطراف اقیانوس و همچنین ایجاد پناهگاه در برابر بادهای شدید شمالی طراحی شده است، سخنر، کرد.

تماشای رایگان برحسب تقاضا ›


خانه گرمسیری بروتالیست در بالی اثر پاتیساندیکا و دن میچل

خانه گرمسیری بروتالیست در بالی اثر پاتیساندیکا و دن میچل

،مت دوم شامل بنیانگذار Space Available د،ل میچل و معمار اندونزیایی Patisandhika Sidarta بود که در مورد خانه گرمسیری Brutalist در بالی صحبت می ،د، خانه بتنی که این زوج برای میچل و خانواده اش طراحی ،د.

این خانه 512 متر مربعی که در دره‌ای کوچک در میان مزارع برنج در جزیره بالی اندونزی واقع شده است، با جزئیات بتونی و چوبی مشخص می‌شود.

معماران در مورد چالش های ارائه شده توسط آب و هوای گرم جزیره و راه حل های طراحی شده در پاسخ به آن بحث ،د.

تماشای رایگان برحسب تقاضا ›


آلاچیق مرج، توسط آتلیه CmDesign

آلاچیق مرج، توسط آتلیه CmDesign

،مت سوم معمار نیجریه ای توسین اوشینووو در خانه ساحلی مینیمالیستی استودیوی خود CmDesign Atelier در لاگوس نیجریه سخنر، کرد.

این خانه که C، Pavilion نام دارد برای خانواده و دوستان مشتری برای سفرهای یک روزه در نظر گرفته شده است که دارای یک است، شنا و تراس روی پشت بام برای آفتاب گرفتن در کنار دریا برای فرار از “انرژی دیوانه کننده” لاگوس است.

اوشینوو در مورد متریال بودن و ساختار ساختمان به همراه چالش ها و محاسن طراحی یک مکان دورافتاده صحبت کرد.

تماشای رایگان برحسب تقاضا ›

گفت،ای پروژه معماری Dezeen x Gaggenau

این سری از گفت،ای پروژه معماری توسط Dezeen و با همکاری برند لوازم آشپزخانه لو، تولید شده است. گاگناو.

Gaggenau با معماران و طراحان برای ایجاد وسایل آشپزی حرفه ای برای خانه، که با مشخصات طراحی طراحی شده اند، همکاری می کند.

برای شنیدن بیشتر از طریق صفحات ثبت وبینار در لیست پستی Gaggenau ثبت نام کنید. اطلاعات بیشتر در مورد محتوای مشارکت Dezeen را اینجا بخو،د.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/01/17/gaggenau-spectacular-،uses-architecture-project-talks-roundup/