دسته‌ها
اخبار

ماده خشخاش یادگاری بدون پلاستیک قابل بازیافت را طراحی می کند


شرکت مشاوره طراحی Matter، خشخاش یادبود لژیون سلطنتی بریت،ا را دوباره طراحی کرده است تا کاملاً از کاغذ ساخته شده از ضایعات فنجان قهوه و الیاف چوب بازیافتی ساخته شده باشد که اولین تغییر در طراحی گل برای 28 سال است.

مطابق با موضوعخشخاش کاغذی انتشار کربن را تا 40 درصد در مقایسه با طرح قبلی کاهش می دهد که دارای برگ کاغذ و گلبرگ هایی بود که توسط یک ساقه پ،تیکی و مرکز دایره ای سیاه رنگ ثابت شده بود.

خشخاش کاغذی روز خاطره توسط ماده
خشخاش یادگاری دوباره طراحی شده است تا کاملاً از کاغذ ساخته شود

هدف از طراحی مجدد Matter این است که به خشخاش قابل تشخیص اصلی وفادار بماند، اما تمام ،اصر پ،تیکی را با کاغذ جایگزین می کند. کل خشخاش را می توان در خانه از طریق مجموعه های بازیافت خانگی بازیافت کرد.

این به گونه ای طراحی شده است که در خط مونتاژ با سرعت بالا بدون نیاز به ،ب، با جزئیات چین روی سطح کاغذ تولید شود که به شکل سه بعدی به خشخاش کمک می کند.

خشخاش بدون پ،تیک را می توان با یک سنجاق محکم کرد یا در سوراخ های دکمه قرار داد و هدف آن تشویق افراد بیشتری برای حمایت از امسال است. استیناف خشخاش، یک کمپین خیریه سالانه که توسط سازمان لژیون سلطنتی بریت،ا که برای جانبازان و خانواده های آنها که آسیب، سختی یا سوگواری را تجربه می کنند، پول جمع آوری می کند.

کاغذ سفارشی قرمز و سبز برای یادبود خشخاش
کاغذ از مواد بازیافتی ساخته شده بود

در کنار ذخایر باقیمانده خشخاش قبلی در آستانه روز یادبود در 11 نوامبر در دسترس خواهد بود.

جان مک‌دونالد، کارگردان Matter، گفت: «ما نمی‌خواستیم به سادگی پ،تیک یک‌بار مصرف را کاهش دهیم، بلکه می‌خواستیم آن را به طور کامل حذف کنیم، و نمی‌خواستیم قطعات پ،تیکی را با پ،تیک‌های گران‌قیمت و پیچیده زیستی جایگزین کنیم.»

کاغذ یک راه حل تک ماده ای را ارائه می دهد که می تواند به راحتی بازیافت شود، و همچنین رویکردی جسورانه و ظریف برای نسل بعدی خشخاش ارائه می دهد.

ماده خشخاش را با همکاری سازنده کاغذ ایجاد کرد جیمز کراپرکه از سال 1978 کاغذ یادبود خشخاش را ساخته است.

جیمز کراپر دو کاغذ سفارشی برای طرح جدید ایجاد کرد، پاپی گرین و خشخاش قرمز، که از ،یب 50 درصد الیاف بازیافتی حاصل از تولید فنجان قهوه و 50 درصد از الیاف چوب بازیافتی ساخته شده است.

خشخاش کاغذی برچیده شده روی میز
خشخاش بدون پ،تیک برای درخواست تجدیدنظر خشخاش امسال در دسترس خواهد بود

گری رایان، مدیر اجرایی The Royal British Legion گفت: «ما مفت،یم که یک خشخاش بدون پ،تیک طراحی کرده‌ایم که مردم را قادر می‌سازد حمایت خود را از جامعه نیروهای مسلح ما به روشی پایدارتر نشان دهند.

ماده نقش اساسی در کاهش اثرات زیست محیطی خشخاش جدید داشته و در عین حال طرح نمادین خشخاش را حفظ کرده است که عموم می توانند با افتخار بپوشند.

در اوایل سال جاری، Jony Ive، طراح سابق اپل، طراحی مجدد بینی روز قرمز بینی خود را برای موسسه خیریه بریت،ایی Comic Relief نشان داد که بینی نمادین به سبک دلقک را دوباره به ،وان یک کره کاغذی تاشو تصور می کرد. در استرالیا، استارت‌آپ هوپسی یک آزمایش بارداری از 99 درصد کاغذ ایجاد کرده است.

عکاسی توسط Matter انجام شده است.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/04/24/paper-remem،nce-poppy-plastic-free-matter-royal-british-legion/