دسته‌ها
اخبار

طراحی داخلی استراتژیک جلسات مشاوره با 12 متخصص طراحی ارائه می دهد


ترویج: دیپلم دانشکده معماری و طراحی IE در طراحی داخلی استراتژیک شامل جلسات مشاوره توسط کمیته استراتژیک مشاوران دانشگاه – گروهی از کارشناسان است که دانشجویان را در طول دوره راهنمایی می کنند.

دیپلم شش ماهه نیمه وقت دانشکده معماری و طراحی IE بر افزایش دانش دانشجویان در مورد طراحی داخلی تمرکز دارد.

این دوره شامل جلساتی است که توسط اعضای یک کمیته، که متشکل از 12 متخصص برجسته با تجربه در طیف وسیعی از بخش‌ها، از جمله مراقبت‌های بهداشتی، ،ده‌فروشی، محیط‌های آموزشی، محیط‌های کاری و مهمان‌نوازی، تدریس می‌شوند.

از جمله مهمانان ویژه مس،، می توان به بنیانگذار و مدیر خلاق در استودیو روزان بوش، روزان بوش و معاون اجرایی و مدیرعامل در IIDA، شریل دورست.

گروهی از دانشجویان شاغل در دانشگاه IE
دانشجویان نیز می توانند در کارگاه ها مشارکت کنند

مشاوران متخصص این دانشگاه شامل پیشاهنگ روند برای شیشهرافائل گیلگن; متخصص در آینده کاری، دیگو گروندا; مدیر خلاق سابق راکول، استودیو گروندا; و طراح ،ده فروشی و یکی از بنیانگذاران استودیو طراحی Ciszak Dalmasآندره آ کاروسو.

مشاوران دیگر شامل مدیر در مشاوران کاستیل، جان بل،ی; معمار و بنیانگذار استودیو MB، Marlies Boterman; پیشتاز EMEA در Total Workplace در کوشمن و ویکفیلد، نیکولا گیلن رئیس طراحی فضای کاری در JLL MENAیولیانا پورتر; و رئیس خوان پدرو مورنو، WPP مادرید; و طراح و هم بنیانگذار آزمایشگاه مراقبت بارسلونا، لکشمی پارامسواران.

کارشناسان با استفاده از تجربیات و پروژه های متخصص به ،وان نمونه، جلسات دانش بر اساس تقاضا را برای دانشجوی، که به یک زمینه خاص علاقه مند هستند، ارائه می دهند.

گروهی از دانشجویان در کار گروهی در دانشگاه IE شرکت می کنند
دیپلم شش ماهه نیمه وقت این دانشگاه بر افزایش دانش دانشجویان در مورد طراحی داخلی در بخش های مختلف تمرکز دارد.

به ،وان بخشی از همکاری با این کمیته، دانشگاه IE می‌گوید که دانشجویان آن همچنین می‌توانند «فراتر از موضوعاتی که در ماژول‌های دوره اجباری خود به آنها پرداخته می‌شود» رفته و بخش‌های دیگری را که مورد علاقه‌شان است، بررسی کنند.

این امر به آنها امکان می دهد علایق فردی خود را با دانش موضوعی مشاوران مربوطه هماهنگ کنند و اطمینان حاصل شود که جلسات می توانند متن، با نیازها و علایق فردی دانش آموز باشند.

فضاهای کاری دانشگاه IE با دانشجوی، که روی پروژه های گروهی کار می کنند
دانشگاه IE در اسپ،ا مستقر است

مدیر اصلی طراحی داخلی EMEA در AECOM و مدیر دیپلم در طراحی داخلی استراتژیک، الویرا، گفت: «از طریق کمیته استراتژیک مشاوران، دانش‌آموزان می‌توانند فراتر از موضوعاتی که در ماژول‌های دوره اجباری خود به آنها پرداخته شده است فراتر رفته و بخش‌های مورد علاقه خود را کشف کنند. مونیوز.

“از آنجایی که دانشجویان از طریق فرآیند ثبت نام هماهنگ به این سرویس دسترسی دارند، می توانند علایق فردی خود را با دانش موضوعی مشاور مربوطه هماهنگ کنند. به این ترتیب، می توان یک جلسه را متن، با نیازها و علایق منحصر به فرد دانش آموز تنظیم کرد.”

دست دادن دانشجو با استاد دانشگاه
این دوره شامل جلسات درخواستی است که توسط اعضای یک کمیته تدریس می شود

این مدرک شامل ،یبی از جلسات آنلاین و تدریس حضوری در پردیس دانشگاه مادرید با رویکرد عملی است.

هدف این دیپلم افزایش مهارت های دانش آموزان است تا بتوانند فضاهای اطراف خود را متحول کنند و “در نهایت جامعه، شهرها، سازمان ها و مشاغل را بهبود بخشند”.

گروهی از دانشجویان دانشگاه IE در یک فضای کاری
این کمیته متشکل از 12 متخصص طراحی برجسته با تجربه در طیف وسیعی از بخش ها است

دانشکده معماری و طراحی IE می گوید که با همکاری با این کمیته، به دانش آموزان تفکر کل نگر و جانبی آموزش داده می شود و از تخصص مشاوران برای ایجاد دانش خود در بخش های مختلف معماری و طراحی استفاده می کنند.

به گفته این دانشگاه، این مهم از آنجایی است که پس از تحولات همه‌گیر کووید-19، معتقد است نیاز روزافزونی به طراحی انسان محور وجود دارد که در رشد فضاهای ،یبی دیده می‌شود.

الویرا مونوز، مدیر برنامه های دیپلم در طراحی داخلی استراتژیک، گفت: «هر نوع فضا باید تغییر کند. دانش‌آموزان در این برنامه یاد می‌گیرند که از درون به طراحی نزدیک شوند تا پروژه‌های م،ی‌داری ایجاد کنند که نوآورانه باشد، نیازهای کاربران امروزی را برآورده کند و آماده انطباق با نیازهای فردا باشد.»

اطلاعات بیشتر در مورد دانشکده معماری و طراحی IE و دوره هایی که ارائه می دهد را می تو،د در آن بیابید سایت اینترنتی.

در 15 فوریه دانشگاه همچنین میزبان یک رویداد آنلاین و حضوری به نام است به سمت مکان های هدف، که در مورد مکان های تصحیح آینده بحث خواهد کرد. برای ثبت نام مراجعه کنید Eventbrite.

محتوای مشارکت

این مقاله توسط Dezeen برای دانشگاه IE به ،وان بخشی از یک مشارکت نوشته شده است. درباره محتوای مشارکت Dezeen در اینجا اطلاعات بیشتری ،ب کنید.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/01/20/ie-sc،ol-of-architecture-designs-strategic-interior-design-consulting-sessions/