دسته‌ها
اخبار

شش رویداد معماری و طراحی در ماه فوریه از راهنمای رویدادهای Dezeen


هفته طراحی استکهلم، آبجکت روتردام، هفته مدرنیسم و ​​نوماد سنت موریتز از جمله رویدادهای معماری و طراحی هستند که در راهنمای رویدادهای Dezeen در این ماه به نمایش درآمده اند.

از جمله رویدادهای دیگری که در ماه فوریه برگزار می شود، جشنواره های طراحی دیزاین شنژن و جشنواره طراحی مادرید هستند.

هفته طراحی استکهلم
6 تا 12 فوریه، سوئد

برای سال 2023، جشنواره طراحی هفته طراحی استکهلم به زمان معمول خود در ماه فوریه باز می گردد، که در سپتامبر سال گذشته به دلیل همه گیری کووید-19 برگزار شد.

این جشنواره بیش از 100 برند و مکان را در برنامه ای از رویدادها، از جمله نمایشگاه ها، نمایشگاه های باز و جلسات شبکه ارائه می دهد.

بزرگترین رویدادی که در طول جشنواره برگزار می شود، نمایشگاه مبلمان استکهلم است که از 7 تا 11 فوریه برگزار می شود.

این نمایشگاه میزبان بیش از 400 غرفه‌دار مبلمان و نور است و منطقه جدیدی را برای طرح‌های کل،یونی و بازیافتی معرفی می‌کند.

نمایشگاه مبلمان استکهلم همچنین میزبان 60 گفتگو در طول پنج روز است که به موضوعاتی مانند طراحی دایره ای، سلامتی، خلاقیت و روند داخلی می پردازد.

راهنمای رویدادهای Dezeen راهنمای جشنواره طراحی استکهلم را ایجاد کرده است که رویدادهای کلیدی جشنواره را برجسته می کند. نحوه ثبت رویداد خود را در راهنمای اینجا بیابید.

ع، صندلی شبدری طلایی
صندلی طراحی شده توسط Annebet Philips و در حال نمایش در Object Rot،am

شی روتردام
10 تا 12 فوریه، هلند

نمایشگاه طراحی Object Rot،am به ساختمان HAKA روتردام باز می گردد و طراحان را از سراسر هلند به نمایش می گذارد.

این نمایشگاه بیش از 100 طراح آینده و شناخته شده را با محصولاتی در زمینه طراحی، صنایع دستی، مد، معماری و رشته های هنری ارائه می دهد.

این نمایشگاه که در سال 2009 راه اندازی شد، هم حرفه ای ها و هم علاقه مندان به دکوراسیون داخلی، طراحی، هنر و معماری را به خود جذب می کند.

ع، لامپ های آویزان در اتاق آینه ای
نصب طرح های لامپ حیوانات خانگی در استودیو کاتالان د اوکن

جشنواره طراحی مادرید
14 فوریه تا 12 مارس، اسپ،ا

ششمین دوره جشنواره طراحی مادرید در ماه های فوریه و مارس برگزار می شود و رشته های مختلف طراحی مانند معماری، طراحی گرافیک، طراحی داخلی و ارتباطات را بررسی می کند.

این رویداد یک ماهه دارای مجموعه ای از 100 رویداد است که شامل نمایشگاه ها، نصب ها، گفت،ا، کارگاه ها و نمایشگاه ها و استودیوهای باز است.

این جشنواره شامل برنامه آف است، توری شامل گا،ی‌ها، استودیو رستوران‌ها و فروشگاه‌های پاپ‌آپ که در آن‌ها طراحی در فضای داخلی است. این رویداد همچنین میزبان مراسم اهدای جوایز، مهم، های شبکه Fiesta Design و کنفرانس Design Pro است.

ع، خانه و باغ
هفته مدرنیسم در مکان های مختلفی در پالم اسپرینگز برگزار می شود. ع، از پاتریک کچام است

هفته مدرنیسم
16 تا 26 فوریه، ایالات متحده آمریکا

جشنواره طراحی اواسط قرن، هفته مدرنیسم به مدت 11 روز در فوریه 2023 برگزار می شود. این رویداد به بررسی طراحی، معماری، هنر، مد و فضاهای داخلی در پالم اسپرینگز، و اطراف آن، ایالات متحده می پردازد.

این جشنواره اکنون در هفدهمین سال خود میزبان بیش از 350 رویداد از جمله نمایشگاه، تور، گفتگو، ارائه اصلی و مهم، است. ارائه های اصلی 2023 توسط مدیر معماران Morp،sis تام ماین هدایت می شود.

در حالی که جشنواره فوریه رویداد اصلی سال است، این سازمان میزبان “هفته مینی مدرنیسم” در پاییز است که امسال از 19 تا 22 اکتبر برگزار می شود.

ع، اتاق نمایشگاه
نمایشگاه گا،ی دیوید گیل در Nomad

نومد سنت موریتز
23 تا 26 فوریه، سوئیس

نسخه 2023 Nomad برای ششمین بار در سنت موریتز سوئیس برگزار می شود. امسال نمایشگاه هنر و طراحی در هتل Grace La Margna به سبک Art Nouvea قبل از بازگشایی آن در سال 2024 برگزار می شود.

این رویداد شامل نمایشگاهی از طراحی کل،یونی و هنر معاصر، تورها، خانه‌های باز و مجموعه‌ای از گفت،ا است. بیش از 100 غرفه‌دار جه، از جمله گا،ی‌های سرپتنتین، ریک اوونز و فورناستی را به نمایش می‌گذارد.

دوره های قبلی این نمایشگاه سیار در کاپری، موناکو، ونیز و کن برگزار شده است.

طراحی شنژن
27 فوریه تا 2 مارس، چین

نسخه افتتاحیه دیزاین شنژن در مرکز همایش و نمایشگاه شنژن برگزار می شود. در طول چهار روز، نمایشگاه تجاری میزبان بیش از 150 برند و تاسیسات از سراسر جهان است که مبلمان، پوشش، نورپردازی، پارچه، لوازم جانبی، آشپزخانه، حمام و محصولات فضای باز را به نمایش می گذارد.

در کنار نمایشگاه، رویداد شنژن انجمنی را با موضوع طراحی برای رفاه: انس،ت، پایداری، فناوری ارائه می‌کند.

این انجمن شامل برنامه ای از 40 سمینار است که توسط معماران و طراحان رهبری می شود و به این موضوع می پردازد که چگونه طراحی می تواند رفاه محیطی و انس، را بهبود بخشد.

راهنمای رویدادهای Dezeen

راهنمای رویدادهای Dezeen راهنمای ما برای بهترین رویدادهای معماری و طراحی است که هر ساله در سراسر جهان برگزار می شود.

این راهنما به صورت هفتگی به‌روزرس، می‌شود و شامل رویدادهای مجازی، کنفرانس‌ها، نمایشگاه‌های تجاری، نمایشگاه‌های بزرگ و هفته‌های طراحی، و همچنین اطلاعات به‌روز درباره رویدادهایی است که به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا لغو یا به تعویق افتاده‌اند.

گنجاندن در راهنما برای لیست های اولیه رایگان است و رویدادها به صلاحدید Dezeen انتخاب می شوند. سازمان‌دهندگان می‌توانند با پرداخت هزینه‌ای کم، فهرست‌های پیشرفته یا ممتاز را برای رویدادهای خود، از جمله تصاویر، متن‌های اضافی و پیوندها دریافت کنند.

علاوه بر این، رویدادها می توانند با مشارکت با Dezeen، شمول را تضمین کنند. برای جزئیات بیشتر در مورد گنجاندن در راهنمای رویدادهای Dezeen و مشارکت رسانه ای با Dezeen، ایمیل کنید [email protected].


منبع: https://www.dezeen.com/2023/02/01/six-architecture-and-design-events-in-february-from-dezeen-events-guide/