دسته‌ها
اخبار

سایبان متحرک سایبان برقی متین سایبان متحرک سقف برقی سایبان پارکینگ سایبان چتری

سایبان های متحرک بسته به کیفیت و نوع اجزای به کار رفته در آن طول عمرهای مختلفی دارند، البته نحوه نگهداری و مراقبت شما از سایبان نیز اهمیت بسیاری دارد. سایبان ها در انواع مختلف معمولا طول عمر بالایی دارند چیزی حدود 5 تا 10 سال و حتی بیشتر برای شما کار می کنند. اما اگر ساییان های متحرک را بیش از حد باز و بسته کنید، به موقع آن را تمیز نکنید و از پارچه آن به خوبی مراقبت نکنید طول عمر آن کاهش می یابد.

  • این کار اغلب می تواند به روش های مختلفی انجام شود ، از صفحات پارچه ای ، درهای شیشه ای کشویی تا لعاب ثابت.
  • البته در فصل زمستان نیز این پارکینگ ها به سالم ماندن بدنه و شاسی ماشین نیز کمک می کنند و از آن در برابر یخزدگی مراقبت می کنند.
  • این مدل موتور در یک نکته کور در کنار سایبان نصب می شود و خیلی جلوی چشم نیست که آلودگی بصری برای بینندگان ایجاد کرده و در زیبایی ظاهری سایبان متحرک خدشه وارد کند.
  • سایبان های پارچه ای متحرک مجهز که مواد ضد حریق هستند و درصورت بروز آتش سوزی، هیچ شعله ای از پوسته این سازه منتشر نمی شود.
  • آن ها را در فصل غیر مجاز در داخل یک سایبان های خود نگه دارید تا حفظ شوند و ارزش خود را از دست ندهند.

سایبان‌های متحرک از نظر کارکرد، شکل ظاهری و پوشش در دسته‌های مختلفی قرار می‌گیرند که در این مقاله معرفی کردیم. اگر شما هم مدل بخصوصی از سایبان تاشو را دیده‌اید در بخش دیدگاه‌ها بنویسید. ثبت اختراع، رزومه درخشان و خوشنامی ایران سایبان با مدیریت آقای مردی، طی 50 سال گذشته، باعث شده، برخی افراد به فکر سوء استفاده از این مجموعه بیفتند. و سایت هایی با کم و زیاد کردن یک یا چند حرف طراحی نموده و خود را به جای سایت ایران سایه بان معرفی نمایند.

سایبان پارکینگ قابل حمل در اندازه های مختلف ، حتی بعضی از آن ها با کناره ها و پانل ها در دسترس هستند. بخاطر داشته باشید که گرمای شدید برای وسیله نقلیه شما خطرناک است زیرا باعث فرسایش و پارگی زیادی می شود و سال ها از عمر ماشین شما می کاهد. بنابراین ، توصیه می شود با نصب پارکینگ قابل حمل از وسایل نقلیه خود در برابر شرایط متغیر فصلی محافظت کنید. این سایبان همچنین می تواند به شما کمک کنند تا از تابش سوزان آفتاب در امان بمانید ، و به شما امکان می دهد از یک مکان آرام ، خنک و سایه دار حتی در تابستان های پرتحرک لذت ببرید. همچنین نگه داشتن کودکان هم در چنین اتومبیل گرم می تواند خطرناک و ناراحت کننده باشد.

مزایای سقف متحرک پارچه ای

اما به غیر از این موضوع نصب سایبان مکانی امن و سایه را جلوی مغازه شما ایجاد می کند. به همین دلیل افراد زیادی از کنار مغازه شما عبور خواهند کرد و ممکن است در روزهای آفتابی یا بارانی زیر سایه سایبان شما بایستند، در این صورت حتما چشمشمان به محصولات داخل ویترین خواهد خورد. سایبان متحرک از آن دسته وسایلیست که طول عمری بالا دارد اما به هر حال ممکن است بنا به دلایل مختلفی دچار آسیب و مشکل شود.

چرا سایبان متحرک نیاز داریم؟

در طول سال ها ، طیف گسترده ای از سایبان های خودرو توسط تولیدکنندگان ایجاد شده است تا راحتی را برای کاربران خود ایجاد کنند. امروزه، به طور عمده دو نوع سایبان وجود دارد که می تواند برای اهداف پارکینگ ماشین استفاده شود. این سایبان ها، سایبان متحرک خودرو و سایبان ثابت خودرو است که هر دو رضایت مطلوب کاربر را برای افرادی که از آن ها استفاده می کنند تضمین می کند.

این دسته بندی که مطالعه کردید بر اساس نوع عملکرد سایبان متحرک بوده است در ادامه با سایبان هایی آشنا می شوید که قابل حمل در هر نقطه ای هستند. این سایبان ها بر خلاف سایه بان های ثابت، مقاومت بیشتری در برابر وزش بادهای شدید دارند. بدین ترتیب می توان از نور طبیعی برای روشن کردن ساختمان استفاده کرد.

یکی از فضاهایی که بیشترین استفاده از سایبان متحرک را دارند معمولا رستوران و کافی شاپ های روباز هستند. چند سالیست که استقبال مشتریان از رستوران های روباز زیاد شده، چرا که خوردن غذا در فضای آزاد و دیدن یک منظره زبیا بسیار لذت بخش تر است تا نشستن در یک محوطه بسته، اما رستوران ها روباز را نمی توان بدون سایبان در نظر گرفت. قطعا در روزهای گرم نشستن زیر نور مستقیم خورشید و در روزهای سرد و بارانی نشستن زیر بارندگی نه تنها لذت بخش نیست بلکه آزاردهنده نیز می باشد، پس برای رستوران و کافی شاپ ها به سایبان متحرک احتیاج دارید. سایبان های متحرکی که هر زمان بخواهید با استفاده از ریموت کنترل قابل تنظیم و باز و بسته شدن می باشند.

این موضوع به خاطر استفاده از بازو یا مفاصلی است که جهت باز و بسته شدن سایبان مورد استفاده قرار می گیرند. مجهز بودن سایبان های متحرک به موتور از دیگر عواملی است که می تواند منجر به افزایش قیمت این سایبان ها شود. البته با توجه به مزیت هایی که این سایبان ها دارند، قیمت آنها نیز معقولانه می باشد.

سایبان متحرک رستوران

مدل های منحصر بفردی که در این مطلب خواهید دید، شاید بهترین نمونه طراحی شده در زمینه گاراژهای متحرک باشند. سایبان متحرک وجودشان در حیاط منزل بخصوص در فصول گرم سال یک مزیت بزرگ محسوب می شود. حتما برایتان پیش آمده زمانی که قصد داشتید سوار ماشین خود بشوید اما به محض نشستن روی صندلی احساس می کردید. سایبان متحرک یک گزینه ایده آل برای مصون نگهداشتن خودردوی شما از گزند آفتاب مضر تابستان خواهد بود. مدل های منحصر بفردی که در این مطلب خواهید دید، شاید بهترین نمونه طراحی شده در زمینه گاراژهای متحرک باشند پس تا پایان این مطلب با سایه سازان توانا همراه باشید. آقا دمتون گرم خیلی مرسی واسه سایبان متحرک مغازه ما، دیروز یکی از دوستام اومد مغازه قیمت سایبان رو پرسید گفت نسبت به جنس و متریالش خیلی خوب خریدم.