دسته‌ها
اخبار

دوازده مورد برجسته از نمایشگاه مبلمان استکهلم 2023


ترویج: بزرگترین پلت فرم جهان برای طراحی اسکاندیناوی، نمایشگاه مبلمان استکهلم برای سال 2023 باز می گردد و بیش از 400 غرفه دار از 31 کشور در این رویداد شرکت خواهند کرد.

رویدادهای نمایشگاه امسال شامل نمایشگاه هایی با ارائه آثار طراحان جدید، مجموعه ای از گفت،ای معماری و طراحی و جوایز طراحی اسکاندیناوی.

نکات برجسته نمایشگاه مبلمان استکهلم 2023 را بخو،د.

تصویر دست و منسوجات
نمایشگاه اکنون یا هرگز – 1 کیلوگرم CO2e بر روی «مواد مختلف بر محیط اطراف ما تأثیر می‌گذارند – و انتخاب‌های ما چه تفاوتی ایجاد می‌کند» تمرکز دارد.

گفت،ای نمایشگاه مبلمان استکهلم

این نمایشگاه دارای یک برنامه مملو از گفت،ای معماری و طراحی است که در طول هفته با سخنران، از جمله طراحان Sabine Marcelis، Stephen Burks و Raw Edges و همچنین معماران برگزار می شود. آندرس لنداگر و ویکتوریا میلستروپ

مزرعه Älvsjö

Älvsjö Gård یک پلت فرم جدید برای طراحی آزمایشی، تحقیقاتی و کل،یونی است که در یکی از قدیمی‌ترین عمارت‌های موجود در استکهلم قرار دارد. با نزدیکی به نمایشگاه مبلمان استکهلم، موقعیت منحصر به فردی برای نمایش طراحی در مقیاس محدود و کوچک برای مخاطبان گسترده دارد. در این نمایشگاه آثاری از گا،ی های طراحی، سازندگان، هنرمندان مستقل و طراحان به نمایش گذاشته می شود

غرفه داران سال 2023 عبارتند از Tableu از دانمارک، Pyton Gallery و Kiosken از نروژ و استکهلم مدرن، Coulisse Gallery و Veermakers از سوئد. هنرمند فردریک نیلسن اینستالیشن Mixed Emotions را به نمایش می گذارد و نمایشگاه سرپرستی New Narratives کارهای جدید و منحصر به فرد تعدادی از طراحان و هنرمندان سوئدی را نشان می دهد. همچنین توکیو از اسلوونی، ناوت از سوئد و مجسمه‌ساز و طراح سوئدی Kajsa Melchior آثار خود را در اینجا به نمایش خواهند گذاشت.

گرافیک با اشیاء داخلی تحریف شده
گلخانه پلتفرمی است که آثار طراحان جوان را به نمایش می گذارد

گلخانه

امسال 32 طراح و 30 مدرسه طراحی از 18 کشور جهان در گرین هاوس نمایشگاه خواهند داشت. پلت فرم نمایشگاه مبلمان استکهلم برای طراحان جوان نوظهور شامل بحث و گفت،ای میزگردی در The Green،use Bar by Nola خواهد بود که توسط برند مبلمان نولا با همکاری طراحان طراحی شده است. آنکی گنایب و میا کولین.

هفته طراحی استکهلم

بیش از 100 برند مبلمان، استودیو طراحی و موزه در آن شرکت خواهند کرد هفته طراحی استکهلمکه توسط نمایشگاه مبلمان استکهلم برگزار می شود. این جشنواره دارای برنامه ای از نمایشگاه ها در گا،ی ها و موزه ها، نمایشگاه ها و مهم، ها است.

ع، سه نفری که پشت یک میز ایستاده بودند
اکنون یا هرگز – 1 کیلوگرم CO2e توسط Emma Olbers و آژانس طراحی EY سازماندهی شده است

حالا یا هرگز – 1 کیلوگرم CO2e

حالا یا هرگز – 1 کیلوگرم CO2e روی «مواد مختلف بر محیط اطراف ما تأثیر می‌گذارند – و انتخاب‌های ما چه تفاوتی دارد» تمرکز خواهد کرد. این رویداد توسط نوآوری و آژانس طراحی EY و طراح و استراتژیست پایداری اما اولبرز.

مهمان افتخاری

استودیوی طراحی جلو به ،وان مهمان افتخاری نمایشگاه مبلمان استکهلم انتخاب شده است. Front اولین استودیوی طراحی سوئدی است که به رسمیت شناخته شده است و آنها بخش هایی از پروژه تحقیقاتی طول، خود را با تمرکز بر طبیعت سوئد نشان خواهند داد.

این استودیو زم، که یک استودیوی طراحی تازه پیدا شده بود، در Green،use به نمایش گذاشته شد و به ،وان بخشی از نمایشگاه امسال، اینستالیشن ایجاد خواهد کرد.

نسخه گا،ی

گا،ی ادیشن نمایشگاهی است که توسط صاحب سبک سوفیا برات طراحی شده است و هدف آن ارائه فرصتی به شرکت های شهر برای نمایش محصول در هفته طراحی استکهلم با هدف تقویت ارتباط بین شهر و نمایشگاه است.

ع، دو نفری که پشت میز نشسته اند
Jonas Bohlin و Christine Ingridsdotter برای ایجاد نوار Underbar با یکدیگر همکاری کرده اند

نوار فوق العاده

معمار داخلی Jonas Bohlin و طراح کریستین Ingridsdotter نوار Underbar در سالن B را از اجزای با دقت انتخاب شده ایجاد خواهند کرد که پس از پایان نمایشگاه دوباره مورد استفاده قرار خواهند گرفت. هدف این بار این است که محل ملاقاتی باشد که با دقت و تخیل ایجاد شده است، جایی که خلاقیت های جدید طراحی شده توسط Bohlin نیز برای اولین بار به نمایش درخواهد آمد.

نسخه برهنه

The Nude Edition یک منطقه نمایشگاهی جدید است که با غرفه های از پیش ساخته شده از مواد بازیافتی ساخته شده است که شامل Reform Design LAB و Hans K است.

این منطقه که دارای غرفه های کوچک به وسعت 15 متر مربع است که بعد از نمایشگاه بازیافت می شود، قصد دارد روشی پایدارتر برای نمایشگاه نشان دهد. شرکای مصالح برای ساخت و ساز و کف سازی منطقه Recoma و Tarkett هستند.

طراحی جوان سوئدی

پلت فرم نمایشگاه Ung Svensk Form – طرح جوان سوئدی – به نمایشگاه مبلمان استکهلم بازمی گردد تا 25 سالگی خود را جشن بگیرد. Ung Svensk Form یک جایزه سالانه و نمایشگاه توریستی است که استعدادهای جوان سوئدی را به نمایش می گذارد که توسط Svensk Form سازماندهی شده است. این نمایشگاه در مرکز گلخانه واقع خواهد شد.

تصویر گروهی از افراد نشسته پشت میز
جوایز طراحی اسکاندیناوی شامل هشت دسته است

جوایز طراحی اسکاندیناوی

جوایز طراحی اسکاندیناوی جایزه جدیدی است که برای تجلیل از بهترین طراحی، معماری و دکوراسیون داخلی در سوئد، نروژ، دانمارک و فنلاند آغاز شده است.

این جوایز شامل هشت بخش، از جمله معماری سال و جایزه پایداری سال است. برندگان در یک مراسم و شام در تالار شهر استکهلم در 6 فوریه معرفی می شوند و در نمایشگاهی در سالن B در نمایشگاه مبلمان استکهلم به نمایش در می آیند.

این جایزه با همکاری انتشارات It Is Media و نمایشگاه مبلمان استکهلم است.

بستن حلقه

بسته شدن حلقه خواهد بود یک نمایشگاه مهمان توسط پلت فرم طراحی جامعه سولاریس این نشان می دهد که چگونه تقریباً 11 میلیون تن پ،تیک در سال به اقیانوس های ما ختم می شود. در این نمایشگاه هنر، مبلمان، نورپردازی و مد ایجاد شده توسط طراحان و برندهایی مانند کریم رشید، پیر بالمین، سواروسکی و جولیا کوئرنر به نمایش گذاشته شده است.

نمایشگاه مبلمان استکهلم 2023 از 7 تا 11 فوریه 2023 در Stock،lmsmässan، Mässvägen 1، 125 30 Älvsjö، سوئد. برای فهرستی به روز از رویدادهای معماری و طراحی که در سراسر جهان برگزار می شود، به راهنمای رویدادهای Dezeen مراجعه کنید.

محتوای مشارکت

این مقاله توسط Dezeen برای نمایشگاه مبلمان استکهلم به ،وان بخشی از یک مشارکت نوشته شده است. درباره محتوای مشارکت Dezeen در اینجا اطلاعات بیشتری ،ب کنید.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/02/01/twelve-highlights-from-stock،lm-furniture-fair-2023/