دسته‌ها
اخبار

ده کابین دنج با فضای نشیمن که مناظری از طبیعت را قاب می کند


از نروژ تا نیوزلند، این لوک‌بوک کابین‌های روستایی با مناطق زندگی دنج را بررسی می‌کند که با مواد طبیعی و مناظر طبیعی متحرک شده‌اند.

کابین ها یک نوع شناسی ساختم، محبوب با معماران در سراسر جهان هستند. پناهگاه‌های کوچک که معمولاً از چوب ساخته می‌شوند، به‌،وان استراحتگاه‌های آرام در مکان‌های دورافتاده من، هستند.

اندازه کوچک آنها و استفاده از مواد آلی مانند چوب به این سازه ها کمک می کند تا با محیط طبیعی ،یب شوند و در عین حال فضاهای زندگی گرم و آرامی را برای ،نان ایجاد کنند.

همانطور که در این خلاصه نشان داده شد، چیز دیگری برای دنج ، یک کابین مورد نیاز نیست، و حفظ فضای داخلی آن‌ها بر روی رویداد اصلی – چشم‌اندازهای بیرون از طبیعت – تمرکز می‌کند.

این جدیدترین نسخه از مجموعه لوک‌بوک‌های ما است که از آرشیو Dezeen الهام می‌گیرد. برای الهام بیشتر، نگاه کنید به لوک‌بوک‌های قبلی که شامل فضای داخلی با فرش‌های معمولی، اتاق‌خواب‌های خاکی با رنگ‌های طبیعی و فضای داخلی هتل با رنگ‌های جواهری است.


فضای زندگی Enough House اثر برایان مک کی لیونز
ع، از جیمز بریت،ا است

خانه کافی، کانادا، اثر برایان مک کی-لیونز

تخته‌های کف با رنگ تیره، تیرها و ستون‌های چوبی روشن و در معرض این کابین را در مزرعه‌ای در نوا اسکوشیا تکمیل می‌کنند.

اتاق نشیمن آن دارای پنجره‌های بزرگ برای تماشای مناظر روستایی است، اما حسی امن با سقف‌های کم، فرش نرم و مبلمان چرمی راحت مانند صندلی راحتی 2 Fauteuil Grand Confort توسط Le Corbusier را حفظ می‌کند.

درباره خانه کافی بیشتر بد،د ›


مبل ال شکل و صندلی راحتی داخل فضای نشیمن کابین
ع، از تام برد است

Loging Gl، Lodge، ،ستان، توسط معماران مایکل کندریک

یک شومینه سیاه رنگ از سقف این ،مت نشیمن، واقع در لوینگ گلس لج در شرق سا،، آویزان شده است.

اتاق دارای طراحی پشتی است که با مبلمان بافته شده و سطوح چوبی پر شده است که به اطمینان از حفظ تمرکز بر روی شیشه های کف تا سقف کمک می کند.

به گفته طراح آن مایکل کندریک معماران، هدف استودیو این بود که به کابین “حس شفافیت و تعلق در محیط آن” بدهد.

درباره Loing Gl، Lodge بیشتر بد،د ›


،مت نشیمن و غذاخوری خانه کلاه در سوئد
ع، توسط جیم استفنسون است

خانه کلاه، سوئد، اثر تینا برگمن

با وجود سقف‌های بلند، فضای نشیمن و غذاخوری کلاه‌هاوس با پالت متریال گرم آن که توسط چوب‌های مختلف تسلط دارد، احساس راحتی می‌کند.

اینها شامل پانل های ص،ر روی دیوارها و بلوک های ص،ر انتهایی برای کف است. صندلی پنجره ای با بالشتک به مالک اجازه می دهد تا خود را در منظره غوطه ور کند.

درباره خانه کلاه بیشتر بد،د ›


اتاق نشیمن کابین جزیره برونی اثر مگوایر + دوین
ع، از راب ماور است

کابین جزیره برونی، استرالیا، توسط مگوایر + دوین

کاج بالتیک تقریباً تمام سطوح این کابین خارج از شبکه در تاسم، را که توسط Maguire + Devin با اشاره به خانه‌های سنتی ژاپنی طراحی شده است، می‌پوشاند.

تقریباً هر قطعه مبلمان بخشی از چارچوب ساختمان را تشکیل می دهد و یک فضای داخلی مینیمالیست و بدون درهم ریختگی ایجاد می کند. این شامل یک ،مت نشیمن بلند است که در کنار یک شیشه قرار دارد و با یک میز کم ارتفاع و فرش‌هایی برای نشستن تکمیل شده است.

درباره کابین جزیره برونی بیشتر بد،د ›


فضای نشیمن کابین Biv Punakaiki
ع، توسط Stephen Goodenough است

Biv Punakaiki، نیوزلند، توسط Fabric Architecture

این کابین تعطیلات که در داخل جنگل بار، در دهکده ساحلی Punakaiki پنهان شده است، دارای دهانه های شیشه ای بزرگ است که هدف آن غوطه ور ، سرنشینان در منظره است.

اثاثیه‌ها برای جلوگیری از پرت شدن حواس از منظره کم هستند، اما با ساختار چوبی گرم و در معرض دید و اثاثیه قرن بیستم از جمله صندلی پروانه‌ای چرمی، حسی خانگی ایجاد می‌شود.

درباره Biv Punakaiki بیشتر بد،د ›


کابین جنگلی متحرک در کمپینگ Het bos roept توسط The Way We Build
ع، از جوردی هویسمن است

کلبه جنگلی، هلند، به روشی که ما می سازیم

طاق‌هایی که از ص،ر ساخته شده‌اند، به این کابین کوچک سیار که در یک کمپینگ در جنگل Robbenoordbos در هلند قرار دارد، شخصیتی شبیه نمازخانه می‌دهد.

فضای نشیمن جمع و جور آن عمداً ساده است، فقط با یک میز تحریر و یک مشعل چوب برای گرما مبله شده است و به بازدیدکنندگان فضای مراقبه ای برای “جوان شدن نزدیک به طبیعت” ارائه می دهد.

درباره کلبه جنگلی بیشتر بد،د ›


اتاق نشیمن کابین اسکی Iragüen Viñuela Arquitectos
ع، از مار، زگرز است

خانه در کنار رودخانه کائوتین، شیلی، اثر Iragüen Viñuela Arquitecto

Iragüen Viñuela Arquitectos برای پوشش داخلی این کابین اسکی در شیلی، چوبی با رنگ تیره را انتخاب کرد و یک منطقه نشیمن خوش خلق و در عین حال دنج را ایجاد کرد که در آن چشم اندازهای بیرون در مرکز توجه قرار می گیرد.

این استودیو گفت: “داخل خانه که کاملاً با چوب سیاه پوشانده شده است، کنتراست بسیار خوبی را با منظره سفید زمست، و تابست، سبز ایجاد می کند و فضایی از درون نگری و آرامش را با توجه به شغل سرپناه ارائه می دهد.”

درباره خانه کنار رودخانه کوتین بیشتر بد،د ›


فضای زندگی در کابین نوردمارکا توسط معماران Rever & Drage
ع، از تام اوگر است

کابین Nordmarka، نروژ، Rever & Drage

یک پنجره گوشه‌ای زاویه‌دار، اتاق نشیمن بدون تزئین کابین نوردمارکا را که Rever & Drage اخیراً در نروژ تکمیل کرده است، متحرک می‌کند.

رنگ‌های سبز و آبی محیط جنگلی، پس‌زمینه‌ای رنگارنگ را برای فضای مرتفع تشکیل می‌دهند که با تخته‌های چوبی سبک و مبلمان همسان مشخص می‌شود.

درباره کابین نوردمارکا بیشتر بد،د ›


فضای داخلی خانه نویسنده در دانمارک توسط اسلث
ع، توسط Rasmus Hjortshøj، ساحل است

خانه نویسنده، دانمارک، اثر اسلث

استودیوی منظره اسلث کابین این نویسنده را طوری طراحی کرد که با محیط طبیعی آن در حومه آرهوس هماهنگ شود.

تخته‌های ص،ر داگ، در اتاق نشیمن قرار گرفته‌اند و در حالی که درختان اطراف را بازتاب می‌دهند، فضایی دنج برای صاحب خانه ایجاد می‌کنند. قفسه های کتاب در پایه پروفیل شیرو، آن به کاهش ارتفاع اتاق کمک می کند و باعث می شود که احساس راحتی بیشتری داشته باشید.

درباره خانه نویسنده بیشتر بد،د ›


کابین بالای درخت در هتل منظره برگالیف، سوئد، اثر هانا مایکلسون

هتل منظره برگالیف، سوئد، اثر هانا مایکلسون

این کابین چوبی جمع و جور که در بالای درختان یک کوه سوئدی قرار دارد، یکی از چهار کابین طراحی شده برای هتل منظره برگالیف است.

مانند بسیاری از کابین های دیگر در لیست، فضای داخلی به سادگی تمام شده است. این امر توجه را به یک نیمکت چوبی L شکل و صندلی پنجره جلب می کند که برای بازدیدکنندگان طراحی شده است تا در مناظر بیرون از مناظر گم شوند.

درباره هتل لنداسکیپ برگالیف بیشتر بد،د ›

این جدیدترین نسخه از مجموعه لوک‌بوک‌های ما است که از آرشیو Dezeen الهام می‌گیرد. برای الهام بیشتر، نگاه کنید به لوک‌بوک‌های قبلی که شامل فضای داخلی با فرش‌های معمولی، اتاق‌خواب‌های خاکی با رنگ‌های طبیعی و فضای داخلی هتل با رنگ‌های جواهری است.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/01/28/cabins-cosy-living-،es-lookbooks/