دسته‌ها
اخبار

ده اتاق خواب خاکی که از رنگ ها و بافت های طبیعی استفاده می کنند


در جدیدترین لوک بوک خود، 10 فضای داخلی اتاق خواب را برجسته می کنیم که پالت های رنگی خاکی و مواد طبیعی را برای القای حس آرامش و آرامش معرفی می کنند.

رنگ‌های گرم قهوه‌ای خاکی و رنگ‌های خنثی روشن در کنار رنگ‌های رنگارنگ سفالی و سبزی‌های سبز بر روی مبلمان نرم، تخت‌خواب‌ها و تزئینات برای ایجاد فضایی آرام در این اتاق‌خواب‌ها استفاده شده است.

سطوح سنگی، پوشش‌های چوبی، پارچه‌های کتان، رنگ‌های سفالی و آهکی، بافت‌های ظریفی را به فضاهای داخلی می‌بخشند.

این جدیدترین نسخه از مجموعه لوک‌بوک‌های ما است که از آرشیو Dezeen الهام می‌گیرد. برای الهام بیشتر، نگاه کنید به لوک‌بوک‌های قبلی که شامل دکوراسیون داخلی هتل، آشپزخانه‌هایی با سطوح مرمر و خانه‌های بیوفیلیک است.


اتاق خواب قهوه ای در خانه ای در مکزیکو سیتی توسط کلویی میسون گری
ع، از فابیان مارتینز

خانه Colonia Condesa، مکزیک، اثر Chloé Mason Grey

برای بازسازی این خانه در اواسط قرن بیستم در مکزیکو سیتی، استودیوی داخلی محلی Chloé Mason Grey با معرفی رنگ‌ها و بافت‌های تیره و خاکی، کمبود نور طبیعی وارد فضا را پذیرفت.

دیوارهای اتاق خواب اولیه با گچ قهوه ای پوشانده شده بود و فضا با یک تخته سر چرمی قهوه ای و اثاثیه کت، در سایه های عمیق سبز جنگلی تکمیل شده بود.

درباره خانه Colonia Condesa بیشتر بد،د ›


فضای داخلی Casa Maiora توسط استودیو Andrew Trotter در Puglia
ع، سالوا لوپز

Casa Maiora، ایتالیا، توسط استودیو اندرو تروتر

استودیو Andrew Trotter که برای تقلید از چشم‌انداز اطراف طراحی شده است، این ویلا را در Puglia با دیوارهای ماسه‌سنگ و آهک با پوششی از آهک صورتی ساخته است.

کف‌پوش‌های سنگی دیوارهای با رنگ گرم را تکمیل می‌کنند، در حالی که در اتاق‌خواب‌ها، مبلمان عتیقه چوبی محلی و فرش‌های بزرگ بافته شده، سایه‌های خاکی عمیق‌تری به آن‌ها اضافه می‌کنند.

درباره Casa Maiora بیشتر بد،د ›


فضای داخلی اتاق خواب دامبو لفت توسط طرح های کریستال سینک،
ع، از ست کاپلان

Dumbo Loft، ایالات متحده، توسط Crystal Sinclair Designs

استودیوی دکوراسیون داخلی نیویورک Crystal Sinclair Designs پس زمینه سفید کم رنگ این اتاق خواب را در آپارتم، در بروکلین با سایه های کاراملی قهوه ای و بافت های طبیعی برجسته کرده است.

یک صندلی مخملی زرد مایل به قهوه‌ای، کاشی‌های روستایی که دور نیمه پایینی ستون‌های ساختاری می‌پیچند و یک دیوار چوبی چوبی به دنج‌تر و جذاب‌تر ، فضا کمک می‌کنند.

درباره دامبو لفت بیشتر بد،د ›


خانه شهری Beauvoir توسط HÛT
ع، از امانولیس استازایتیس

خانه شهری Beauvoir، ،ستان، توسط HÛT

به ،وان بخشی از تعمیرات اساسی یک خانه در لندن، استودیوی معماری بریت،ایی HÛT سطوح و نازک کاری اتاق خواب اصلی را به رنگ سبز مریم گلی تکمیل کرد و با اشاره به استفاده از سایه های سبز در آشپزخانه و اتاق نشیمن طبقه پایین اشاره کرد.

به گفته این استودیو، رنگ سبز خاموش به دلیل ماندگاری و ماندگاری طول، و همچنین به دلیل جذابیت بصری آن هنگام جفت شدن با الوار در معرض انتخاب شده است.

درباره خانه شهری De Beauvoir بیشتر بد،د ›


فضای داخلی استودیو Hygge توسط ملینا رومانو
ع، از MCA Estúdio

Hygge Studio، برزیل، توسط ملینا رومانو

ملینا رومانو، طراح برزیلی، از رنگ‌ها، بافت‌ها و تزئینات خاکی بی‌شماری برای دستیابی به فضای داخلی مدرن با «جذابیت روستایی» در این آپارتمان سائوپائولو استفاده کرده است.

کف‌پوش‌های سفالی و دیوارهای آجری خامه‌ای با مبلمان راحت و مبلمان ملایم با رنگ‌های خاکی، از جمله قاب تخت زنگ‌زده و تخته سر دراز در اتاق خواب تکمیل شد.

رومانو همچنین یک گیاه برگ‌دار گرمسیری، شاخه‌های لکه‌دار با گلسنگ و نقاشی دیواری به شکل ،ه را به فضا اضافه کرد.

درباره Hygge Studio بیشتر بد،د ›


تخت سفارشی در خانه بیستم توسط وودز و دانگران
ع، جو فلچر

بیستم، ایالات متحده آمریکا، توسط Woods + Dangaran

پانل های چوبی، مبلمان قدیمی و رنگ های قهوه ای خاکی مشخصه فضاهای داخلی خانه بیستم در سانتا مونیکا توسط استودیوی لس آنجلس Woods + Dangaran است که در اطراف یک درخت زیتون ساخته شده است.

اتاق خواب اصلی به گونه ای طراحی شده بود که ظاهری صاف و مجلل داشته باشد، با یک فرش ابریشمی مهربان، وسایل برنجی و یک تخت سفارشی که در یک محیط چوبی فرو رفته است.

درباره بیستم بیشتر بد،د ›


اتاق خواب در آپارتمان شماره 6 توسط Studio MK27
ع، از Fran Parente

آپارتمان شماره 6، برزیل، توسط Studio MK27

این اتاق خواب همچنین دارای یک تخت چوبی سفارشی است که توسط معماری و طراحی محلی Studio MK27 طراحی شده است.

این تمرین فرش‌های لمسی، پتوها و پانل‌های دیواری پارچه‌ای را در سایه‌های مختلف قهوه‌ای و خنثی روشن اضافه کرد تا با کفپوش سنگ بازالت در آپارتمان سائوپائولو تضاد داشته باشد.

استودیو MK27 گفت: “نور طبیعی هر قطعه و هر گوشه ای را گرم می کند و اجازه می دهد تا چوب ها، مخمل ها و سنگ ها بلندتر صحبت کنند.”

درباره آپارتمان شماره 6 بیشتر بد،د ›


هتل Escondido Oaxa توسط Decada Furniture
ع، از Undine Pröhl

هتل Escondido Oaxaca، مکزیک، توسط Decada Furniture

استودیوی داخلی Decada Muebles اتاق‌خواب‌های این هتل بوتیک در شهر Oaxaca را با تخته‌های نخل بافته شده و مبلمان چوبی سابینو ساخته شده توسط صنعتگران محلی، از جمله میزهای کناری، چارچوب تخت و کرکره تکمیل کرد.

در کنار لهجه های چوبی، دیوارهای گچی به گرما و بافت به فضا کمک می کند و مک، آرامش بخش برای اقامت مسافران ایجاد می کند.

درباره هتل Escondido Oaxaca بیشتر بد،د ›


دروازه قصر اثر تالا فستوک
ع، مایکل سینک،

آپارتمان دروازه قصر، ،ستان، توسط استودیو Tala Fustok

عمل طراحی داخلی محلی استودیو Tala Fustok این آپارتمان در غرب لندن را با ،یبی از بافت‌های سنگی، پارچه‌های خاکی و پالت رنگی ملایم و گرم به یک “محرم آرام” تبدیل کرد.

،مت مرکزی اتاق خواب یک تخت مخملی به سبک دهه 1960 در رنگ صورتی غبارآلود است. اقلام تزئینی اطراف آن شامل یک ملیله دیواری، یک شومینه سنگی مدرن و یک مجسمه سرامیکی به شکل ارگ،ک است.

درباره آپارتمان دروازه قصر بیشتر بد،د ›


Lom Haijai توسط Studionomad
ع، از سوپی جونترانگور

Lom Haijai، تایلند، توسط Studionomad

Lom Haijai یک بلوک آپارتم، در بانکوک است که توسط معماری Studionomad طراحی شده است که درخت، را در لابه لای لوورهای نما رشد می کنند.

هر اتاق خواب در بلوک آپارتم، دارای یک بالکن ژولیت است که به یک حیاط داخلی نگاه می کند. کفپوش های چوبی و پوشش های دیواری به تم الهام گرفته از طبیعت طراحی می افزایند.

درباره Lom Haijai بیشتر بد،د ›

این جدیدترین نسخه از مجموعه لوک‌بوک‌های ما است که از آرشیو Dezeen الهام می‌گیرد. برای الهام بیشتر، نگاه کنید به لوک‌بوک‌های قبلی که شامل دکوراسیون داخلی هتل، آشپزخانه‌هایی با سطوح مرمر و خانه‌های بیوفیلیک است.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/01/21/earthy-bedrooms-natural-colours-textures-interiors-lookbooks/