دسته‌ها
اخبار

درو ماندل قدیمی و جدید را در گسترش اقامتگاه تورنتو دهه 1920 ترکیب کرد.


معماران درو مندل کلبه‌ای به سبک صنعتگر در سال 1920 را در تورنتو بازسازی و گسترش داده است که «قدیمی و جدید» را با پلان طبقه باز معاصر، تراس سنگ‌آهکی، آثار تاریخی و جزئیات مجلل «ازدواج می‌کند».

در تابستان 2022 تکمیل شد – تقریباً 100 سال پس از ساخت و ساز اولیه – خانه 5 اتاق خوابه و حمام 4.5 شخصیت تاریخی را در امتداد خیابان حفظ می کند اما گسترش عقب را پنهان می کند که مساحت را از 4000 فوت مربع (370 متر مربع) به افزایش می دهد. 5625 فوت مربع (520 متر مربع).

معماران درو ماندل کلبه دهه 1920 را گسترش دادند

معمار درو مندل، مدیر ارشد، می گوید: «تغییرات در خانه تاریخی منع، کننده تکامل نوع شناسی اقامتگاه تک خانواده از دهه 1920 است، جایی که فضاهای کمتر رسمی خانه نقش مرکزی و یکپارچه تری را در زندگی خانه ایفا می کند. از او استودیو همنام مستقر در تورنتو، کانادا.

نمای جلویی با محوطه سازی جدید، محوطه سازی سخت، مصالح و جزئیات معماری بازسازی شد. اما پس از سال‌ها بازسازی ضعیف، فضای داخلی ت،یب و جایگزین شد و تنها پلان سالن مرکز حفظ شد.

اینگلنوک مستطیل در اتاق نشیمن کلبه تورنتو
این تیم یک innglenook جدید به سالن اصلی اضافه کرد

این تیم جزئیات و تن،ات سنتی را در اتاق های جلو بازگرداند و یک ،نوک جدید در فضای سالن اصلی اضافه کرد.

این طرح به جزئیات اصلی مانند الگوی درب جلویی و پانل درب داخلی اشاره دارد که بر اساس درب‌های قدیمی کالج سلطنتی جراحان ساخته شده است.

طراحی داخلی خنثی در کلبه ای که توسط معماران درو ماندل بازسازی شده است
فضای داخلی در سراسر خانه طبیعی است

مندل: “در ابتدا برای مک، بین سالن و اتاق نشیمن، به سبک صحیح خانه، برای دو مشتری جراح در نظر گرفته شد، عتیقه‌ها در نهایت الهام‌بخش درهای جدید در سراسر بودند، هر جفت با هشت پانل قالب‌گیری شده در هر طرف.” گفت.

این تیم از نقره‌ای و رنگ‌های سفید رنگ خانه اصلی برای پیوند ساختار قدیمی با گسترش استفاده کرد. پاکت جدید از سنگ آهک با ابعاد صاف سفارشی پوشیده شده است که هم روی هم چیده شده و هم آویزان شده است و شیشه های بزرگی که به تراس و فضای سبز اطراف باز می شود.

حمام با جزئیات مدرن در کلبه توسط معماران درو ماندل
این طرح قصد دارد ،اصر جدید و قدیمی را با هم ،یب کند

انتخاب گرم، دعوت کننده و جاودانه، از مواد اصیل و طبیعی برای زیبایی و دوام آنها بر اساس “یک طرز فکر موروثی” استفاده شده است، به این امید که اثر جدید “به ،وان ارزشی برای حفظ تاریخی ارزش داشته باشد”.

علاوه بر این شامل یک آشپزخانه جدید، اتاق خانواده، و اتاق صبحانه است که دارای پانل های شیشه ای از کف تا سقف با قاب مخفی است که به داخل یک محفظه مخفی برای گوشه ای ناپدید می شود.

کابینت سنگی در بازسازی کلبه ای به سبک دهه 1920
کابینت های سنگی موتوردار در یک روشویی یکپارچه حل می شوند

اتاق‌های خواب طبقه دوم را با یک سوئیت اصلی روشن و مطبوع تشکیل می‌دهند که از نور ج،ی از طریق شیشه‌های وسیع بهره می‌برد، در حالی که فضای اداری و سالن در طبقه سوم از پنجره‌ای ۳۰ فوتی (۹ متری) به بیرون از حیاط نگاه می‌کند.

جزئیات داخلی غنی و دقیق هستند – مانند کابینت‌های سنگی موتوردار که در یک روشویی یکپارچه حل می‌شوند و یک شومینه سنگین که از انبوه خانه بیرون زده است.

یک خانه آجری اصلی به ،وان گلخانه و ورودی فرعی در الحاقیه جذب شد.

فضاهای گردهمایی خانواده به طور یکپارچه به باربیکیو و تراس بیرونی با یک پله سنگی جامد تبدیل می‌شوند.

فضای تجمع خانواده در کلبه دهه 1920 که به پاسیو تبدیل می‌شود
فضاهای گردهمایی خانواده به یک تراس در فضای باز منتقل می شوند

مندل به Dezeen گفت: “این اتاق بیرونی دور یک شومینه سنگی چوب سوز در مقیاس بزرگ می پیچد که پشت خانه را به داخل و خارج، هم از نظر بصری و هم از نظر ساختاری، پیوند می دهد.”

خانه Craftsman تنها بازسازی دهه 1920 نیست که استودیو در تورنتو انجام داده است، یک خانه آجری به سبک احیای گرجستان را در همان نزدیکی بازسازی کرد و یک خانه در حال سقوط را با هندسه جایگزین کرد که ریتم همسایگانش را تکرار می کرد.

عکاسی توسط عکاسی فضایی دوگانه.


اعتبار پروژه:

معماری: معماران درو مندل; درو مندل، لیندن گی،، ، پون
ساخت و ساز: تحولات آیزنر موری
چشم انداز: معماری و طراحی منظره فا، وایت، باغبان چلسی، محوطه سازی پنی آرتورز آربوردیل
ساختاری: مهندسی بلک ول
مک،کی: مشاوره ZAAB
مشاور مشتری: استودیو مازن
آسیاب کاری: Renca + Heilimo Inc


منبع: https://www.dezeen.com/2023/01/23/drew-mandel-expansion-1920s-toronto-residence/