دسته‌ها
اخبار

تیم رهبری استودیوی بریتانیایی Conran and Partners را می خرد


تیم رهبری معماری و طراحی داخلی بریت،ا Conran and Partners ،ید مدیریتی شرکت را نهایی کرده است که اکنون در مالکیت مدیران آن است.

پنج مدیر اصلی این شرکت – تینا نوردن، سایمون کینکید، سباستین کانران، کیتی کلارک و تیم باودر-ریجر – اکنون مالکیت این عمل را دارند که بیش از 40 سال پیش توسط طراح ترنس کانران تأسیس شد.

نوردن گفت: «Conran & Partners قبل از هر چیز یک تجارت خلاق است.

مدیران Conran و شرکا
این استودیو اکنون در اختیار پنج مدیر اصلی آن است

او افزود: «ما به ارائه خدمات بوتیک متمایز به مشتریان در بریت،ا و در سطح بین‌المللی افتخار می‌کنیم، چه در حال ارائه طراحی معماری برای یک محله شهری جدید یا ایجاد فضای داخلی منحصر به فرد برای یک برند مهمان‌نوازی جه، باشیم».

“مالکیت جدید این عمل یک لحظه فوق‌العاده هیجان‌انگیز برای ما است تا بتو،م بر روی یک میراث منحصربه‌فرد بنا کنیم و ،ب‌وکار را با هدف روشن به جلو ببریم.”

مالکان جدید سال ها با شرکت بوده اند

کنران و شرکا گفت که چهار مالک جدید همگی “نقش های کلیدی در این عمل برای سال های متمادی داشته اند و در رشد و توسعه تجارت موثر بوده اند”.

آنها با حمایت اعضای هیئت مدیره Conran و Partners، استودیو را که دفاتری در لندن و هنگ کنگ دارد، هدایت خواهند کرد.

دو کارمند در یک دفتر با کفپوش بلوط
این استودیو اخیرا دفتر مرکزی خود را در لندن طراحی کرده است

“مدیران به ساختن بر میراث و اخلاق سر ترنس کانران برای دستیابی به ،یبی یکپارچه از معماری و طراحی داخلی از طریق طراحی دقیق و مشارکتی که به نیازها و خواسته‌های کاربران و همچنین محیط وسیع‌تر پاسخ می‌دهد، ادامه خواهند داد.” شرکت گفت.

هیچ جزئیات مالی در مورد ،ید ارائه نشده است.

استودیو به دلیل کار بر روی ساختمان های لندن شناخته شده است

Conran and Partners روی تعدادی از ساختمان‌های نمادین لندن کار کرده است، از جمله Barbican Estate که یک خوابگاه جوانان را به آپارتمان‌های سطح بالا تبدیل کرد. همچنین برج سنتر پوینت معمار ریچارد سیفرت در مرکز لندن را به آپارتمان تبدیل کرد.

اخیراً یک دفتر با پلان باز در لندن طراحی کرده است تا دفتر مرکزی خود باشد.

این عمل توسط ترنس کانران، یکی از پرکارترین نام‌های طراحی بریت،ایی تأسیس شد. در سال 1964، او زنجیره لوازم خانگی Habitat را راه‌اندازی کرد که طراحی معاصر را به خیابان‌های بریت،ا آورد و همچنین به راه‌اندازی موزه طراحی لندن در سال 1989 کمک کرد.

سباستین کانران، یکی از پنج مدیر استودیو، پسر بنیانگذار اصلی است.

عکاسی توسط تاران ویلخو.


منبع: https://www.dezeen.com/2022/12/16/leader،p-team-buys-conran-and-partners/