دسته‌ها
اخبار

برنامه Dezeen دارای اولین نیروگاه همجوشی مغناطیسی در جهان است


نیروگاه فیوژن

این آ،ین نسخه از خبرنامه هفتگی Dezeen Agenda دارای اولین نیروگاه همجوشی مغناطیسی جهان است که قرار است در بریت،ا ساخته شود. اکنون در Dezeen Agenda مش، شوید.

شرکت معمار Amanda Levete AL_A مجوز برنامه ریزی برای نمونه اولیه نیروگاه همجوشی در مرکز علمی Culham در آ،فوردشایر ،ستان را دریافت کرده است که برای ایجاد “شرایط همجوشی در یک محیط مرتبط با نیروگاه” طراحی شده است.

نمونه اولیه توسط شرکت انرژی کانادایی در حال توسعه است فیوژن عمومی و سازمان انرژی اتمی بریت،ا به ،وان یک مرکز نمایشی برای فناوری، که هدف آن جایگزینی پایدار برای سوزاندن سوخت‌های فسیلی است.

لویی ویتون فروشگاه های خود را در سراسر جهان برای راه اندازی یک مجموعه جدید متحول کرده است

از دیگر داستان‌های خبرنامه این هفته می‌توان به تغییر فروشگاه‌های لویی ویتون برای نشان دادن مجموعه کپسولی خود با Yayoi Kusama، گردآوری ده ساختمان در ایالات متحده که در سال 2023 تکمیل شد و مصاحبه اختصاصی با مدیر عامل هارلی-دیویدسون در مورد جاه‌طلبی‌های این برند به تمام برقی شود

این تقویم

Dezeen Agenda یک خبرنامه مدیریت شده است که هر سه شنبه حاوی مهمترین اخبار مهم از Dezeen است. آ،ین نسخه Dezeen Agenda را بخو،د یا در اینجا مش، شوید

همچنین می‌تو،د در Dezeen Debate که هر پنج‌شنبه ارسال می‌شود و حاوی مجموعه‌ای از نکات برجسته هفته است، و همچنین Dezeen Daily، بولتن روزانه ما که شامل هر داست، است که در 24 ساعت قبل در Dezeen منتشر شده است، مش، شوید.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/01/17/ala-plans-fusion-power-plant-agenda-newsletter/