دسته‌ها
اخبار

باربری از لوگوی شوالیه شارژ «الهام گرفته از آرشیو» رونمایی کرد


برند بریت،ایی Burberry از لوگویی رونمایی کرده است که از موتیف شوالیه سوارکاری استفاده می‌کند که بیش از 100 سال پیش برای این برند به همراه یک حروف سریف ساخته شده است.

تصاویر کمپین مزین به لوگوی جدید، که بود اوایل این هفته در اینستاگرام منتشر شد، طراحی مجدد را به ،وان “اولین بیان خلاق” تحت هدایت مدیر ارشد خلاقیت جدید دنیل لی اعلام کرد.

ع، مدل با نشان باربری
همچنین از طرح شوالیه سوارکاری خود استفاده کرد

تصاویر کمپین پس از آن انجام شد که این برند نمایه تصاویر و محتوای قبلی خود را که توسط طراح مد ایتالیایی سلف لی، ریکاردو تیسی رهبری می شد، پاک کرد.

این برند جدید شامل یک موتیف 122 ساله به نام طراحی شوالیه سوارکاری است که برنده مسابقه عمومی برای طراحی لوگوی جدید برای برند میراث در سال 1901 بود.

ع، یک قو با لوگوی باربری
باربری نیز به یک تایپ سریف بازگشت

طرح شوالیه سوارکاری موتیفی است که در سراسر جهان استفاده شده است باربریتاریخچه و به ،وان یک شوالیه ، سوار شکل می گیرد که پرچمی را حمل می کند که با کلمه “Prorsum” علامت گذاری شده است – یک کلمه لاتین که به جلو ترجمه می شود.

باربری در بی،ه ای توضیح داد که لوگوی جدید از تاریخچه آن مطلع شده است.

ع، مدل باربری پوشیده
لوگو از آرشیو الهام گرفته شده است

این برند در بی،ه مطبوعاتی خود گفت: لوگوی جدید باربری الهام گرفته از آرشیو است.

“طراحی اصلی شوالیه سوارکاری برنده مسابقه عمومی برای طراحی یک لوگوی جدید در حدود سال 1901 بود. این طرح دارای کلمه لاتین “Prorsum” به م،ای “به جلو” است.”

در کنار نماد سوارکاری، یک تایپ فیس جدید نیز رونمایی شد که به فونت سریف بازگشته بود و به نشانه‌های کلمه قدیمی‌تر برند لو، قبل از تغییر نام تجاری Tisci در سال 2018 اشاره می‌کرد.

در سال 2018، طراح گرافیک بریت،ایی پیتر ساویل، فونت sans-serif را برای جایگزینی لوگوی شوالیه سوارکاری، که نام تجاری را از سال 1999 شناسایی کرده بود، توسعه داد.

ع، یک نوازنده در کنار رودخانه تیمز
این نشان دهنده یک مسیر جدید تحت رهبری دنیل لی است

طراح بریت،ایی، لی در اکتبر 2022 تنها چند روز پس از ارائه آ،ین کل،یون خود برای این برند، لی به ،وان مدیر ارشد خلاق باربری معرفی شد. لی قبلا ریاست Bottega Veneta را بر عهده داشت و مسئول احیای برند میراث ایتالیایی بود.

لی قرار است اولین مجموعه خود را در 20 فوریه در هفته مد لندن در باربری ارائه کند.

تصاویر کمپین
این لوگو در اینستاگرام اعلام شد

در دیگر اخبار اخیر برندینگ مد، خانه مد ایتالیایی Ferragamo از لوگوی جدیدی در سپتامبر 2022 رونمایی کرد که توسط Saville طراحی شده بود. هویت جدید لوگوی دست‌نویس خود را به یک حروف سری سفارشی تبدیل کرد که گفته می‌شود به کتیبه‌های سنگی اشاره دارد.

عکاسی توسط تایرون لبون.

Dezeen در وی چت است!

کلیک اینجا برای خواندن نسخه چینی این مقاله در حساب رسمی وی چت Dezeen، جایی که ما اخبار و پروژه های معماری و طراحی روزانه را به زبان چینی ساده منتشر می کنیم.
منبع: https://www.dezeen.com/2023/02/07/burberry-daniel-lee-logo-equestrian-knight-design/