دسته‌ها
اخبار

این هفته تأثیر برگزیت بر استودیوهای معماری بریتانیا را فاش کردیم


این هفته در Dezeen، نظرسنجی را منتشر کردیم که نشان می‌دهد سه سال پس از ،وج از اتحادیه اروپا، 84 درصد از استودیوهای معماری بریت،ا می‌خواهند «فاجعه» برگزیت را مع، کنند و دوباره به اتحادیه بپیوندند.

نات بارکر، ویراستار ویژگی های Dezeen با 50 استودیو معماری در مورد تجربه آنها از انجام تجارت پس از برگزیت صحبت کرد و متوجه شد که از هر 10 شرکت، 9 شرکت معتقدند که ،وج از اتحادیه اروپا مانع از عملکرد آنها شده است.

استودیوهایی با حضور جه، از جمله Foster + Partners و BDP در نظرسنجی شرکت ،د، همچنین دفاتر کوچکتر با 15 کارمند یا کمتر. ما همچنین در مورد برنامه‌های استودیو Invisible مستقر در سامرست برای ،وج از بریت،ا در واکنش مستقیم به برگزیت گزارش دادیم.

نصب عایق دیوار
معماران با Dezeen در مورد انجام مقاوم سازی های عایق کاری در خانه های خود صحبت ،د

مطالعه دیگری که در این هفته مورد توجه قرار گرفت، از دانشگاه کمبریج انجام شد و نشان داد که به نظر می رسد صرفه جویی در انرژی حاصل از عایق کاری خانه های بریت،ا در عرض چهار سال به دلیل افزایش مصرف انرژی لغو می شود.

برای مبارزه با این “اثر برگشتی” و اطمینان از تداوم صرفه جویی در انرژی در دراز مدت، محققان به این نتیجه رسیدند که نصب عایق باید با مشوق های مالی و مقررات برای تغییر رفتار افراد همراه باشد.

در همان زمان، مجموعه‌ای از معماران بریت،ایی با Dezeen درباره چالش‌های تکمیل بازسازی‌های مبتنی بر انرژی در خانه‌های خود با توجه به موجودی قدیمی مسکن بریت،ا صحبت ،د.

خبرنامه Dezeen In Depth
ما خبرنامه Dezeen In Depth را راه اندازی کردیم

همچنین در این هفته، Dezeen In Depth را راه‌اندازی کردیم – آ،ین خبرنامه ما که در آ،ین جمعه هر ماه منتشر می‌شود و به بررسی عمیق‌ترین داستان‌های تعریف معماری و طراحی می‌پردازد.

نسخه اول شامل یک مصاحبه انحصاری با معمار نورمن فاستر و نظری از مورخ هالی نیلسن است که مالکیت شرکت های فناوری بر متاورس را بررسی می کند.

مسکن ارزان قیمت ایندور توسط Balkrishna Do،
آر،ا یکی از ده پروژه فقید بالکریشنا دوشی است که در جمع بندی ما به نمایش درآمد

پس از مرگ بالکریشنا دوشی در سن 95 سالگی، ده مورد از به یاد ماندنی ترین پروژه های معمار از جمله توسعه مسکن ارزان قیمت آر،ا در ایندور (بالا) را گردآوری کردیم که در سال 1989 ساخته شد.

دوشی در طول زندگی خود مدال طلای سلطنتی RIBA را دریافت کرد و همچنین اولین معمار هندی بود که برنده جایزه معماری پریتزکر شد.

سر شیر تا،یدرمی مصنوعی Sch،arelli روی لباس مشکی
شیاپارلی یک لباس مجلسی مشکی با سر شیر مصنوعی تزئین کرد

در اخبار طراحی، خانه مد فرانسوی Sch،arelli هفته مد پاریس را با جدیدترین شوی مد خود آغاز کرد که شامل سه لباس جنجالی که با سرهای شیر، گرگ و پلنگ مصنوعی تزئین شده بودند.

همچنین در پاریس، برند هلندی Viktor & Rolf لباس های توپ چرخشی را نشان داد که در زوایای غیر متعارف قرار داشتند. در همین حال، در میلان، برند ایتالیایی فندی، دفتر مرکزی خود را به یک «ماشین پین بال دسکتاپ غلتکی» تبدیل کرد تا باندی برای نمایشگاه لباس مردانه پاییز زمستان 2023 خود ایجاد کند.

نمای بیرونی The Courtyard Residence توسط FGR Architects
کورت رزیدنس یک خانه بتنی در ملبورن است

پروژه‌های پرطرفدار در Dezeen در این هفته از خانه‌ای در ملبورن توسط FGR Architects که در پشت دیوارهای بتنی پنهان شده است تا کابین چوبی مرتفع He، Arquitectos در شیلی و یک خانه ییلاقی ساحل ونیز توسط استودیوی معماری Design, Bitches را شامل می‌شود.

جدیدترین لوک‌بوک‌های ما اتاق‌خواب‌هایی با پالت‌های رنگی خاکی و فضای داخلی که از فرش های بی، استفاده می کند.

این هفته در Dezeen

این هفته در Dezeen جمع بندی منظم اخبار برتر هفته است. در خبرنامه های ما مش، شوید تا مطمئن شوید چیزی را از دست ندهید.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/01/28/this-week-uk-architecture-studios-brexit/