دسته‌ها
اخبار

انواع سایبان خانگی و کاربردهای سایه بان آرکا نوژا-سایبان کی تی

یا در صورتی که شکل بنای ساختمان به صورت مدرن و فرمی چهارگوش باشد می توانید سقف سایبان موردنظرتان را به صورت تخت یا شیبدار طراحی نمائید. گروه سبکبال مفتخر به طراحی و اجرای سایبانهای مختلف برای خودروهای شما می باشد. باسلام فلاحتی هستم با ۲۰سال سابقه درخشان درعرصه سقف های شیبدار ازجمله نصب و اجرای خرپا شیروانی، آلاچیق، سردری پیشانی با انواع ورق های رنگی، ذوزنقه …

  • در قسمت اول مقالههمه چیز درمورد سایبان پارکینگ قسمت اولشما را با سایبان پارکینگ اشنا کردم و حالا میخوایم با دیگر موارد سایبان پارکینگ برای ماشین شنا را آشنا کنیم .
  • خدمات شرکت دکوراسیون داخلی و طراحی معماری آرکا معمار نوژا با بهره‌گیری از علم روز معماری و دکوراسیون داخلی شامل طراحی، نقشه کشی سه بعدی، طراحی نما، ساخت استخر، اجرای روف گاردن، دیزاین و بازسازی ساختمان در تهران است.
  • این طرح که همانند مدل چتری است می تواند از یک سمت جمع شده و به حالت نیمه تبدیل شود.
  • اساسا قدرت موتور به‌کار رفته در قیمت سایبان پارکینگ یا فروشگاه و اینکه توانایی تحرک و جابه‌جایی چه حجم و وزنی از پارچه و سایبان را دارد یکی از فاکتورهای اصلی در قیمت سایبان برقی است.

این مدل سایبان در قسمت بالایی تراس نصب شده و در نتیجه شما می توانید میزان سایه اندازی آن را متناسب با نیازتان تنظیم نمایید. یکی از لذت های فصل تابستان دورهمی های عصرانه در کنار خانواده و دوستان است. این لذت زمانی بیش تر خواهد شد بتوانیم به بهترین شکل از بالکن یا حیاط خانه خودمان استفاده نماییم.

مزایای نصب سایبان تراس وسایبان حیاط

مشاوره، طراحی، نظارت، اجرای پروژه های ساختمانی، نمای ساختمان، دکوراسیون داخلی، طراحی داخلی فضاهای … مدل های x شکل و یا ضربدری بخش مجله خبری سایبان زیادی از تراس های بزرگ و یا حیاط را پوشش می دهند. علاوه بر این، طراحی شیک و مدرن آن ها جلوه ای خاص را به محوطه شما خواهد داد.

سایبانی اجراشده با پایه عقب و پوشش یو پی وی سی پیشانی نما جلو

سایه بان دستی از گذشته تا به امروز برای همه ما آشنا بوده و همانطور که از نامش مشخص میگردد. گرچه تولید سایبان با بازشوندگی تا 3 متر نیز امکان پذیر است. ولی همواره توصیه ما سفارش بر حسب اندازه های استاندارد می باشد. پیمانکاری تخریب گود برداری و خاک برداری قیمت بصورت چکی و متر مکعب قیمت های ما رقابتی است لطفا تماس بگیرید.

تولید کننده سایبانهای شیب دار حیاط آپارتمان با ورق UPVC

وجود پرده ها این امکان را به شما می دهد که به راحتی نور تابیده شده را کنترل نمایید. این مدل ها بیش تر برای حیاط های بزرگ و محوطه ویلاها به کار می روند و ممکن است از لحاظ هزینه گران تمام شوند. اما به راحتی می توانید مبلمان مورد نظر خود را با توجه به ابعاد آن بچینید. با توجه به محدودیت هایی که در فضاهای امروزی وجود دارد در اغلب منازل می توان از مدل هایی از سایبان خودرو استفاده کرد که به صورت یک طرفه و کنسولی ( بدون پایه مزاحم ) می باشند. ساده ترین روش که در بسیاری از خانه های قدیمی نیز پیدایش می کنیم به کار بردن داربست ها برای گیاهان بالارونده است. اما همان داربست های قدیمی را می توان به صورت مدرن و امروزی تر طراحی کرد به طوری که مانند تصویر بالا به یک فضای جدید در محوطه بیرونی خانه تبدیل شوند.