دسته‌ها
اخبار

استودیو Hallett Ike پسوند آجری تیره را به آپارتمان لندن اضافه می کند


فضاهای نشیمن سفید و مینیمالیستی در بیرونی خام از دیوارهای آجری خشن و دهانه های فولادی گالو،زه در این امتداد به یک آپارتمان طبقه همکف در شرق لندن، که توسط تمرین محلی استودیو هالت آیک طراحی شده است، قرار دارند.

در یک خانه شهری در گرجستان در منطقه دوبووار در هاکنی، لندن و آ،فورد واقع شده است. استودیو هالت آیک وظیفه بهبود اتصال آپارتمان به باغ عقب و رو به ج، را داشت.

،د خانه آجری تیره در لندن
استودیو Hallett Ike یک آپارتمان در طبقه همکف در شرق لندن گسترش داده است

افزونه ای که DB Apartment نام دارد، جلوی خانه را تا حد زیادی بدون تغییر باقی گذاشته است، در حالی که دو جلد جدید با آجرکاری تیره به عقب اضافه کرده است که به یک پاسیو پلک، باز می شود.

در آشپزخانه ایزوله قبلی آپارتمان، یک دهانه داخلی به اتاق ناهارخوری تازه ایجاد شده نگاه می کند که از طریق پنجره ها و نورگیرهای بزرگ، مناظر و نور طبیعی را به عمق پلان وارد می کند.

مشاهده آپارتمان DB توسط Studio Hallett Ike
نمای بیرونی آن از آجر خشن و فولاد گالو،زه است

این استودیو توضیح داد: “با هزینه ساخت و ساز کم، این پروژه با معرفی دو حجم کم که به طور همزمان چیدمان و زیبایی شناسی را به هم مرتبط و هماهنگ می کند، ملک را تنظیم و باز تعریف می کند.”

در ادامه این مقاله آمده است: «با باز ، آشپزخانه و پیوند بصری آن به اتاق غذاخوری، عمل آیینی آشپزی تبدیل به لحظه‌ای برای اشتراک‌گذاری بین ،، که در آشپزخانه و اتاق غذاخوری هستند، می‌شود.»

اتاق نشیمن به سمت ،مت داخلی پایین می رود، جایی که یک منطقه ناهار خوری در زیر تیرهای چوبی نمایان که یک نورگیر را قاب می کند، با دیواری با تخته سه لا و نیمکت داخلی قرار دارد که صندلی های اضافی را برای داستان غذاخوری فراهم می کند.

یک منطقه پذیرایی در داخل دهانه آشپزخانه مجاور قرار دارد که با یراق آلات و کابینت‌های کاملاً سفید بازسازی شده است و در طرف مقابل حجم داخلی کوچک‌تر فضای کاربردی را در خود جای داده است.

منطقه ناهار خوری مینیمالیستی DB Apartment
،د شامل حداقل فضاهای زندگی است

هر یک از سه فضا در امتداد پشت خانه دارای یک درب کشویی شیشه‌ای جیبی تقریبا تمام قد است که به گونه‌ای انتخاب شده است که موانع موجود در نمای خارجی را به حداقل ممکن برساند.

این درهای شیشه ای با نمای عمیق فولاد گالو،زه خام قاب شده اند که آجر تیره مورد استفاده برای نمای بیرونی و پاسیو باغ را تکمیل می کند.

منطقه غذاخوری مینیمالیستی توسط استودیو هالت آیک
یک دهانه داخلی یک اتاق غذاخوری جدید را قاب می کند

استودیو توضیح داد: “طراحی به بافت خود به ،وان تعادلی بین ظاهر خام و وزن بیرونی در مقابل زیبایی شناسی داخلی گرم و مینیمال پاسخ می دهد.”

وی ادامه داد: اتصالات بین این ،اصر توسط آستانه های فولادی گالو،زه برجسته می شود که به خودی خود سبک، غیرمنتظره و به زیبایی خام هستند.

آشپزخانه سفید مینیمالیستی خانه لندن
آشپزخانه دارای یراق آلات و کابینت های کاملا سفید است

استودیو هالت آیک توسط مادلین آیک و جانتی هالت در سال 2018 تاسیس شد.

پروژه‌های قبلی این مرکز شامل توسعه دیگری در لندن است که هدف آن به حدا،ر رساندن فضا و بودجه محدود است و با تخته‌های سیاه کاج اروپایی پوشیده شده است.

دیگر توسعه‌های اخیر De Beauvoir شامل یک خانه شهری است که متعلق به یک موسیقی‌دان و طراح مبلمان است.

عکاسی توسط استال اری،ن.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/01/11/studio-hallett-ike-db-apartment-brick-extension/