دسته‌ها
اخبار

استودیو رینگو فروشگاه رنگارنگ را برای ما در لس آنجلس تکمیل می کند


استودیو رینگو مستقر در بروکلین، فروشگاهی را برای برند لوازم آشپزخانه Our Place طراحی کرد که دارای نمایشگرهای کاشی های رنگارنگ و پارچه های رسا است که از سقف آویزان است.

فروشگاه Our Place Melrose دومین مکان این برند در لس آنجلس است، پس از افتتاحیه فروشگاه در ونیز، و در منطقه ،ید شلوغ غرب هالیوود واقع شده است.

قابلمه‌ها و تابه‌های محل ما روی یک پایه طبقه‌بندی شده که با کاشی‌های ، پوشانده شده است نمایش داده می‌شود
فروشگاه ما مکان برای نمایش ظروف رنگارنگ این برند طراحی شده است

فضای داخلی توسط استودیو رینگو بر اساس پالت رنگی قابل شناسایی مجموعه ظروف آشپزی Our Place است که در انواع رنگ های پاستلی، خنثی و جواهری شناخته شده است.

این تیم گفت: “گرما و پیچیدگی اولین فروشگاه Our Place در ونیز را حفظ می کند، که توسط Myt،logy طراحی شده است، در حالی که روحیه طراحی Our Place را به عبارات جدید و منحصر به فرد تبدیل می کند.”

ظروف آشپزی در سه قفسه و کابینت در زیر، روی یک دیوار کاشی شده نمایش داده شده است
بسیاری از سطوح با کاشی های مستطیلی بلندی پوشیده شده اند که در یک الگوی پشته ای مستقیم قرار گرفته اند

،اصر برگرفته از معماری ک،یک شامل ستون‌های فلوت‌دار که میز مواج را پشتیب، می‌کنند تا قوس‌هایی که روی واحدهای قفسه‌بندی منحنی می‌شوند و منافذ سوراخ‌شده برای نمایش اقلام کوچک را تشکیل می‌دهند، گنجانده شده‌اند.

کابینت‌های ذخیره‌سازی گوشه‌های گرد دارند، مانند درهایی که جلوی آن‌ها قرار می‌گیرند، و بسیاری از ،اصر داخلی نیز دارای لبه‌های فیله‌شده هستند.

فضایی کاملاً سفالی رنگ با میز ناهارخوری که با محصولات Our Place چیده شده است
در پشت فضایی به رنگ کاملاً سفالی وجود دارد که دارای میزی است که محصولات این برند را نمایش می دهد

کاشی‌های مستطیلی بلند که در ال،ای پشته‌ای مستقیم گذاشته شده‌اند، چندین دیوار و پایه‌های نمایش را می‌پوشانند.

هر بلوک یا سطح کاشی کاری شده رنگ متفاوتی دارد، با پانل های بزرگ شامل سفالی، یاسی و ،، و بخش های کوچکتر به رنگ آبی و سبز کم رنگ.

،متی به سمت پشت به طور کامل با سفال تزئین شده است که کف و دیوارها را می پوشاند و همچنین نوارهای پارچه ای همسان که در ردیف هایی از سقف آویزان شده اند.

همچنین یک اتاق کناری وجود دارد که در آن محصولات Our Place روی یک میز ناهارخوری با آینه‌هایی در سه طرف قرار گرفته‌اند و انعکاس‌های بی‌نهایتی را ایجاد می‌کنند که هدف آن «پذیرایی از همه برای داشتن یک صندلی پشت میز» است.

یک اتاق کوچک با یک میز ناهارخوری و دو صندلی بنفش، با آینه در سه طرف
یک اتاق کناری دارای آینه هایی در سه طرف برای ایجاد انعکاس بی نهایت از چیدمان میز ناهارخوری است

این میز که با کاشی‌های معرق پوشانده شده و جلوی آن موج‌دار است، با یک جفت صندلی مخملی بنفش همراه است و از سقف پارچه‌های بنفش آویزان شده است.

تیم Our Place می‌گوید: «آغاز شده با احساس دنج خانه، مجموعه ساده‌ای از محصولات به طرز هنرمندانه‌ای در سراسر فروشگاه نمایش داده می‌شوند و باعث می‌شوند احساس شیک و مجسمه‌سازی کنند.»

نمای بیرونی فروشگاه Our Place در خیابان Melrose
ما Place Melrose در منطقه شلوغ ،ید وست هالیوود واقع شده است و دومین مکان این برند در لس آنجلس است.

استودیو رینگو توسط طراح معماری Madelynn Ringo تاسیس شد که تجربیات ،ده فروشی را برای شرکت هایی مانند Glossier، Studs و Funny Face Bakery ایجاد کرده است.

سال گذشته، این استودیو فروشگاهی را برای برند تن، اندام Bala در شهر نیویورک تکمیل کرد که شامل نسخه های کوچک شده محصولاتش است.

عکاسی توسط جنا پفلی.


منبع: https://www.dezeen.com/2023/04/16/our-place-melrose-cookware-store-los-angeles-ringo-studio/